Stran 1 od 4
NICK ime na znacki
Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 07:53
Napisal/-a pale
na srecanju se mi je porodila ideja ko sem gledal nasega vestnega clana pajerja kako nas oznacuje da bi se bolje in hitreje spoznali da bi si dali narediti znacke ali ka podobnega ,katere bi imeli na srecanjih.ali mogoce kaksn druga ideja

Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 08:04
Napisal/-a Bojan 1962
Ti pa tudi težko gledaš zaposlene ljudi, ali si slučajno stečajni upravitelj ?
Saj je bil zelo uspešen, nalepko imam še danes na puloverju
lp
Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 09:26
Napisal/-a burjovc
Bi mogoče kdo pripravil nalepke "MORJEPLOVEC" za na avto ali plovilo?
Ali pa kdo pozna koga ki to dela

Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 10:10
Napisal/-a gregor.n
Če bi šlo samo za napis morjeplovec.net v modri barvi z original fonti se lahko jaz pozabavam, imam rezalnik, voljo pa tud.
lpg
Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 11:45
Napisal/-a burjovc
Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 15:35
Napisal/-a debitel
Samo ne pretiravaj z velikostjo Gregor. Saj veš, diskretno.
Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 16:04
Napisal/-a CC
ja gregor.n ne pretiravaj,da ne boš naredu prevelke,nared enake velikosti kot so zastavce 20*30,ker eni mamo široke smučke

Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 19:44
Napisal/-a admin
Gregor je že dobil logotip v vektorski obliki in bo izrezal testno nalepko.
V nadaljevanju pa imam v planu nekaj promocijskega materiala. Takoj ko minejo teli sejmi v LJ in v Düsseldorfu grem v pogovore z dobavitelji. Najti bo treba primerno ceno...
LP
Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 20:18
Napisal/-a papa
In sponzorje....si pozabil napisat
lp papa
Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 20:34
Napisal/-a gregor.n
In kar Gregor reče tudi naredi,zgleda pa takole:
Če vam je nalepkica všeč jo dobite na naslednjem srečanju, če ne, ne pljuvajte mene ampak pljunite v roke in si jih naredite sami. Je... demokracijo red mora bit, pa tud če je slab.
lpg
No zdej pa šimfite če upate, no sej kakšen pameten šimf oz. predlog sprejmem.
Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 21:36
Napisal/-a Matejc
Gregor men je všeč... sam jeba je k mam moder avto
Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 22:17
Napisal/-a bolid
Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 22:29
Napisal/-a Mitja P
Gregor za mene 4 komade. Saj ne, da imam 4 avtomobile, ampak bom 3 ziher zajebal preden mi bo uspelo nalimat z tresočo roko.
Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 22:32
Napisal/-a uri1
Matejc za to se ti pa ja splača tud avto zamenjat
Gregor meni je všeč tako, da eno mi kar rezerviraj
Lp. Uroš
Objavljeno: Pe Jan 15, 2010 22:37
Napisal/-a Masterpiece
U tole pa zgleda dobr.Čeprov sem alergičen na nalepke na avtu ampak tole bom pa prpopal na mojga.Še zame ene 2 kom prosim.