Fuzbal

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

zebra
Kapitan fregate
Prispevkov: 122
Pridružen: Ne Mar 14, 2010 10:44

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a zebra » Pe Nov 25, 2022 13:54

Kakšen fuzbal in kje pa igra "ene 20 oslov"?
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5977
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a AEgir » Pe Nov 25, 2022 15:51

V tepih landu je te dni a ni?
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Zummel
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 72
Pridružen: Ne Avg 09, 2020 14:35

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a Zummel » Pe Nov 25, 2022 20:42

Jaz včasih pogledam kakšno tekmo. Če je svetovno, ali evropsko. Ali Champions liga. Potem me hitro mine. Bi bil čas, da se spremenijo pravila... Če bi bilo golov vsaj kot pri hokeju bi bilo že bolje, hehe. Verjetno tisti ki se spoznajo na fuzbal drugače gledajo tekme.
Kovač
Viceadmiral
Prispevkov: 556
Pridružen: Sr Okt 02, 2019 22:01

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a Kovač » Pe Nov 25, 2022 22:48

Mene v službi sprašujejo kaj je z mano narobe da ne gledam fuzbala. Hvala bogu tale tema, da vidim , da nisem sam :-)
Darh
Admiral
Prispevkov: 1167
Pridružen: Ne Dec 30, 2018 09:26
Kraj: Tu bolje- Pula

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a Darh » So Nov 26, 2022 00:07

Kovač napisal/-a:Mene v službi sprašujejo kaj je z mano narobe da ne gledam fuzbala. Hvala bogu tale tema, da vidim , da nisem sam :-)

Ne nisi, raj tist cajt mojo za rit drzim. Mam vec od tega.
Lp
omas
Admiral
Prispevkov: 728
Pridružen: Po Avg 24, 2015 13:49

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a omas » So Nov 26, 2022 08:14

Najslabše pri celi zgodbi je pa, da na radiju ves čas poslušamo komentarje in razne debate fuzbalerjev in drugih zelo inteligentnih ljudi ki se ukvarjajo s športom, niso pa v življenju prebrali ene knjige. Besednjak na nivoju vrtca. Katastrofa prve vrste. Smo imeli pa že sto let nazaj vrhunske pesnike in pisatelje, ki so s Slovenščino počeli prave mojstrovine, jih pa zaradi teh fuzbalskih trendov zdaj nihče več ne razume. Športni novinarji so pa izumili razne "najizkušenejši" in podobne pridevnike, zaradi katerih mi gredo lasje pokonci ko jih slišim.
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5977
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a AEgir » So Nov 26, 2022 10:31

Cimerotičeve umotvore pa roko na srce mal pogrešam. :lol:

Oni so zelo fizično močni. Že po naravi so taki. (prulski dribler o tem, zakaj Norvežani za slovensko izbrano vrsto še naprej ostajajo nerešljiva uganka.)
Rad bi se zahvalil svojim staršem. Še posebej očetu in mami.[1]
Igrali smo taktično dobro, vendar je bila naša taktika povsem zanič.[1]
Zelo sem samokritičen. Predvsem do sebe.
Praznoval sem v postelji, s svojo mamo ...
Sem zelo zadovoljen, da sem odigral 90 minut. Pred tekmo sem bil namreč dokaj živčen, saj sem pred tednom dni imel potres možganov.
Nasploh so ti židi malo prizadeti od vsega hudega, kar se dogaja v njihovi deželi.
Mariborčanom bi čestital za zmago, če bi si jo zaslužili. Tako pa so z obrambno igro povsem uničili derbi. Še dobro, da niso kar avtobusa postavili v svoj kazenski prostor.
Na igriščih bomo namesto doseganja golov morali delati snežake. Tista ekipa, ki bo naredila lepšega, bo dobila tri točke.
To ni bilo samo verbalno. To sem mu tudi povedal!
Jaz, Zahovič in Ačimovič smo najboljši duo.
Boli me koleno na nogi.
Kupil sem trosobno garsonijero.
V Korejo sem šel samo podpisat pogodbo in ne gledat okolice, to bi imel čas početi naslednji dve leti!
Glede na to, kako spretno in srečno si novinar Slovenskih novic izmišljuje zgodbice, me čudi, da ne dobi nobene nagrade za odličnega pisca. Zaslužil bi si medaljo. Je boljši od vseh proslavljenih slovenskih pisateljev.
Ta hip imam za to kar svojega soigralca Laziča. Je priden in uboga na vsak ukaz. (odgovor Sebastjana Cimerotiča na vprašanje, ali ima domačo žival in zakaj, Delo 2. 2. 2005)
Kot da bi bil trgovski potnik. (Cimirotičev odgovor na vprašanje, kako se počuti po selitvi v Južno Korejo)
Ne vem, kaj naj mu zaželim, saj ima že vse, kar je hotel. Zdrav je, kajne? Torej naj ostane zdrav še naprej. (o čestitki selektorju Branetu Oblaku za rojstni dan)
Italijanke niti niso tako dobre, predvsem se znajo urediti. Včasih s kakšno preživiš vso noč; zvečer se ti zdi, da je to ženska tvojih sanj, ko pa jo zjutraj vidiš, se vprašaš: a s to sem bil vso noč. (o jutranjih vprašanjih)
Nimam rad, da je izbirčna: jaz bom pa z njim, ker ima denar. V tem primeru sem za to, da se podpiše pogodba. Si prišla z eno vrečko? Če me ne boš več marala, boš tudi odšla z eno vrečko. (o izbirčnosti)

Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
zebra
Kapitan fregate
Prispevkov: 122
Pridružen: Ne Mar 14, 2010 10:44

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a zebra » Ne Nov 27, 2022 18:43

Saj se bo kmalu končal skupinski del, potem pa bo šlo zares v 1/8 finala. To bo pravi fuzbal.
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3289
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a MareC » Ne Nov 27, 2022 19:58

zebra napisal/-a:Saj se bo kmalu končal skupinski del, potem pa bo šlo zares v 1/8 finala. To bo pravi fuzbal.

daj nehaj nabijat s tem fuzbalom, si mal naporen, ti glej, forum pa pust na mir s temi nebulozami
zebra
Kapitan fregate
Prispevkov: 122
Pridružen: Ne Mar 14, 2010 10:44

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a zebra » Po Nov 28, 2022 07:53

O.K.
Uporabniški avatar
Paco
Admiral
Prispevkov: 1682
Pridružen: Ne Okt 01, 2017 15:05
Kraj: Lj-Pag

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a Paco » Po Nov 28, 2022 08:56

Aegir, prav lepa hvala. Prijetno sem se spomnil tistih časov in lepo nasmejal za dobro jutro...saj je vse napisano tudi čisto res :D

manjka še : " a sem prihajal ali odhajal ?"

:mrgreen:
pojdi se z bikom bost!
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 3950
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Po Nov 28, 2022 22:12

Slika[/url]
Xilinx Vivado HLx trainee
zebra
Kapitan fregate
Prispevkov: 122
Pridružen: Ne Mar 14, 2010 10:44

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a zebra » So Dec 10, 2022 07:05

Zdaj pa na hrvaško morje.
Proslavljat.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4649
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a alesjo » So Dec 10, 2022 10:06

In kakšen praznik pa je na hrvaškem morju :?:
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3289
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a MareC » So Dec 10, 2022 10:18

zebra napisal/-a:Zdaj pa na hrvaško morje.
Proslavljat.


???? o čem ti govoriš :roll: :roll:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov