Stran 1 od 1

827-zaliv premuda na otoku Premuda

Objavljeno: Po Sep 08, 2014 22:42
Napisal/-a alesjo
To pa je zaliv :?:
Slika

Objavljeno: To Sep 09, 2014 00:37
Napisal/-a admin
Hmmm, ni ravno značilno, bi pa lahko bilo po rastju K. na C. Udarjam tako na slepo. :wink:

Objavljeno: To Sep 09, 2014 08:16
Napisal/-a Rok-11
Se strinjam, da bo precej na slepo; po rastju je lahko tudi V. na U.
Samo premalo smeti je videti...

Objavljeno: To Sep 09, 2014 09:34
Napisal/-a alesjo
Zaliv je kar velik in ima dva kraka, pa še enega čisto majhnega, sidran pa sem v jugovzhodnem kraku, smeti pa skoraj nič :D

Objavljeno: To Sep 09, 2014 23:14
Napisal/-a Mojca79
...me spominja na zaliv na SZ delu Hvara...

Objavljeno: To Sep 09, 2014 23:17
Napisal/-a alesjo
Mogoče, ni pa na srednjem jadranu :)

Objavljeno: Sr Sep 10, 2014 16:15
Napisal/-a tomaz_slo
M na C?

Objavljeno: Sr Sep 10, 2014 17:48
Napisal/-a pero123
meli

Objavljeno: Sr Sep 10, 2014 18:34
Napisal/-a alesjo
Zaenkrat ni še noben blizu je pa na severnem jadranu :) in niti ni tako nepoznan zaliv, je pa neobljuden.

Objavljeno: Sr Sep 10, 2014 19:02
Napisal/-a kr en
P...... ?

Objavljeno: Sr Sep 10, 2014 19:10
Napisal/-a alesjo
kr en napisal/-a:P...... ?

Imaš prav, še ena slika iz zaliva :lol:
Slika

Objavljeno: Sr Sep 10, 2014 19:24
Napisal/-a kr en
Tu pa res že dolgo nisem sidral. So mi antipatične ravno te skale ob obali.
Mi je lepše pri sosedih v Papranici. :wink:

Objavljeno: Sr Sep 10, 2014 20:22
Napisal/-a alesjo
kr en napisal/-a:Tu pa res že dolgo nisem sidral. So mi antipatične ravno te skale ob obali.
Mi je lepše pri sosedih v Papranici. :wink:

Tu so hobotnice doma :D pri sosedih pa bolj mivka :)

Objavljeno: Če Sep 11, 2014 21:08
Napisal/-a alesjo
kr en je uganil, pa naj še ostali izvejo, da je to zaliv premuda na otoku Premuda. :)