Fuzbal

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

CAR
Admiral
Prispevkov: 2269
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a CAR » Če Okt 19, 2023 11:00

Če fuzbal ne spada sem notri potem ne spada tudi čistilna naprava, Tour de France, Avtomobilizem....ali naj gre vse ven kar ni povezano z navtiko, kar bi bilo pravilno ali pa naj bo vse sranje notri.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4649
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a alesjo » Če Okt 19, 2023 11:57

CAR napisal/-a:Če fuzbal ne spada sem notri potem ne spada tudi čistilna naprava, Tour de France, Avtomobilizem....ali naj gre vse ven kar ni povezano z navtiko, kar bi bilo pravilno ali pa naj bo vse sranje notri.

Prav imaš, temo vse kar ne spada nikamor bi bilo za pobrisat.
Uporabniški avatar
snwl
Admiral
Prispevkov: 604
Pridružen: To Okt 26, 2010 14:26

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a snwl » Če Okt 19, 2023 12:08

Tako se je pred kratkim pobrisala tudi tema "Šale" :evil: :evil: :evil: (jebeš navtika, ki se ne zna smejati - prosto po SNWL).

Včasih se peljem na veter, včasih na nafto (to že skoraj ne sodi v navtiko), včasih se niti ne odvežem s pomola in si v zimskih mesecih na barki celo ogledam kakšen film (to pa zagovoto ni navtika)!!!!, včasih odidem v mesto in poleg rib si provoščim tudi burek in kavo (TO pa 150% ni navtika!!!!). Jejhata, jejhata. Pa na morje se peljem z avtom. Kakšne veze pa ima to z navtiko? Nogometa pa ne gledam. Me motijo tisti, ki ga gledajo? Ne. Dajte raje kontra "nogometu" kaj pametnega in uporabnega napisat v rubrike, ki so "čistokrvne - navtične"!
...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...
...Never sail with a crew who can't sing!...
nac
Admiral
Prispevkov: 623
Pridružen: Če Jul 02, 2009 22:18

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a nac » Če Okt 19, 2023 12:36

Tako je.
Smo pač različni.
zebra
Kapitan fregate
Prispevkov: 122
Pridružen: Ne Mar 14, 2010 10:44

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a zebra » Če Okt 19, 2023 16:48

Napisal/-a MareC
So Nov 21, 2009 11:00
Forum: Vse kar ne spada nikamor
Tema: Nogomet akcija, naši zmagali
Odgovori: 36
Ogledi: 7933
Sprašujem se tole..ko gledam ekipo, ki je Sloveniji priborila mundial, je res velika večina priimkov neslovenskih...in kaj zato? a ni že čas, a ni že pravzaprav malo pozno, da nehamo te primitivne balkanske delitve na mi vi oni? Pravzaprav smo lahko ponosni na otroke ljudi, ki so se preselili iz dr...
igor_k
Viceadmiral
Prispevkov: 355
Pridružen: So Okt 27, 2012 23:07

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a igor_k » Če Okt 19, 2023 17:00

SR 290 napisal/-a:Fuzbal pomeni dvaindvajset oslov na travi, ki tekmujejo kateri bolje brcne in nekaj tisoč oslov, ki sinhrono rigajo okrog travnika.

gregor.n napisal/-a:22 idiotov leta za eno samo žogo in se brca po nogah, namest da bi dal vsakmu svojo za igrat

Alesijo napisal/-a:Bejšte če u PM ta kučev nogomet ne sodi med morjeplovstvo, oprostite izrazom, ampak je tako prav

MareC napisal/-a:forum je morjeplovski, fuzbal je pa najbolj debiln šport kar jih je in vsekakor ne sodi sem


To pove vse o teh, ki so to komentirali: Vse kar mene ne zanima je debilno.

SR 290 napisal/-a:Ne, to ni nobeno sovraštvo, nobena intoleranca, ampak preprosto zavračanje ideje o uprizarjanju vojne na zelenici.
teme nisem posral! Morda sem preprečil prenos te vojne evforije na forum, kar mi je v veselje!


Nekateri pa so celo tako vzvišeni, da mislijo kako njihove sovražnosti delujejo terapevtsko.
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3289
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a MareC » Če Okt 19, 2023 21:33

zebra napisal/-a:Napisal/-a MareC
So Nov 21, 2009 11:00
Forum: Vse kar ne spada nikamor
Tema: Nogomet akcija, naši zmagali
Odgovori: 36
Ogledi: 7933
Sprašujem se tole..ko gledam ekipo, ki je Sloveniji priborila mundial, je res velika večina priimkov neslovenskih...in kaj zato? a ni že čas, a ni že pravzaprav malo pozno, da nehamo te primitivne balkanske delitve na mi vi oni? Pravzaprav smo lahko ponosni na otroke ljudi, ki so se preselili iz dr...

a bejž no
SR 290
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:40

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Pe Okt 20, 2023 06:55

Najbolj leva izjava te teme je pa ta, da sem sovražen do nogometa. :mrgreen:
Nisem in nogomet mi je všeč, ampak kot šport, ne pa kot gibanje, ali biznis! Najneumnejše se mi zdijo povezave z miselnostjo, ki ustvarja stavke podobne temu:"Zmagali smo." To dejansko lahko reče le tisti, ki je zmagal. Vsi ostali so pa mentalno zmagali v neki vojni v svoji glavi.
Pa saj so že rimljani ugotovili kako se kroti drhal.
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5977
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a AEgir » Pe Okt 20, 2023 17:18

Jaz sem sovražen do nogometa.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4649
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a alesjo » Pe Okt 20, 2023 19:27

AEgir napisal/-a:Jaz sem sovražen do nogometa.

Ne, brcobalon je lepa reč :lol: :lol:moram pa povedat, da sem pred 20imi leti delal kamnito žogo za en nagrobnik kjer so pokopali nogometaša, služila je kot vaza za rože. Če staknem kje sliko jo objavim.
zebra
Kapitan fregate
Prispevkov: 122
Pridružen: Ne Mar 14, 2010 10:44

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a zebra » Po Nov 20, 2023 20:47

Gremo zdej!
zebra
Kapitan fregate
Prispevkov: 122
Pridružen: Ne Mar 14, 2010 10:44

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a zebra » Po Nov 20, 2023 22:46

V Nemčijo.
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2735
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a evovii » Sr Nov 22, 2023 11:35

CAR napisal/-a:Če fuzbal ne spada sem notri potem ne spada tudi čistilna naprava, Tour de France, Avtomobilizem....ali naj gre vse ven kar ni povezano z navtiko, kar bi bilo pravilno ali pa naj bo vse sranje notri.


CAR tukaj se strinjam. Drugače pa je prav, da je tudi na morjeplovskem forumu ena tema ki nima veze z morjem in barkami. Včasih se je pametno pogovorit z prijatelji morjeplovci tudi o drugih stvareh. Npr jaz delam hišo in bi prav z veseljem prejel kakšne vaše nasvete vendar se ne upam vprašati, ker ne delam bajte na vodi.... Verjamem, da je med morjeplovci veliko strokovnjakov iz različnih področij, ki jih druži ena strast in ne vem zakaj si med seboj ne bi pomagali tudi na področjih izven morjeplovkih tem. Vem da so med morjeplovci vrhunski arhitekti, strojniki itd... zakaj ne bi bila ta tema namenjena tudfi takim stvarem ali pa čisto brezveznim temam kot je npr fuzbal ;)
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Bavarko
Admiral
Prispevkov: 728
Pridružen: Ne Maj 01, 2011 18:46

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a Bavarko » Sr Nov 22, 2023 13:33

evovii napisal/-a:[ Vem da so med morjeplovci vrhunski arhitekti, strojniki itd... zakaj ne bi bila ta tema namenjena tudfi takim stvarem ali pa čisto brezveznim temam kot je npr fuzbal ;)


Pa večina abstinenti...........
Nihče nima pojma kje dobiti dobro slivovko ali viljamovko. Edino Alesjo vztraja s svojim tropinovcem, ki pa mi ne gre.
Uporabniški avatar
pinosat
Admiral
Prispevkov: 778
Pridružen: To Avg 16, 2011 13:39
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Fuzbal

OdgovorNapisal/-a pinosat » Sr Nov 22, 2023 15:52

Pa večina abstinenti...........
Nihče nima pojma kje dobiti dobro slivovko ali viljamovko. Edino Alesjo vztraja s svojim tropinovcem, ki pa mi ne gre.[/quote]

Jaz pijem tole od prvoomenjenega ... dobra kot šus http://kotlarstvo-godec.com/de/page.php?16
Vsak dan v vsakem pogledu vse bolj in bolj napredujem...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov