Croatia Osiguranje za avto - izkušnje

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Grega295
Admiral
Prispevkov: 3223
Pridružen: Ne Apr 04, 2010 21:50

Croatia Osiguranje za avto - izkušnje

OdgovorNapisal/-a Grega295 » Če Dec 01, 2022 10:42

Do zdaj sem bil na Generali, kjer imajo dobro mrežo, kar se tiče asistence. So pa letos konkretno podražili premije in agent mi ponuja Croatia Osiguranje. Ima kdo kake izkušnje z njimi?
frenkyboy
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Mar 12, 2015 14:52

Re: Croatia Osiguranje za avto - izkušnje

OdgovorNapisal/-a frenkyboy » Če Dec 01, 2022 11:27

Tudi jaz sem pred 14 dnevi zavaroval avto pri njih. Komplet kasko cenejši od Save in Triglava za cca.250 €. Prijatelj, ličar in klepar pravi, da nič kaj več od drugih ne komplicirajo in da za enkrat nima slabih izkušenj z njimi.
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2735
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

Re: Croatia Osiguranje za avto - izkušnje

OdgovorNapisal/-a evovii » Če Dec 01, 2022 12:38

Jaz imam zadnje dve leti pri njih zavarovanje. Letos poleti nabasal srno. Na avtu za cca 5k eur škode. So vse poravnali (kasko) brez kakšnih komplikacij. Zelo zadovoljen.

LP Andrej
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
PogachnyK
Admiral
Prispevkov: 742
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 11:09

Re: Croatia Osiguranje za avto - izkušnje

OdgovorNapisal/-a PogachnyK » Ne Dec 04, 2022 05:54

Verjetno ti ponuja to, ker je trendna črta kar močno pod naklonom navzgor za ceno zavarovanj....

Včasih sem bil navajen, da je vsako leto ceneje, sedaj se moram pa že za staro ceno pogajat, ter iskat kompromise.... govorim seveda o Premijski razred 3-1
Hvala na razumevanju
Uporabniški avatar
igorb
Admiral
Prispevkov: 1164
Pridružen: To Dec 07, 2010 17:43

Re: Croatia Osiguranje za avto - izkušnje

OdgovorNapisal/-a igorb » To Dec 06, 2022 09:06

sem imel zelo slabo izkušnjo z Generali in pozavarovalnico Sava,imel sem prometno nesrečo v tujini kjer je drugi udeleženec priznal krivdo naredili smo zapisnik ,in sem čakal več kot 30 dni na odobritev popravila ker sem se odpeljal z avtomobilom domov cca 30 km in za Generali je bil avto v voznem stanju navkljub razbitim Lučem
menda bi moral poklicat vlečno službo da bi mi priznali plačan nadomestni avto.
potem niso odobrili popravila ker menda italijanska zavarovalnica ni priznala popravila
ko sem napisal mail na italijansko zavarovalnico so mi poslali papirje kjer se je videlo da je bila nesreča v soboto,v ponedeljek zjutraj je drugi udeleženec oddal prijavo in v torek so odobrili popravilo ter poslali na generali Slovenija
najbolj neumno pri vsem tem je bilo da mi je moj zastopnik odgovoril da v tem primeru on ni moj zastopnik in da naj se obrnem na odvetnika,generaliju dan na leto cca 8 jurjev premij.
zato generali nikoli več
gs nautica
Kontraadmiral
Prispevkov: 266
Pridružen: Sr Mar 04, 2009 18:51
Kraj: GROSUPLJE-KRK

Re: Croatia Osiguranje za avto - izkušnje

OdgovorNapisal/-a gs nautica » Če Feb 16, 2023 16:45

Živjo fantje,

Kje pa imate zavarovane nepremičnine? Potres, požar, itd.

Lp
Mirno morje.
Uporabniški avatar
sova
Admiral
Prispevkov: 879
Pridružen: Sr Okt 15, 2014 21:02
Kraj: Solkan

Re: Croatia Osiguranje za avto - izkušnje

OdgovorNapisal/-a sova » Če Feb 16, 2023 18:58

Sava. Do zdaj nobenih problemov. Tudi nisem imel večjih škod. Kar je bilo, vse rešeno hitro in v moje zadovoljstvo.

lp.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4649
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Croatia Osiguranje za avto - izkušnje

OdgovorNapisal/-a alesjo » Če Feb 16, 2023 20:08

gs nautica napisal/-a:Živjo fantje,

Kje pa imate zavarovane nepremičnine? Potres, požar, itd.

Lp

Jaz nimam zavarovano nič od nič,. če se zgodi kaka katastrofa ostaneš brez nič in ti tudi zavarovalnica nima kaj pomagat.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov