Stran 1 od 1

Time lapse - Dubai airport

Objavljeno: Če Apr 01, 2010 22:06
Napisal/-a serzz
Ziv ziv...

objavljam posnetek iz Dubajskega letalisca. Nastal je med 3 in 4to uro zjutraj.

http://www.youtube.com/watch?v=6Ii4ibYmzHY

Re: Time lapse - Dubai airport

Objavljeno: Če Apr 01, 2010 22:32
Napisal/-a pajer1
serzz napisal/-a:Ziv ziv...

objavljam posnetek iz Dubajskega letalisca. Nastal je med 3 in 4to uro zjutraj.

http://www.trademe.co.nz/Flatmates-wanted/auction-279457100.htm


A ti temu rečeš letališče v Dubaju?

Ponk, f ponk po domače ne pa bla bla bla, a je to nekaj za današnji datum?

LP

.

Re: Time lapse - Dubai airport

Objavljeno: Če Apr 01, 2010 22:40
Napisal/-a serzz
pajer1 napisal/-a:
A ti temu rečeš letališče v Dubaju?

Ponk, f ponk po domače ne pa bla bla bla, a je to nekaj za današnji datum?

LP

.


prosim?

ne.. to ni noben hec.. to ni ya danasnji datum.. par dni nayaj sem bil tam pa sem naredil posnetek..

Re: Time lapse - Dubai airport

Objavljeno: Če Apr 01, 2010 22:51
Napisal/-a pajer1
serzz napisal/-a:
pajer1 napisal/-a:
A ti temu rečeš letališče v Dubaju?

Ponk, f ponk po domače ne pa bla bla bla, a je to nekaj za današnji datum?

LP

.


prosim?

ne.. to ni noben hec.. to ni ya danasnji datum.. par dni nayaj sem bil tam pa sem naredil posnetek..




A me ti mal j***š!?

Ko odprem link se mi odpre

City Centre
Auckland City
Auckland

po mojem je to Nova Zelandija.

A si kaj hudga pojedu, skadil?


LP

.

Objavljeno: Pe Apr 02, 2010 03:52
Napisal/-a serzz
pajer.. oprosti za napacno objavljen link..
ampak ni ti treba bit tako napadalen.. pac. sem se zmotil...

Objavljeno: Pe Apr 02, 2010 06:40
Napisal/-a pajer1
serzz napisal/-a:pajer.. oprosti za napacno objavljen link..
ampak ni ti treba bit tako napadalen.. pac. sem se zmotil...



Ni hudega, sploh pa ne napadalno, če ti je tako izgledal.

In kje je sedaj link, ki kaže letališče?

LP, danes je že 2. april



.

Objavljeno: Pe Apr 02, 2010 08:32
Napisal/-a serzz
ja.. ko je yadeva napisana je teyko raybrat kako je napisano.. :)

no.. tukaj je link..
http://www.youtube.com/watch?v=6Ii4ibYmzHY

Objavljeno: Pe Apr 02, 2010 11:17
Napisal/-a Marchi
Dobro, dobro!
A to so samo fotke in kasneje v film povezane al kako si to naredil?

Objavljeno: Pe Apr 02, 2010 11:26
Napisal/-a serzz
@ Marchi - ja.. kamera je imela nastimano da je vsakih 30 sekund posnela 2s filma...

potem sem to dal na racunalnik in povišal hitrost na 800%... (ista tehnika kot za snemanje hitrih oblakov)

tako je nastal tale filmcek (nisem upal predolgo snemta, da me ne bi kaksni varnostniki pridrzali...) :) z arabci se ni za hecat.. :)

Objavljeno: Pe Apr 02, 2010 11:29
Napisal/-a Marchi
Super!
Katero kamero pa imaš.
Do sedaj še na nobeni nisem zasledil te funkcije. Za fotke ja, za video pa ne.

Objavljeno: Pe Apr 02, 2010 11:38
Napisal/-a serzz
imam sony FX 1000... ima tudi moznost slow motion...

takole kot ta posnetek:
http://www.youtube.com/watch?v=egWKXnvSU_Y

Objavljeno: Pe Apr 02, 2010 12:01
Napisal/-a Marchi
To je pa že kar pro zadeva.
Lepo, lepo!

Objavljeno: Pe Apr 02, 2010 12:05
Napisal/-a MareC
Marchi napisal/-a:To je pa že kar pro zadeva.
Lepo, lepo!


ja kr 3 jurčke stane :lol:
sam posneto je pa super :wink:

Objavljeno: Pe Apr 02, 2010 21:48
Napisal/-a serzz
ja.. kamera je kr dobra..
ta teden grem jadrat z tole jadrnico...
Slika

bom probal narediti se kaksne posnetke.. :)