Fuzbal

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

zebra
Kapitan fregate
Prispevkov: 122
Pridružen: Ne Mar 14, 2010 10:44

Fuzbal

OdgovorNapisal/-a zebra » Sr Nov 23, 2022 16:30

Ali spremljate?
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5977
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a AEgir » Sr Nov 23, 2022 17:23

A tist k arabci messiju plačujejo 25M£ na let (70000€ na dan vsak dan v letu) za promocijo savdske arabije? Fun. :lol:
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
zebra
Kapitan fregate
Prispevkov: 122
Pridružen: Ne Mar 14, 2010 10:44

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a zebra » Če Nov 24, 2022 16:08

Ali res nihče ne gleda?
To je samo na 4 leta. Škoda zamuditi.
lp
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3289
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a MareC » Če Nov 24, 2022 16:54

zebra napisal/-a:Ali res nihče ne gleda?
To je samo na 4 leta. Škoda zamuditi.
lp

škoda cajta za fuzbal, ne razumem da lahko kdo gleda to laufanje za žogo dve uri in to vsak dan :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5977
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a AEgir » Če Nov 24, 2022 16:54

Škoda je časa za gledat to, noben ti ne bo vrnil niti ene minute. A ni škoda? Predstavli si, da bi ti nekdo podaril na smrtni postelji dodatno časa kolikor si ga zabil za gledanje arabcev in ostalega sranja na tvju.

No zdaj imaš neverjetno priložnost ves ta čas brez smrtne postelje uporabiti za kaj pametnejšega.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Uporabniški avatar
SebastjanM
Admiral
Prispevkov: 639
Pridružen: Po Maj 22, 2017 15:16
Kraj: Celje

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a SebastjanM » Če Nov 24, 2022 19:16

Zanimivo, sem mislil da sem edini ki ignorira to brcanje :)
Kovač
Viceadmiral
Prispevkov: 556
Pridružen: Sr Okt 02, 2019 22:01

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a Kovač » Če Nov 24, 2022 21:46

Se pridružujem predhodnikom, tud men se gravža gledat te ultra plačance.

Jaz sem iz Hrastnika in imamo Darka Jorgiča, aktualni evropski podprvak in 9 igralec sveta , pa je dobesedno revež v primerjavi z npr. Dončičem. Pa so bli naši 4. na evropskem in tolk pompa okrog tega. In še ogromno takih primerov je.

Zato ne maram ekipnih športov, ki se napajajo na račun množic k jih gledajo.

V moto športu , ne pomnim, da bi se gledalci kdaj stepli. Pri fuzbalu , pa skoz pizdarije. Tolk o strastnih navijačih fuzbala ...
Bavarko
Admiral
Prispevkov: 728
Pridružen: Ne Maj 01, 2011 18:46

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a Bavarko » Če Nov 24, 2022 22:02

Če bi se vsi moški zanimali za nogomet tako kot jaz, bi Ronaldo med tednom hodil v službo in nihče nebi vedel za njega.
Uporabniški avatar
pinosat
Admiral
Prispevkov: 778
Pridružen: To Avg 16, 2011 13:39
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a pinosat » Če Nov 24, 2022 22:16

Jaz pa glavna prvenstva (SP, EP) in zaključne tekme lige prvakov, ne spustim skozi ... SP od leta 1974 naprej ... sem ga v mladosti, sicer malega, preigral ohoho ... so pa precenjeni kot športniki, to pa se strinjamo vsi, ampak v nogometu se pač obrača največji denar ...
Vsak dan v vsakem pogledu vse bolj in bolj napredujem...
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4649
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a alesjo » Pe Nov 25, 2022 09:46

zebra napisal/-a:Ali res nihče ne gleda?
To je samo na 4 leta. Škoda zamuditi.
lp

Jaz nikoli in nikdar, se mi zdi glupo gledat tam ene 20 oslov, ki dirkajo za žogo, kot mali otroci :lol: :lol:
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a H2O » Pe Nov 25, 2022 10:26

Tudi jaz nisem preveč navdušen nad fuzbalom, ampak se mi to ne zdi glupo in me sploh ne moti, če je nekdo navdušen nad njim.

Vsakemu svoje.

Tudi za navtiko bi lahko kdo rekel, da je glupo zmetat toliko denarja in dela zanjo 8)

Pa tudi visoki zaslužki fuzbalerjev me ne motijo. Navsezadnje jih plačujejo navijači (oziroma klubi in sponzorji z denarjem od navijačev).
Bavarko
Admiral
Prispevkov: 728
Pridružen: Ne Maj 01, 2011 18:46

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a Bavarko » Pe Nov 25, 2022 12:27

Jaz tudi nimam nič proti tistim, ki si ogledajo tekmo, ali film, ali serijo, ko nimajo pametnejšega za delat. Ne razumem pa tistih, in celo glupo se mi zdi, da nekaterim to kroji življenje, vse ostale ,stvari, prilagodijo dogodku na televiziji...
Morda tudi zato, ker je moj oče bil upaljen na nogomet. Nedelje in razni družinski obiski so bili prilagojeni tekmam koprskega nogometnega kluba. To je bilo še v časih juge. Koper v drugi jugo ligi.
Drug mnogo mlajši primer: Rojstni dan v naši družbi, nedeljsko kosilo v gostilni, 16 odraslih za mizo,prijatelj odšel v drugi prostor in gledal moto GP. Malo smo ga drkali in se je vrnil, se vsedel tako, da je videl na televizijo v drugem prostoru in z glavo bil tam, ne z nami. Tega ne štekam..... neko spoštovanje do slavljenca, ki ga je povabil na rojstni dan.
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a H2O » Pe Nov 25, 2022 13:04

Bavarko napisal/-a:Ne razumem pa tistih, in celo glupo se mi zdi, da nekaterim to kroji življenje

Nekateri so zasvojeni s fuzbalom in jim kroji življenje, mi smo pa zasvojeni z navtiko, ki nam tudi kroji življenje 8)

Vsako tele ima svoje vesel'e :mrgreen:

Čeprav jaz zadnje čase nisem več tako zasvojen z navtiko, kot sem bil in ji ne pustim več, da mi kroji življenje. Če sem pošten, se mi zdi glupo ves svoj denar, energijo in prosti čas namenjat barki :roll:

Ampak razumem tiste, ki jim ga kroji, ker ga je tudi meni včasih.
Nazadnje spremenil H2O, dne Pe Nov 25, 2022 13:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Bavarko
Admiral
Prispevkov: 728
Pridružen: Ne Maj 01, 2011 18:46

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a Bavarko » Pe Nov 25, 2022 13:34

H2O napisal/-a: Če sem pošten, se mi zdi glupo ves svoj denar, energijo in prosti čas namenjat barki :roll:


Ker ti si zmenjen z bližnjimi, da ga bojo spakirali s teboj, ko boš odpeketal v večna lovišča. :lol: :lol: :lol:

Kot si rekel: Vsako tele ima svoje vesel'e :mrgreen:
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a H2O » Pe Nov 25, 2022 13:35

Ne. Raje jih namenjam še čemu drugemu. Denar, energijo in prosti čas.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov