Stran 1 od 1
Izdelava tende za gumenjak
Objavljeno: Pe Jul 08, 2016 11:14
Napisal/-a selce
Zanima me gdo bi mi po naročilu naredil tendo. Sedaj ležim v bolnici na Reki in imam čas to pisat.Sezona za plutje je za mene letos zaključena.
Objavljeno: Ne Jul 10, 2016 12:17
Napisal/-a tedi
ej tende po narocilu dela jadra morje v Izoli :
http://jadramorje.com/kontakt/
kaj se ti je zgodilo kaj pri plovbi ? lp
Objavljeno: Ne Jul 10, 2016 13:02
Napisal/-a jozko
selce, kaj pa se ti je zgodilo
Želim ti čim prejšnje okrevanje

Objavljeno: Po Jul 11, 2016 14:10
Napisal/-a plagiator
Tudi jaz ti želim čimprejšnje okrevanje in upam, da ni kaj resnega, hkrati pa me ima firbec kaj se ti je zgodilo. Za kakšno tendo sprašuješ, imam nekaj takšnega če te zanima NOVO!

Objavljeno: Če Jul 14, 2016 09:00
Napisal/-a selce
No končno se lahko javim.Hvala vsem trem za odgovor.Bil sem na operaciji slepiča in sem še sedaj bolnici. Počasi gre na bolje.Želim pa res nekaj takega kot imaš ti,edino da bi bila zadaj mogoce malo daljša.MMoral bi jo probat tako da se bova midva še slišala.Želim vam obilo užitkov na morju . Mirno morje
Objavljeno: So Jul 16, 2016 18:17
Napisal/-a tedi
ja čimprejšnje okrevanje,
nam lahko poveš v preventivo glede slepiča , si imel kake simptome - znake , da nekaj ni v redu z zdravjem preden si šel do bolnice ali te kar zgrabilo? lp
Objavljeno: So Jul 16, 2016 21:31
Napisal/-a plagiator
Zadeva s slepičem zna biti precej zapletena, sploh v kolikor ni v dovolj hitrem stanju urejena. Vsekakor upam, da se bo zdravje čimprej uredilo ter omogočalo uživanje na morju, ter tudi v vsakdanjem življenju!
Objavljeno: Sr Jul 20, 2016 09:31
Napisal/-a selce
Hvala za lepe želje.Sedaj sem v kampu in hodim vsak dan na Reko previjat rano.Povedali so mi da sem imel sreco da se je tako rešilo saj sem imel zelo hudo vnetje.To pride kar od enkrat prvi znaj je ds ze zspre i začnejo se bolečine v rebuhu.Misliš bom šel ma wc pa bo dobro.Toda bolečine se stopnujejo in preden posumijo da je slepic to traja saj pravijoo da ni slikanja da ti to pokaze,jas sem bil ma Reki na ct nato ulzrazvok pregled krvi šele nato so mi rekli da je zato kriv slepič in pod nujno ob 1h ponoči pod nož.Tako ti je to doktorji ma reki zelo prijazni in sem jim zelo hvalezen .Tole pišem na majhnem telefonu toliko da se za napake opravičukem pa še wi fi tu ne lovi tolko da grem lar na internet da se lahko malo javim. Lep dan in mirno morje obema.Drugo leto bom pa stalno na čolnu letos pa na kopnem za zdravje vse