tip jadernice: marjan tomki
Objavljeno: So Maj 23, 2015 16:11
Veckrat smo ga opisli, tu pa ga ni..... mini 12?
Slovenski Navtični Forum
https://www.morjeplovec.net/forum/
https://www.morjeplovec.net/forum/viewtopic.php?f=22&t=16448
Tex napisal/-a:Veckrat smo ga opisli, tu pa ga ni..... mini 12?