Stran 1 od 1

Zodiak Cherokee 495

Objavljeno: Sr Jan 13, 2021 22:54
Napisal/-a alestonejc@gmail.com
Zanima kje bi lahko dobil dele za ta coln. Rabil bi pleksi steklo za kokpit.
LP Ales

Re: Zodiak Cherokee 495

Objavljeno: Če Jan 14, 2021 06:14
Napisal/-a MareC
alestonejc@gmail.com napisal/-a:Zanima kje bi lahko dobil dele za ta coln. Rabil bi pleksi steklo za kokpit.
LP Ales

tisti, ki se ukvarja s pleksijem ti ga izreže in barve lahko izbiraš
ne rabiš iskat originala
če ga nimaš več, narediš kartonast model in po tem modelu ti ga bo mojster ukrivil
simpl

Re: Zodiak Cherokee 495

Objavljeno: Če Jan 14, 2021 09:05
Napisal/-a kasaudio
In če boš vzel UV odpornega boš sploh zmagal.

Re: Zodiak Cherokee 495

Objavljeno: Če Jan 14, 2021 14:31
Napisal/-a alestonejc@gmail.com
A pa poznamo kaksnega na gorenjskem

Re: Zodiak Cherokee 495

Objavljeno: Pe Jan 15, 2021 10:00
Napisal/-a mato
Reteče pri škofji Loki je že eden..

Re: Zodiak Cherokee 495

Objavljeno: Pe Jan 15, 2021 11:11
Napisal/-a MKN
Ta v Retečah je delal steklo tudi za moj čoln. Naredil ga je po vzorcu starega, ki je bil napokan. Edini problemček je bila ena luknja za vijak, ki sem jo moral povrtati za kakšen milimeter v stran, da se je prilegala na luknjo v konzoli.

Drugače pa korektno delo in poceni.

LP MKN