Stran 1 od 1

Glasujmo za najboljši PUB Captain's Cabin ob Ljubljanici

Objavljeno: Če Dec 15, 2016 11:24
Napisal/-a Nikola T.
ZADNJI DAN GLASOVANJA JE DANES 15.12.2016.
Prosim glasuj za najbojlši PUB med morjeplovci Captain's Cabin ob Ljubljanici, kjer se zadnje čase kar precej pogosto zbiramo ljubitelji morja in vsega kar je z njim povezanega.

NA POVEZAVI: http://blog.inyourpocket.com/slovenia/2016/11/15/best-nightlife-in-ljubljana-2017/
IZBERI: What's the best PUB in Ljubljana?
OZNAČI: Captain's Cabin
KLIKNI: Vote

Pub je že opremljen v duhu morja in plovbe. Nekaj pa se na tem še dela in bo dokončno podobo dobil kmalu po novem letu. Pub je znan po koktejlih in trenutno po odličnem kuhančku.
Hvala za tvoj glas!
Iztok

Objavljeno: Če Dec 15, 2016 11:38
Napisal/-a Stopi
Sem takoj kliknil in želel glasovati, še prej pa sem malo odklikal na uradno stran lokala. Niti ene besede v slovenščini, vse le v angleščini... Me je minilo in ne bom glasoval. :cry:

Pa brez zamere...

Objavljeno: Če Dec 15, 2016 11:46
Napisal/-a Nikola T.
Tadej (lastnik) še ni uspel vsega poštimat.

Jutri bi prosil moderatorje, da temo kar zbrišete, ker itak ne bo več aktualna.
Hvala

Objavljeno: Če Dec 15, 2016 12:13
Napisal/-a Tex
Anglescina je internacionalni letalski in navticni jezik. Morda se drzijo tega standarda :) kar poglej ruske pilote ki ne znajo anglesko kako pikirajo...
Ne vem zakaj tak dober bar sploh potrebuje reklamo, vendar v sloveniji je tako, da ti raje ne pomagajo, kaj ce pa ti potem posel zalaufa... ;)

Sem ze glasoval,ce je to pomoc za pub in lastnika je to se najmanj kar lahko storimo... On pa naj se vseeno nauci tudi slovensko ;) da bo stopi lahk pivo narocil :twisted:

Nic gremo pogledat kelnarce,da vidimo kam smo dali glas...

Objavljeno: Če Dec 15, 2016 12:31
Napisal/-a Stopi
Tex napisal/-a:Anglescina je internacionalni letalski in navticni jezik. Morda se drzijo tega standarda :) kar poglej ruske pilote ki ne znajo anglesko kako pikirajo...
Ne vem zakaj tak dober bar sploh potrebuje reklamo, vendar v sloveniji je tako, da ti raje ne pomagajo, kaj ce pa ti potem posel zalaufa... ;)

Sem ze glasoval,ce je to pomoc za pub in lastnika je to se najmanj kar lahko storimo... On pa naj se vseeno nauci tudi slovensko ;) da bo stopi lahk pivo narocil :twisted:

Nic gremo pogledat kelnarce,da vidimo kam smo dali glas...


Gre le zato, da mu domačini (Slovenke in Slovenci) verjetno naredijo 90% prometa, pa se do njih obnaša mačehovsko, tistim 10% tujcem bi pa lezel v ... :wink:

Mu pa iz srca privoščim da mu zalaufa 100 na uro, a da bo plačal tudi vse davke, saj bomo tako od tega imeli vsi nekaj! :lol:

Objavljeno: Če Dec 15, 2016 12:33
Napisal/-a Stopi
Tex napisal/-a:On pa naj se vseeno nauci tudi slovensko ;) da bo stopi lahk pivo narocil :twisted:


Pravi mornar pije rum! :lol:

Objavljeno: Če Dec 15, 2016 13:00
Napisal/-a Tex
Hehe tudi s teboj se strinjam ;)
Rum ze pije, samo ti bos sel na pivo ;)

Objavljeno: Če Dec 15, 2016 19:57
Napisal/-a habibi Vll
Če piješ rum, ti tudi Angleščina bolj laufa :wink:

Objavljeno: Če Dec 15, 2016 20:48
Napisal/-a Stopi
habibi Vll napisal/-a:Če piješ rum, ti tudi Angleščina bolj laufa :wink:


Po 5 rundah se tudi z islandci tekoče pogovarjaš... :lol:

Objavljeno: Če Dec 15, 2016 20:52
Napisal/-a aleks09
Glasoval.. če bo kaj pomagalo

Objavljeno: Če Dec 15, 2016 21:46
Napisal/-a theDamjan
Evo, še en glas. Takaj pa ne?!