Skriti uporabniki

Obvezno preberi!!!

Moderator: moderator

Uporabniški avatar
Joško
Admiral
Prispevkov: 1774
Pridružen: Če Sep 17, 2009 15:02
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Joško » Pe Dec 05, 2014 22:39

Eni so skriti zato, da potem drugi tu sprašujejo "a kdo ve kje je ta in ta, kam je šel, zakaj ga ni več na forumu....".

Ali pa so skregani s kom in se nočejo več izpostavljati.

Skratka en sam dolgčas!!!
:)"Dobrega štromarja zruka samo slab šnops":)
Uporabniški avatar
a-lex
Admiral
Prispevkov: 1067
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 22:47
Kraj: Piran-Ljubljana

OdgovorNapisal/-a a-lex » So Dec 06, 2014 08:50

Moja filozofija pravi, da je vsak človek po svoje lep. Torej se ni treba skrivat.

Čudno je pa to, da je tole pretežno moški forum...skrivajo se pa pusy-ji :lol:
Jadranje je zakon....
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2042
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » So Dec 06, 2014 11:06

polanc napisal/-a:život je maskenbal ...vajta


Polanc, hvala! tvoj opis me je spomnil na nekaj pozabljenega. Poguglal in našel - https://www.youtube.com/watch?v=DCiUP9gumqo
Je nisem slišal vsaj 25 let in včasih mi je bila ena ljubših.


a-lex napisal/-a:Moja filozofija pravi, da je vsak človek po svoje lep. Torej se ni treba skrivat.

Čudno je pa to, da je tole pretežno moški forum...skrivajo se pa pusy-ji :lol:


Če je realnost okolice v očeh opazovalca in je gornji sestav mišljen resno, zaznam hendikepiran pogled.

Potemtakem predlagam, da se obregovanje razširi na tiste, ki se logirajo samo za objave. Garantirano bo kakšna kost več za oglodat.
Nazadnje spremenil Roberth1, dne So Dec 06, 2014 12:59, skupaj popravljeno 1 krat.
https://vodovod-rh.si/
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » So Dec 06, 2014 12:58

Ce ne bi bilo skritih se ne bi imeli kaj menit in verjetno ne bi prislo spet do prepucavanja. Kar zdaj verjetno bo, enkrat je že...

Dragi moji raje se ukvarjajte s tem zakaj forum zamira... bo veliko bolj produktivno.
Ne sodi me, dokler me ne spoznaš, ne podcenjuj me, dokler mi ne postaviš izziva in ne govori o meni, dokler ne govoriš z mano!
pale
Admiral
Prispevkov: 1902
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » So Dec 06, 2014 13:49

jaz sem skrit A KAKŠNEM KEJ NE PAŠE :roll:
al

OdgovorNapisal/-a al » So Dec 06, 2014 14:36

...
Nazadnje spremenil al, dne Ne Jan 17, 2016 16:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 3950
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » So Dec 06, 2014 16:12

Mogoče pa skriti prebirajo forum, pa jih je sram da jih kdo vidi da ga berejo. Zakaj jih je potencialno sram pa je več variant.
pale
Admiral
Prispevkov: 1902
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » So Dec 06, 2014 16:22

osebnoi imam morjepolovca odprtega celi dan.če kaj napišem se itak vidi kdo je napisal.če bi pa spodaj skozi pisalo pale bi se pa itak našel nekdo ki bi ga motilo,da nimam drugega dela kot viseti na morjeplovcu.Al nič se bati se mi pa zdi brezvezna debata.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4390
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » So Dec 06, 2014 18:52

O maš maš del, a si mi že zrihtu?
https://medisken.si
pale
Admiral
Prispevkov: 1902
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » So Dec 06, 2014 19:20

itak
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Ne Dec 07, 2014 02:26

al napisal/-a:...
1. Nisem vedel, da ste o tem tukaj že debatirali.
2. Moje edino vprašanje je: zakaj?

Od skritih nihče ne odgovori na to vprašanje. Ok, saj ni treba ampak ni pa tudi treba, da se kregate (pa čeprav se Slovenci radi delimo na dva pola; škoda bi bilo, da se bi še na skrite in "odkrite") hehe
Mene pač samo zanima (tak sem). In če dobim (meni) dober odgovorm me morda še prepričate in se še sam prekopiram med skrite (razen, če tam ni neke posebne članarine)
:lol:

En lep vikend. Veselite se. Kmalu bo januar in nova "Ponuda za godišnji vez" iz ljepe vaše :D

1. Nisem vedel, da ste o tem tukaj že debatirali.
    Debatirali smo v 'atilonejevem času' in mislim, da je ravno on postavil vpršanje tudi o tem (poleg vprašanj, ki so zadevala moderiranje).

    Jaz sem takrat napisal pojasnilo.

    Razprava je postala vroča (ne več samo o skritih - tema je bila 'standardno posrana' z nečim drugim) in po nekaj straneh je več uporabnikov je predlagalo, da moderator pobriše to ali ono (od dela besedila do cele teme). Takratni moderator2 je vprašal, ali naj izbriše ali ne in naslednjih nekaj prispevkov (spomnim se Tex-ovega) je bilo za brisanje cele teme, nekdo pa mislim je rekel nekaj v smislu, da naj se potem zbriše vse (ne samo to temo - verjetno je bil zares proti brisanju, pa ironičen tako, da je na hitro bilo videti. kot da je tudi on za).

    Jaz sem zamudil za glas 'proti'. Moderator2 je takrat že premaknil celo temo med zbrisane, kjer pa sem jo jaz (ker sem moderator) lahko še prebral.

    Za ne-moderatorje pa je tema (z glavovanjem za brisanje vred) poniknila, kot da jo je mod2 izbrisal brez kakršnega koli mnenja, saj je tudi 'glasovanje' izginilo z ostankom teme. V tistem času je prenehalo objavljati več članov, po mojem predvsem zaradi tega, ker je bila cela razprava z njihovim - in po mojem večkrat utemeljenim - mnenjem, recimo o tem, kako pisati, kako ne biti žaljiv, kako moderirati... izbrisana (takrat je bilo poleg te izbrisanih še kar nekaj drugih). Njihovi prispevki z utemeljenimi mnenji so izginila s temo, v kateri se je morda samo enemu ali dvema 'strgalo', dva ali trije pa so provocirali. In nekateri od teh - ki so sicer pisali dobre prispevke - so bili mnenja, da jih sodelovanje - ali vsaj objavljanje - na takem oziroma tako moderiranem forumu ne zanima več. Nekateri izmed njih še vedno berejo nekatere prispevke in tudi uporabljajo ZS - in to, da ne želijo spodbujat 'zajebantov', katerih so se naveličali, je lahko en od razlogov za izbiro 'skriti'.

    Jaz nisem prenehal objavljati, ampk pisati istega pojasnila (o več možnih razlogov za 'skrite') iz že napisane in potem izbrisane teme še enkrat, se mi zaenkrat ne da. Mogoče bi cops/pastnil od tam, ampak vsebine dalj časa izbrisanih tem ni več.

    Tudi nasplošno pisati istega pojasnila večkrat se mi ne da, zato skušam napisati enkrat dobro in če potem kdo vpraša za isto stvar še enkrat, in če še velja stara info, dam povezavo na že napisani prispevek bodisi v tisto temo, bodisi na ZS.

    Še to: ker mi moderatorski pristop z brisanjem cele teme, če ga kdo uporablja na meni - če tema, v kateri sodelujem, izgine tako, da nti ne bi mogel pogledati, zakaj jo je kdo pospravil - ni všeč, ga tudi sam ne uporabljam. Raje - kadar menim, da je treba, težim komu, za katerega mislim, da je treba, da naj argumentira, kar je napisal, čeprav to komu od ostalih cefra živce.

    Če bom mislil, da je treba, se bo teženke spet zgodilo, če ne bo boljšega orodja; ampak cele teme pa ne nameravam brisati.

Kdaj nisi viden, ko pristopiš na forum
    Tu ne pišem o tem, zakaj je kdo skrit, ampak kakšne so pravice in/sli omejitve pri kakšnem pristopu na forum.

    Če prideš na forum, ne da bi se prijavli, si le v številu gostov. Če želim z x računalnika kou pokazati kaj s foruma, pogledati vreme ali uporabiti katero od povezav v kazalih, se definitivno nima smisla prijavljati.

    Če si prijavljen, imaš poleg dostopa, ki ga ima gost, še pravice objavljati, pogledati in poslati ZS. pogledati 'kaj je novega' in videti vsebino podforuma 'naša plovila'. Če imaš moderatorske (ali administratorske) pravice, moraš za njihovo uveljavljanje tudi biti prijavljen.

    Ko si skrit, imaš pravice uporabnika; to, da si prijavljen, pa vidi le admin.

    Jaz sem občasno bil skrit in razlogi so bili različni. Vem za razloge nekaterih drugih, za nekatere razloge domnevam... ampak za zdaj ne bom že nekoč napisanega, kar je takratni moderator zbrisal, pisal še enkrat.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
al

OdgovorNapisal/-a al » Ne Dec 07, 2014 10:09

...
Nazadnje spremenil al, dne Ne Jan 17, 2016 16:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
a-lex
Admiral
Prispevkov: 1067
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 22:47
Kraj: Piran-Ljubljana

OdgovorNapisal/-a a-lex » Ne Dec 07, 2014 13:45

Ja, al, jaz sem prišel do istega zaključka ....
.... skriti, odkriti, prikriti, pobarvani, anonimni, javni... pa vendar vsi - morjeplovci (drugače nebi bili na tem forumu).

Skratka sto ljudi, sto čudi, enemu paše eno, drugemu drugo, ....enemu hlapi, drugemu jadra, tretjemu vesla... :wink:
Jadranje je zakon....
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Ne Dec 07, 2014 15:46

Kor često kaže da tudi tokrat nisem bil dovolj razumljiv.

O tem smo pisali, moderator zbrisal.

Kup ljudi je takrat - sčasoma prej in potem pa še več - imelo nekaterih z morjeplovca dovolj, in je nehalo objavljati.

Ampak kup morjeplovcev je še vedno njihovih dobrih prijateljev in boljšega foruma v Slo kljub 'zajebantom' najbrž ni. Tako se ti za uporabo ZS z 'nezajebanti' prijavijo. In če oziroma ker ne želijo, da 'zajebanti' vidijo in rsznakladajo o tem, da so na forumu, so skriti.

En od scenarijev.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Ne Dec 07, 2014 17:34

Pa že raje berem Texove in Gregorjeve komentarje, čeprav sta zajebanta, ker sta dobra poznavalca navtike in dolgoletna morjeplovca (na morju, ne samo na netu), kot pa nakladanje Google "strokovnjakov".

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti