Marina Šangulin Biograd

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5112
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

Re: Marina Šangulin Biograd

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Če Apr 20, 2023 07:21

A zato si prodal barko?
:D

Jaz svojo še imam. Vsekakor bi našel privez katerega bi si lahko privoščil tudi, če bi jo moral imeti na hrvaškem. Pa ni tak problem sedaj, ko sem aktiven, ampak za takrat, ko bom v penziji. Vseeno pa so cene privezov na hrvaškem obupno visoke. Tudi v naših dveh marinah ni nič boljše. Koprska marina je pa itak prej mala lučica kot marina.
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

Re: Marina Šangulin Biograd

OdgovorNapisal/-a H2O » Če Apr 20, 2023 08:23

Nikola T. napisal/-a:A zato si prodal barko?

Ne. Prodal sem jo zato, ker sinova ne hodita več z nama na dopust z barko, samo za naju z ženo je bila pa prevelika.

Pa naveličal sem se nenehnih popravil in zajebancije z barko :roll:

Z Merry Fisherjem ni skoraj nobenega dela in zajebancije in sploh ne pogrešam večje barke 8)

Čeprav ne izključujem možnosti, da bom še kdaj kupil večjo barko, če bo dobra priložnost, ampak samo za zrihtat in prodat.
Uporabniški avatar
modro morje
Viceadmiral
Prispevkov: 362
Pridružen: Ne Jan 21, 2018 11:54
Kraj: Ljubljana - Krk

Re: Marina Šangulin Biograd

OdgovorNapisal/-a modro morje » Če Apr 20, 2023 09:22

Dalmatinc napisal/-a:hvala za odgovore. a ve kdo kaksne so cene?
Evo dobil številko od marine: nula nula tri osem pet 98 dva devet devet 653. Gospa Ana. Številko posredoval en serviser, ki dela v teh marinah, in od kirga sem (ugodno) kupil dele za Selden navijalni boben.
Zdej, ko maš kontakt, pokliči, pa nas tuki obvesti o cenah.
Navigare vivere est.
zobar
Viceadmiral
Prispevkov: 447
Pridružen: Ne Mar 11, 2007 08:32

Re: Marina Šangulin Biograd

OdgovorNapisal/-a zobar » Pe Apr 21, 2023 17:49

Pozdravljeni
Evo kontakti za marinoSangulin
Tel. 00385 23 385 020
M tel 00385 98 299 653
Fax 00385 23 386 472
E mail marina@sangulin.hr

Bil sem v tej marini na stalnem vezu skoraj 20 let tako da o njej kar dosti vem.
Marina mala z samo 4 pomoli ot tega 2 namenjena za njihov čarter.
Slabe sanitarije in tuši .Vse v treh kontejnerjih.Malo plomljeno malo curi malo slabo počiščeno predvsem ob vikendih ko se menja čarter.Vendar se vse da zdržati, če le ni ženski del posadke prezahteven.
Drugače pa marina OK, zato sem tudi bil tam skoraj 20 .
Si skoraj v centru mesta, vendar imaš mir.Zelo zaščitena lega tudi ob močni burji ali jugu ni nobenega zibanja.
Cene so bile vedno kakšnega jurja nižje kot v marini Kornati .Tudi jaz sem začel z 1200 Dem in sem pred dvemi leti končal z 4500 EUR za dolžino plovila 10,70 m. Potem me je srečala pametin sem barko prodal. Saedaj je cena verjetno še nekoliko višja.
Če te zanima kaj bolj konkretnega lahko na ZS
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

Re: Marina Šangulin Biograd

OdgovorNapisal/-a H2O » Pe Apr 21, 2023 18:38

Vprašanje, če je marina še njihova. Na njihovi spletni strani sploh ni omenjena.

@Dalmatinc, a si poklical?
Uporabniški avatar
modro morje
Viceadmiral
Prispevkov: 362
Pridružen: Ne Jan 21, 2018 11:54
Kraj: Ljubljana - Krk

Re: Marina Šangulin Biograd

OdgovorNapisal/-a modro morje » Po Apr 24, 2023 08:58

H2O napisal/-a:Vprašanje, če je marina še njihova. Na njihovi spletni strani sploh ni omenjena
Če se že ne da placa dobit v marini, si pa vseen velja zapisat njihovo številko. Mogoče še kdaj prav pride. :D
Slika
Navigare vivere est.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov