Stran 1 od 1

bencinske črpalke

Objavljeno: Sr Okt 08, 2014 09:18
Napisal/-a bostjan9
Ali mi lahko kdo pomaga in napiše kje vse so bencinske črpalke na relaciji :

Kamenjak-Lošinj-Ilovik-Premuda-Olib Silba-Molat- Dugi otok .

Grem na turo Portorož - Kornati in bi mi ta pdoatek zelo koristil.

Se zahvaljujem za pomoč.

Objavljeno: Sr Okt 08, 2014 09:25
Napisal/-a Jape
poglej si na povezavi.
Na karti imaš označene pumpe. S klikom na ikono pumpe dobiš vse informacije o njej.

http://www.enavtika.si/vodnik-po-jadranu

Objavljeno: Sr Okt 08, 2014 11:39
Napisal/-a zlatko83
Lošinj, Zaglav in rezervna kanta :idea:

Objavljeno: Sr Okt 08, 2014 14:10
Napisal/-a mato
zlatko83 napisal/-a:Lošinj, Zaglav in rezervna kanta :idea:


Prej še Nerezine takoj za osorjem

Objavljeno: Sr Okt 08, 2014 14:11
Napisal/-a aleks09
Nekoč sem omenil tudi Ist, kjer sem kupil gorivo od Oje (dečko ki živi na Istu).. več si lahko prebereš http://www.morjeplovec.net/forum/viewto ... ht=#135986

Objavljeno: Sr Okt 08, 2014 19:58
Napisal/-a bostjan9
Hvala vsem... Sem si mislil, da bo potrebno kante napolniti....

Objavljeno: Sr Okt 08, 2014 22:04
Napisal/-a Roman 1
Boštjan, rabiš kakšnega mornarja?

Objavljeno: Če Okt 09, 2014 11:27
Napisal/-a zlatko83
mato napisal/-a:
zlatko83 napisal/-a:Lošinj, Zaglav in rezervna kanta :idea:


Prej še Nerezine takoj za osorjem

Pa ja ne bo šel skozi Osor na poti tja dol :?:
Je pa res na tej relaciji jeba. Včasih, ko je bila poraba 40-60l/h, najprej kante v Premanturi, potem skoraj dve izgubljeni uri v Lošinju, nadaljevanje pa skoraj na hlape do Zaglava (sevedacik-cak malo sem in tja od otočka do otočka).
Zato smo zamenjali pogon, na veter in z enim rezervoarjem do konca Jadrana in nazaj :idea:

osor

Objavljeno: Če Okt 09, 2014 18:39
Napisal/-a bostjan9
Ja, razmišljam da bi šel skozi Osor in sem potem zakrit od Nerezin pa do konca lošinja, nato Olib-Silba, na S-del Dugega in po notranji stani naprej proti Kornatom....

Kakšnih 100 lit. nafte pa bom vzel s seboj v kantah.

Roman, ne vem če ne boš ti v tem času na Krku.... od od 25.10. - 1.11....

Objavljeno: So Okt 11, 2014 19:37
Napisal/-a zlatko83
S kakšno barko pa greste? Če ne bo predivje, se ti ne splača skozi Osor. Prva rezervna varianta so Unije, Potem imaš na Lošinju kar nekaj možnosti, da se skriješ, sicer pa si že tako na Iloviku. V primeru večjih valov, se izogibaj južnega rta Unij, ker je tam zaradi plitvejšega morja vedno rock n roll :oops: Pojdi raje pod Srakranami proti Lošinju.

namig

Objavljeno: To Okt 14, 2014 19:14
Napisal/-a bostjan9
Barka je Adria 800. Hitrost okoli 6 vozlov....
Z jadrnico sem že večkrat plul na tej relaciji, vendar je na tej barki malo drugače.
Se zahvaljujem za dobre namige.
Če bo pa še kdo podal kakšen podoben namig bom zelo vesel.

Objavljeno: To Okt 14, 2014 22:05
Napisal/-a Marchi
Malo daleč je še glede vremena. S tem pa je vse povezano, tako da kaj pametnega reči zdaj, je težko.

Objavljeno: Če Jun 30, 2016 07:18
Napisal/-a mato
Živijo!
Bencinska črpalka v Novalji - Pag je odprta samo do 13h, nedelja zaprto.

?

Objavljeno: So Jul 02, 2016 13:06
Napisal/-a frohlic7
Ja kasen motor pa ima ta Adria da je taka panika z gorivom?