SEHAWK 4 SET
Objavljeno: So Maj 27, 2017 22:06
ZANIMA ME KAKO BI LAHKO ZANESLIJOVO PORAVIL-ZAFLIKAL SEAHAWK 4...
počil je na spoju, ko zaflikamo se nekja cm naprej naredi nova luknja.
HVALA ZA ODGOVORE!!
počil je na spoju, ko zaflikamo se nekja cm naprej naredi nova luknja.
HVALA ZA ODGOVORE!!