Prodam bruce sidro

Tukaj lahko dodate oglase, če kaj kupujete ali prodajate. Da se tema ne bo preveč razširila, prosim, da vsak sodelujoči odpre samo eno temo in potem tam dodaja svoje oglase...

Moderatorji: moderator2, moderator, Matejc

stangarbojan
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 130
Pridružen: To Jan 02, 2018 16:18
Kraj: TURJAK

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a stangarbojan » Če Feb 08, 2024 23:39

Ljubo,zdaj ko si spet na forumu boš opazil,da so nekateri,ki so boljši celo od mr.Googla in ne zato,da bi pomagali,ampak,da se delajo norca in seveda omenijo,da imajo celo po dve barki.Torej,kaj isčete "hobi morjeplovci" in sprašejete bedarije......,velikokrat pa najdemo(tudi,če ne sprašujemo) pomembne informacije in rešitve,zato hvala VSEM,tudi tistim,ki sprašujete.
Drugič pa le napiši ceno(ali podarim),se strinjam s tistimi,tudi meni ni všeč oglas: PRODAM,cene pa NI
Coastliner
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a ljubo » Pe Feb 09, 2024 13:44

stangarbojan napisal/-a:Ljubo,zdaj ko si spet na forumu boš opazil,da so nekateri,ki so boljši celo od mr.Googla in ne zato,da bi pomagali,ampak,da se delajo norca in seveda omenijo,da imajo celo po dve barki.Torej,kaj isčete "hobi morjeplovci" in sprašejete bedarije......,velikokrat pa najdemo(tudi,če ne sprašujemo) pomembne informacije in rešitve,zato hvala VSEM,tudi tistim,ki sprašujete.
Drugič pa le napiši ceno(ali podarim),se strinjam s tistimi,tudi meni ni všeč oglas: PRODAM,cene pa NI


Ceno sem napisal ti pred tem postom. Čeje to tako velik problem.
pomisli in zgodilo se bo

Kdo je na strani

Po forumu brska: maki in 4 gosti