Stran 1 od 2
zmagovalec
Objavljeno: To Mar 15, 2016 21:43
Napisal/-a MareC
Objavljeno: To Mar 15, 2016 22:11
Napisal/-a lampy
opis povsem primeren oglasu

Objavljeno: Sr Mar 16, 2016 17:39
Napisal/-a motorni
Čez nekaj časa bo pa v novem oglasu: "na novo urejen, obnovljen .....gumenjak" itd...
Objavljeno: Sr Mar 16, 2016 20:36
Napisal/-a lampy
motorni napisal/-a:Čez nekaj časa bo pa v novem oglasu: "na novo urejen, obnovljen .....gumenjak" itd...
uff....pa to ja ne moreš spucat razen z "šmirgl papirjem"

Objavljeno: Sr Mar 16, 2016 21:28
Napisal/-a Slimoz
Saj nimaš kaj pucati,če je pa ves razklan

Objavljeno: Če Mar 17, 2016 11:00
Napisal/-a lampy
pucaš dok ne znucaš lahk pa vseen

Objavljeno: Če Mar 17, 2016 13:26
Napisal/-a jozko
Objavljeno: Če Mar 17, 2016 13:47
Napisal/-a H2O
jozko napisal/-a:Če nebi objavil slik in bi vsaj malo popravil tekst, bi ga verjetno šel kdo podlegat
Bolje da je objavil slike. A si predstavljaš bes potencialnega kupca, ki bi se pripeljal z drugega konca Slovenije v Maribor na uro pogledat

Objavljeno: Če Mar 17, 2016 15:47
Napisal/-a peterv6i
Za prvi maj.. ga postaviti na kres..
Objavljeno: Če Mar 17, 2016 16:00
Napisal/-a jozko
peterv6i napisal/-a:Za prvi maj.. ga postaviti na kres..
Ja kaj bodo pa ekologi rekli
Sicer se pa za jurčka dobi kar nekaj dobrega lesa za kres

Objavljeno: Če Mar 17, 2016 23:31
Napisal/-a lampy
Je pa po tejle "reklami" na forumu na drugem mestu na Top 100

Objavljeno: Pe Mar 18, 2016 07:29
Napisal/-a kr3mn1
ja, celih 15 kubikov se dobi za jurja !
Objavljeno: Pe Mar 18, 2016 17:44
Napisal/-a boss
Mogoč je pa mislu, da plača jurja, če ga kdo hoče odpeljat

...
Objavljeno: Pe Mar 18, 2016 19:46
Napisal/-a jozko
boss napisal/-a:Mogoč je pa mislu, da plača jurja, če ga kdo hoče odpeljat

...
Tako bi se pa verjetno našel kdo

Objavljeno: Pe Mar 18, 2016 19:58
Napisal/-a nac
OK- zdaj pa še po vseh teh kritikah naj mi pa eden od vas pove,če se na temle čolnu tube dajo nove, plastika obnovi,namontirajo komande in pa šipa- a tudi to ni več nobene računice al kako je s tem???
Pa nisem kupec,samo zanima me,al se splača al ne??