Stran 1 od 1

LOWRANCE

Objavljeno: Pe Apr 06, 2018 07:11
Napisal/-a MareC
zanima me če ima kdo Lowrance HDS 5m in ga je priklopil na NMEA 2000, kaj vse oz katere parametre prikazuje na displayu

Re: LOWRANCE

Objavljeno: Pe Apr 06, 2018 20:36
Napisal/-a Mtrobec
Prakrično vse kar rabiš, oziroma več senzorjevj imaš več boš imel podatkov. Jaz imam povezano >>opencpn gps autopilot in compas nanmea0183<<>>arduino ploščico namesto actisens converterjev (0183<>2000)<<>>hds9 gen3 b&g triton simrad nss7 in ostali wind,depth... senzorji

Fajn je kr vse tud dela na opencpn wind,layline,tactic...

Re: LOWRANCE

Objavljeno: Pe Apr 06, 2018 20:42
Napisal/-a Paco
Marc, prikazuje tudi vse parametre motorja.

Re: LOWRANCE

Objavljeno: Po Apr 09, 2018 19:50
Napisal/-a MareC
Mtrobec napisal/-a:Prakrično vse kar rabiš, oziroma več senzorjevj imaš več boš imel podatkov. Jaz imam povezano >>opencpn gps autopilot in compas nanmea0183<<>>arduino ploščico namesto actisens converterjev (0183<>2000)<<>>hds9 gen3 b&g triton simrad nss7 in ostali wind,depth... senzorji

Fajn je kr vse tud dela na opencpn wind,layline,tactic...


imaš zs :wink:

Re: LOWRANCE

Objavljeno: Po Apr 09, 2018 20:34
Napisal/-a jankec
Zanima me vaše mnenje oziroma izkušnje LOWRANCE hook 7, tako gps kot fishfinderja.

lp

Re: LOWRANCE

Objavljeno: Po Apr 09, 2018 21:51
Napisal/-a Mtrobec
Jaz mam HDS gen3 kar je podobna zadeva, mam ga tri leta brez pripomb. Priporočil ti bi vsaj 9 incni zaslon, kar je manj je skoraj neuporabno( je pa res da si lahko pomagas kakšno tablico). Za pravi CHIRP bos rabu sondo od airmar, njihova je bolj CHIRP v narekovajih.