Prodam bruce sidro

Tukaj lahko dodate oglase, če kaj kupujete ali prodajate. Da se tema ne bo preveč razširila, prosim, da vsak sodelujoči odpre samo eno temo in potem tam dodaja svoje oglase...

Moderatorji: moderator2, moderator, Matejc

Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a ljubo » Sr Okt 25, 2023 18:58

:D
AEgir napisal/-a:Kot bi v merkatorju na policah pisal cena po dogovoru z blagajničarko.

V mekatorju ne na bolhi pa je če se ne motim.
pomisli in zgodilo se bo
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a ljubo » Sr Okt 25, 2023 19:02

MareC napisal/-a:
AEgir napisal/-a:Se pravi cena je predmet sprenevedanja? :)

he,he točno tako, cena je po tem kako izgledaš s kakšnim avtom se pripelješ in kakšno barko imaš, to je tako, potem se pa določi cena :roll: tako izgleda oglas brez cene :mrgreen:

:D kako si uganil. Bravo pripelji se s katrco pa reči da maš petmetrsko podrtijo ti ga šenkam. Pa še pivo ti plačam zravn.
pomisli in zgodilo se bo
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a ljubo » Sr Okt 25, 2023 19:09

:D
nac napisal/-a:Najbrž da večina ve,kakšno je sidro Bruce. Ni dosti razlike med Ljubotovim,Franceljnovim,
Jožetovim in pa mogoče “Maretovim”!
Tisti,ki ga misli kupit,tudi ve približno ceno od pa do.
Niti Aegir niti Mare pa najverjetneje nista kupca.
Torej- malček počakajta,da vama mine PMS,pa bosta po tem malo manj sitna.
In ne bosta kot “vegeta”. :wink: :oops:


Sem jima hvaležen ker mi pomagajo dvigovat post. Ni vse tako slabo kot zgleda če pogledaš s pozitivne strani. Vem kako zgleda imet barko ker obožuješ polvbo čeprav nimaš veliko denarja. Kot povsod eni imajo plovilo, da se bahajo drgi pa zato, ker v tem uživajo. No na žalost slednjih je malo in se na tak način ne oglašajo.
pomisli in zgodilo se bo
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5979
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a AEgir » Sr Okt 25, 2023 21:02

Noben ti nč slabga noče sam čemu sprenevedanje, pač direkt ustreliš kolk hočeš pa je.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a ljubo » Če Okt 26, 2023 09:25

AEgir napisal/-a:Noben ti nč slabga noče sam čemu sprenevedanje, pač direkt ustreliš kolk hočeš pa je.


Kot sem že napisal. Rad bi ga prodal, ker ne želim, da se mi nerabljen valja naokoli pa tudi prostora nimam. Kako je sidro in koliko stane se ve. Tisti, ki ga ma namen kupit se bo pozanimal in vpašal za ceno oziroma bo povedal koliko je pripravljen dat. Vse ostalo pa je stvar dogovora. Sam sem preko morjeplovca kr nekaj kupil in prodal in vedno smo se o ceni pogajali.
Pa tudi kar nekaj sem podaril. Pred tremi leti tudi sidro.
Tako, da res ne vem v čem imaš problem. Če te pa že cena zanima novj je tam okrog 110 evričev. In vesel bom če za njega dobim polovico. Kdo ve. Mogoče ga bom pa na koncu tudi podaril nekomu kajti vse kar se ti nabira nerabljenega okoli tebe je salab či. Kajti nismo vsi morjeplovci zato, da se s tem razkazujemo ampak zato ker morjrplovstvo obožujemo. Predvsem pa pravi morjeplovci se spoštujejo in si pomagajo ne pa ....... In verjamem v to da kar daš to dobiš.
Upam, da sem ti sedaj vse razložil.
pomisli in zgodilo se bo
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2761
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » Če Okt 26, 2023 10:02

Sej se nisem hotel vpletat, pa tut na nobeno stran ne vlecem, se mi pa zdi pav, da je cena vedno del oglasa, naprej pa je predmet pogajanja. Tako so izhodisca jasna in nacelno ne pride do odvecne in nepotrebne komunikacije. Na mojem forumu imam pri oglasih pravilo, da so cena, opis in slike obvezni. Ce se kdo tega ne drzi - brisem.

Pac moja izkusnja je taksna
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a ljubo » Če Okt 26, 2023 10:19

1stofficer napisal/-a:Sej se nisem hotel vpletat, pa tut na nobeno stran ne vlecem, se mi pa zdi pav, da je cena vedno del oglasa, naprej pa je predmet pogajanja. Tako so izhodisca jasna in nacelno ne pride do odvecne in nepotrebne komunikacije. Na mojem forumu imam pri oglasih pravilo, da so cena, opis in slike obvezni. Ce se kdo tega ne drzi - brisem.

Pac moja izkusnja je taksna


Prvič to slišim čeprav sem na forumu že kar nekaj let. Sicer ko so me lepo opozorili na sliko in ceno sem dopisal v nadaljevanju posta ker nisem našel opcije da bi v začetnem popravil. Kot moderator bi bilo pošteno, da bi me takoj opozoril oziroma če so taka pravila izbrisal in mi bapisal zakaj si ga izbrisal. Pravila so pač pravila.
Tako, da kot si nspisal. Če so taka pravila izvoli brisat v nasprotnem primiru ga bom sam seveda če se to da. Bom novega napisal. Ni problema.
Sicer res nism bil kr nekaj let akrivno na forumu a vidim da se je marsikaj spremenilo.
L.p.
pomisli in zgodilo se bo
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2761
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » Če Okt 26, 2023 10:25

ljubo napisal/-a:
1stofficer napisal/-a:Sej se nisem hotel vpletat, pa tut na nobeno stran ne vlecem, se mi pa zdi pav, da je cena vedno del oglasa, naprej pa je predmet pogajanja. Tako so izhodisca jasna in nacelno ne pride do odvecne in nepotrebne komunikacije. Na mojem forumu imam pri oglasih pravilo, da so cena, opis in slike obvezni. Ce se kdo tega ne drzi - brisem.

Pac moja izkusnja je taksna


Prvič to slišim čeprav sem na forumu že kar nekaj let. Sicer ko so me lepo opozorili na sliko in ceno sem dopisal v nadaljevanju posta ker nisem našel opcije da bi v začetnem popravil. Kot moderator bi bilo pošteno, da bi me takoj opozoril oziroma če so taka pravila izbrisal in mi bapisal zakaj si ga izbrisal. Pravila so pač pravila.
Tako, da kot si nspisal. Če so taka pravila izvoli brisat v nasprotnem primiru ga bom sam seveda če se to da. Bom novega napisal. Ni problema.
Sicer res nism bil kr nekaj let akrivno na forumu a vidim da se je marsikaj spremenilo.
L.p.


@Ljubo Nesporazum. Na mojem forumu sem mislil na tistem, ki si ga lastim in ne na morjeplovcu. Tule tudi nisem moderator. Se nisva dobro razumela, očitno sem dvoumno zapisal :) Se pa seveda nočem mešat v politiko tega foruma le povem svojo izkušnjo.
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a ljubo » Če Okt 26, 2023 10:40

1stofficer napisal/-a:
ljubo napisal/-a:
1stofficer napisal/-a:Sej se nisem hotel vpletat, pa tut na nobeno stran ne vlecem, se mi pa zdi pav, da je cena vedno del oglasa, naprej pa je predmet pogajanja. Tako so izhodisca jasna in nacelno ne pride do odvecne in nepotrebne komunikacije. Na mojem forumu imam pri oglasih pravilo, da so cena, opis in slike obvezni. Ce se kdo tega ne drzi - brisem.

Pac moja izkusnja je taksna


Prvič to slišim čeprav sem na forumu že kar nekaj let. Sicer ko so me lepo opozorili na sliko in ceno sem dopisal v nadaljevanju posta ker nisem našel opcije da bi v začetnem popravil. Kot moderator bi bilo pošteno, da bi me takoj opozoril oziroma če so taka pravila izbrisal in mi bapisal zakaj si ga izbrisal. Pravila so pač pravila.
Tako, da kot si nspisal. Če so taka pravila izvoli brisat v nasprotnem primiru ga bom sam seveda če se to da. Bom novega napisal. Ni problema.
Sicer res nism bil kr nekaj let akrivno na forumu a vidim da se je marsikaj spremenilo.
L.p.


@Ljubo Nesporazum. Na mojem forumu sem mislil na tistem, ki si ga lastim in ne na morjeplovcu. Tule tudi nisem moderator. Se nisva dobro razumela, očitno sem dvoumno zapisal :) Se pa seveda nočem mešat v politiko tega foruma le povem svojo izkušnjo.


Ni blema. Tvoj forum tvoja pravila.
pomisli in zgodilo se bo
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5979
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a AEgir » Če Okt 26, 2023 21:05

Načeloma je svet trgovanja tak da ima točno ta pravila. Naklučje ali ne, ti presodi.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a ljubo » Pe Okt 27, 2023 10:14

AEgir napisal/-a:Načeloma je svet trgovanja tak da ima točno ta pravila. Naklučje ali ne, ti presodi.


Nism trgovc na žalos. Sm samo preprost človeček, ki mu marsikira pravila raz naravnih bolj slabo grejo v glavo. Če te toliko moti moj oglas poleg še veliko oglasov, ki nimajo cene prijavi moderatorju in naj oglas izbriše ker kako ga jst izbrišem ne vem čeprav sem že iskal varjante. No sicer pa ko smo pri pravilih trgovanja je veliko portalov ( naprimer bolha), ki imajo poleg cene še cena po dogovoru. Očitno tudi oni nimajo pojma o trgovanju.
S tem nimam problemov.
pomisli in zgodilo se bo
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5979
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a AEgir » Pe Okt 27, 2023 20:31

Vsak ki ima po dogovoru ceno na bolhi začuda točno ve kolk hoče ko ga pokličeš. Nisi trgovec, trguješ pa. Hm.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a ljubo » Ne Okt 29, 2023 23:23

AEgir napisal/-a:Vsak ki ima po dogovoru ceno na bolhi začuda točno ve kolk hoče ko ga pokličeš. Nisi trgovec, trguješ pa. Hm.

:D no vidiš pokliči pa ti povem ceno potem poveš ti tvojo.
Res je trgujem. Danes mam ponudbo na podarim. Si lahko ogledaš.
Jutre bom še nekaj podaril tako, da ja kmalu bo nekaj malega prostora v kleti, da bom lahko spravil sidro. Nikoli ne veš kdaj ga bo kdo rabu.
pomisli in zgodilo se bo
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5979
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a AEgir » Ne Okt 29, 2023 23:45

Pol ko boš hotu kej kupt za v klet bo pa po dogovoru pa prid 200km dalč "se bomo zmenl" tam pa pol ena čist nerealna.

Moj stari če bi bil še živ bi rekel "znao sam te puško dok si još pištolj bila". :wink:
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1206
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

Re: Prodam bruce sidro

OdgovorNapisal/-a ljubo » Če Feb 08, 2024 18:52

Cena 50€
pomisli in zgodilo se bo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti