Boat silhouette

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Paco
Admiral
Prispevkov: 1682
Pridružen: Ne Okt 01, 2017 15:05
Kraj: Lj-Pag

Boat silhouette

OdgovorNapisal/-a Paco » Po Apr 13, 2020 00:58

Pozna kdo koga , ki bi znal in imel voljo #smisel to narisati v takšni obliki, da jo lahko na kak textil printnem ali še bolje našijem ?

Ima kdo kakšne konkretne osebne izkušnje s tem ..pa ne mislim v serijah +100.. ?
pojdi se z bikom bost!
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5120
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: Boat silhouette

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Po Apr 13, 2020 06:30

Pozdravljen Paco
Zate tole res ne bo noben problem naštudirat InkScape... Z uporabo funkcije Trace bitmap narediš outline in se malo poigraš. Če ne bo šlo ti pošljem na SMS kontakt mojega kolega umetnika, ki naredi take zadeve.

Tvoji sosedje na Šlandrovi CDS-com doo... pa ti bodo izjemno lepo to natisnili na posebno folijo, katero nato nalikaš na tekstil. Transfer je izjemno obstojen in se obdrži za življensko dobo tekstila. Če se še spomniš mojega loga BGF (Big Fish Team Slovenia) na majicah je bil narejen po tem postopku. Vse skupaj pa je tudi izjemno ugodno in se splača dati narediti že samo par printov.

Tole sem naredil tik tak s Convert to bitmap in nato Quick trace v dobri minuti. Nato sliko samo še obrežeš in posamezne barvne ploskve očrtaš s poljubno debelo črto
Slika
Uporabniški avatar
Paco
Admiral
Prispevkov: 1682
Pridružen: Ne Okt 01, 2017 15:05
Kraj: Lj-Pag

Re: Boat silhouette

OdgovorNapisal/-a Paco » Po Apr 13, 2020 09:14

Prav lepa hvala za prijazen odgovor.
Mislim da se bom posluzil kar opcije B.
Program pa vseeno pokukam iz radovednosti.

Lpp
pojdi se z bikom bost!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov