Peljar članov morjeplovca

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
Palček
Višji vodnik
Prispevkov: 18
Pridružen: Po Avg 27, 2007 07:52

OdgovorNapisal/-a Palček » Če Nov 03, 2011 20:46

Jaz sem bil na dopustu, doma pa imam tudi bolj nikakvo povezavo. Drug teden bo letelo, ko sem spet v službi. :)
mdavid
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 49
Pridružen: To Okt 04, 2011 19:08

OdgovorNapisal/-a mdavid » Če Nov 03, 2011 22:14

Palček napisal/-a:Jaz sem bil na dopustu, doma pa imam tudi bolj nikakvo povezavo. Drug teden bo letelo, ko sem spet v službi. :)


super :D
Uporabniški avatar
elbarto
Admiral
Prispevkov: 743
Pridružen: Ne Jul 26, 2009 13:50

OdgovorNapisal/-a elbarto » So Maj 12, 2012 07:19

je kje kakšen aktiven torrent okoli te tematike?
sam sem pogledal na strani, ki jih poznam, pa tema...
vsak namig bi marsikomu koristil.

Hvala!
Uporabniški avatar
cwick
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 131
Pridružen: Če Avg 12, 2010 09:59
Kraj: NM-Biograd
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a cwick » So Maj 12, 2012 08:22

Ravnokar sem prejel novi 888 - prenovljena izdaja 2012/13 v slovenščini in v barvah. Prosim,če spoštujmo avtorja in kupimo original,za tistih dobrih 30 EUR nebo nobenega pobralo..

LPA
žuja je zakon
Uporabniški avatar
ttomi73
Admiral
Prispevkov: 975
Pridružen: To Jul 21, 2009 22:41
Kraj: Kranj-okolica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ttomi73 » So Maj 12, 2012 18:28

El Barto. Če si želiš stare verzije 888 mi piši na ZS.

Novega bom pa z veseljem, kupil takoj, ko mi ostane oziroma, ko mi ga kolega zapeče na CD.
Izpit za čoln sedaj imam, kaj pa zdaj... na morje seveda.
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Ne Maj 13, 2012 07:18

cwick napisal/-a:Prosim,če spoštujmo avtorja in kupimo original,za tistih dobrih 30 EUR nebo nobenega pobralo..

Se strinjam Cwick... Če avtor ne bo prodal dovolj izvodov, bo pač nehal izdajat in potem se lahko vsi pod nosom obrišemo za nove izvode.
Uporabniški avatar
luftar
Admiral
Prispevkov: 837
Pridružen: Pe Mar 21, 2008 16:23
Kraj: Ljubljana, Pula - Bunarina

OdgovorNapisal/-a luftar » Ne Maj 13, 2012 18:34

Jebiga ne rabim. :wink:
NAVIDEZNI SVOBODI NAVKLJUB
TE BARKA NAREDI SUŽNJA
dušan
Viceadmiral
Prispevkov: 431
Pridružen: So Apr 24, 2010 22:32
Kraj: Krško

OdgovorNapisal/-a dušan » Ne Maj 13, 2012 21:09

kje si kupu ? Jaz bi tudi kupu.
Morje je od vseh opojnosti,največji opij
Uporabniški avatar
cwick
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 131
Pridružen: Če Avg 12, 2010 09:59
Kraj: NM-Biograd
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a cwick » Po Maj 14, 2012 06:41

Da ne delam reklame,imaš ZS.

LPA
žuja je zakon
Uporabniški avatar
Mr007
Višji praporščak
Prispevkov: 35
Pridružen: To Jan 08, 2008 20:46
Kraj: Dom Žale

OdgovorNapisal/-a Mr007 » Ne Maj 27, 2012 10:51

za tiste ki se nimate.....

nov link

http://mojblink.com/navticni_paket.t131492

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov