Ju hu hu, dobil sem paket

Seznam trgovin, kjer lahko kupimo vse kar je povezano z navtiko. Vključeni so slovenski in ostali svetovni trgovci ter tudi navtične internetne trgovine.

Moderatorji: moderator2, moderator, Matejc

Uporabniški avatar
MarjanT
Admiral
Prispevkov: 911
Pridružen: Pe Sep 14, 2007 12:51
Kraj: Sežana

Ju hu hu, dobil sem paket

OdgovorNapisal/-a MarjanT » Po Feb 28, 2022 20:34

Slika

Ja, ju hu hu.. Dobil sem paket.
Pred približno 5 meseci, natančno 1.10. 2021, sem v spletni trgovini Nautic Point, naročil in plačal izdelek Flow Kem - tekočina za ladijski WC. Izdelek je bil na strani označen kot - na zalogi. Ker sem telefonsko preverjal stanje naročila, sem 5.10. dobil sporočilo:
Popravek - ni zaloge, v tem tednu dobava ne bo mogoča. V najkrajšem času sporočite kaj se boste odločili.
Sporočil sem, da mi drugo ne ostane kot čakat. Telefonsko so mi povedali, da lahko traja tudi 14 dni. Na njihovi strani je bil izdelek še vedno na zalogi.
20. 12.2021, sem jim poslal sporočilo, da je po dveh mesecih in pol že skrajni čas, da mi izdelek pošljejo, oziroma, če tega niso sposobni, naj mi vrnejo denar. Dobil sem odgovor:
Prosim še malo strpnosti.
14.2.2022, ponovno pošljem mail:
Vkolikor mi res ne morete dobaviti naročenega artikla in mi tudi denarja ne morete vrnit, je moj predlog, da mi pošljete- navedel sem nek drugi izdelek z isto ceno.
Naslednji dan sem dobil obvestilo:
Zdaj je na zalogi. Posljemo prihodnji teden.
Danes 28.2.2022, sem izdelek dobil - Ju hu hu.
Toplo priporočam trgovino Nautisc Point vsem morjeplovcem.
Jadranje je odklop
Uporabniški avatar
PogachnyK
Admiral
Prispevkov: 742
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 11:09

Re: Ju hu hu, dobil sem paket

OdgovorNapisal/-a PogachnyK » To Mar 01, 2022 10:13

Drama....
Hvala na razumevanju
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4649
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Ju hu hu, dobil sem paket

OdgovorNapisal/-a alesjo » To Mar 01, 2022 12:13

:lol: To je pa res ju hu hu :)
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

Re: Ju hu hu, dobil sem paket

OdgovorNapisal/-a H2O » To Mar 01, 2022 12:17

Je pač vesel, da ni vrgel stran 8€ :D

Toplo priporočanje trgovine Nautic Point je pa najbrž zajebancija.
MKN
Viceadmiral
Prispevkov: 577
Pridružen: Sr Sep 03, 2014 12:51

Re: Ju hu hu, dobil sem paket

OdgovorNapisal/-a MKN » To Mar 01, 2022 12:47

Tudi jaz lahko povem, da sem s to trgovino imel precej "nenavadno" izkušnjo in tam ne bom več naročal.

MKN
Uporabniški avatar
rado
Kontraadmiral
Prispevkov: 254
Pridružen: So Okt 26, 2019 10:09

Re: Ju hu hu, dobil sem paket

OdgovorNapisal/-a rado » To Mar 01, 2022 20:39

Kar srce mi je poskočilo, ko sem videl na njihovi spletni strani fleksibilni tank za pitno vodo v obliku tubusa (fi40x100cm, edino za takšnega imam prostor) pa še s popustom. Po brezuspešnih klicih na objavljeno mobilno tel. številko sem poslal mail na info.... da naj mi povejo zalogo, da ne bom plačeval brez veze. Po nekaj dneh je prišel odgovor, za zadeva ni več dobavljiva in naj si pogledam Motomarine katalog in to kaj majo tam lahko naročim. Sem jim odgovoril, naj ne zavajajo kupcev z zalogo in popusti z materijalom, ki ni dobavljiv. Ni bilo odgovora.
Dobro, da nisem plačal, bog ve kdaj bi dobil denar nazaj. Roke stran od tega trgovca.
Uporabniški avatar
MarjanT
Admiral
Prispevkov: 911
Pridružen: Pe Sep 14, 2007 12:51
Kraj: Sežana

Re: Ju hu hu, dobil sem paket

OdgovorNapisal/-a MarjanT » To Mar 01, 2022 22:31

H2O - Saj se ne gre za 8€, gre se za princip. Če ima objavljeno, da je stvar na zalogi, naj jo dobavi. Če pa se mu niti ne da vzdrževati svoje strani, in to 5 mesecev, naj zapre trgovino.
Jadranje je odklop

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti