Vprašanje članom

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

Vprašanje članom

OdgovorNapisal/-a pajer1 » So Feb 25, 2017 20:58

.

Ja zgodilo se je! Hočeš nočeš sem pred odločitvijo.

Res se mi ne da, niti nimam interesa, se ukvarjat z NOVIM FOSILOM.

Sprašujem vas pa tole. Ma brez veze, adijo!

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
CAR
Admiral
Prispevkov: 2269
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Ne Feb 26, 2017 04:07

Otroški vrtec skupine do 5 let.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Doomeen
Poročnik korvete
Prispevkov: 51
Pridružen: Pe Sep 16, 2016 15:26

OdgovorNapisal/-a Doomeen » Ne Feb 26, 2017 06:52

:D
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 3950
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Ne Feb 26, 2017 13:24

Hm če gledam otroke v vrtcu, jim s temi trditvami delamo veliko krivico.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Ne Feb 26, 2017 13:38

Pajer1, ne si jemat k srcu, vse o mine, samo red je treba naredit.
Pridi na srečanje, pa bova skupaj deci spila in rekla kakšno o barkah, babah in podobno, rib se bova pa izogibala! :wink: :wink:
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2294
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Ne Feb 26, 2017 16:46

Itak da ti gre z leti na otročje. To je normalen pojav. :roll:
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Ne Feb 26, 2017 18:17

...pa men si še dolžan en odgovor.....v Zagrebu ni bilo časa, da bi mi razložil.....
mirno morje
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Ne Feb 26, 2017 20:14

Pajer ne seri, ulet na srečanje :wink:
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Ne Feb 26, 2017 22:24

.

Poglejte dragi moji člani, forumaši.

Res sem presenečen nad vašim odzivom, ki kaže kot da se je meni odpeljalo, sfuzlalo, mi gre na otročje inkajvemkajševse-
Naivno sem pričakoval podporo kredibilnih članov, da se naredi red na forumu, ne pa , posmeh, obsodbe in diskreditacijo.
Vsem, ki takole čez prst sodite, obsojate, vedite, da ste nekomu storili krivico, ker ne poznate dejstev za sodbo.
Marsikaj je shranjeno, morda bo, verjetno pa ne bo nikoli objavljeno, saj vas ne zanima. Le zakaj bi vas?

Prilepil bom tekst podpore enega člana, ki pravi takole:

Ned Dec 04, 2016 19:08......na forumu je vse skupaj preseglo pogled delovanja velikih otrok, pajer tega ti ni treba, bolje da greva na špricer in eno rečeva....kot a da zapravljaš čas za take stvari...

Tu ne krivim ne NF ne NT in ne TEBE, za vse to je kriv ADMIN...
kaj kot moderator nimaš dostopa za stisneš ban ? škoda, marsikdo si ga zasluži, vem tudi jaz sam včasih ....



Cela stvar traja že več kot eno leto. Dogajalo se je marsikaj.
Tudi takole pisanje: Kdo je avtor ni potrebno spraševat, ker se ve.

Sre Avg 03, 2016 08:04....zadnjič te opozarjam da izbrišrš zadnji post ker ti bom z veseljem naredil veliko škodo tebi in tvoji firmi, zaradi trosenja laži o meni. To je šlo čez rob. Imam nešteto pritožb tvojih kupcev o nekorektnem poslovanju. Vem da želiš biti glavni na forumu. To me sploh ne moti........

Zgodilo se je kar se je.

Ma res je brez veze razlagat prepričanim!!!

Lepo vas prosim ne me tolažit, ne potrebujem tega.

Ma, imejte se saj pride na srečanje NF, pa ...... boste videli.

.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Feb 26, 2017 23:02

Da bi lahk pršl iz prijav na srečanje tole??? se mi je zdel misija nemogoče.Sem pa tud sam pizdil, ker je blo čedalje več napetosti.No sicer je bil pa tud moj oster poziv k strpnosti v tej temi izbrisan.
Mormo se pa končno zavedat, da je portal Adminov...da gostujemo v njegovi hiši in da bomo v njej nosili take copate, kot nam jih bo on predpisal.
Ti pa prid na srečanje in se men s tistimi ,ki ti pašejo in ignoriraj tiste ,ki ti niso po volji.Saj ima omizje dost placa..
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4827
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » Po Feb 27, 2017 11:25

Mislim, da vas le peščica ve zakaj sploh gre pri vsej stvari. Osebno ne vem in po pravici povedano me ne zanima, naj razčistijo sami in požrejo kar so zakuhali. Bi pa absolutno prepovedal in sankcioniral vsako žaljenje na odprtem delu foruma. Naj se pričkajo na zs, privat mailih, ne pa na forumu, še manj pa na srečanjih!
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2735
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Po Feb 27, 2017 11:46

Pajer a veš kaj si ti men napisal ko sem se polomu. Ne obupaj :wink:

***********************************************************
In, kakor neuporaben je eden od dvajsetih na tebi. 1 proti 20! Daj nehaj se smilit samemu sebi.

Slika


Če količino prstov na človeku razpolovimo ostane še 9 uporabnih prstov na roki. 9 nezlomljenih proti enemu zlomljenemu.

Saj veš kaj mislim, kajne?

Prst se bo pocajtu, ti pa boš imel zopet pogled na morsko obzorje, ki te bo razveselil.

Slika


Pocajtaj se!
***********************************************************
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Feb 27, 2017 11:52

@priti na srečanje
    Pred nekaj leti me je nekdo, ki je takrat pripravljal eno srečanje, prosil, če ne pridem (bil sem pripravljen), ker naj bi več drugih reklo, da ne pridejo, če jaz pridem, češ da se z mano ne morejo pogovarjati...

    Jaz se na srečanju pogovarjam s tistimi, ki se žele pogovarjati z mano, in pustim pri miru tiste, ki se ne žele. Ampak takrat - za tisto srečanje - sem tisti želji ustregel nisem prišel.

    Bil sem na precej srečanjih

    Enkrat sem s sabo peljal Paleta, vsaj enkrat je mene peljal pajer1 in habibi, pa marchi - in tako naprej. Nekako ti niso pisali, da se z mano ne da pogovarjati, pa tudi ne, da sem levi ali da nimam izkušenj.
    Alesjo je napisal, da sem pri njem dobrodošel - tudi sicer. ne le na srečanje.

    habibi me je vprašal - ko je videl, da sem bil na enem od srečanj pri Ljubljani - spet s kolesom, če rabim še eno kolo in mi potem podaril enega odličnega dirkalca, ki mu ga je nekdo podaril, pa ga ni potreboval in ga je bilo treba poštimati (in je zdaj precej v top stanju in v uporabi, kadar ni nevarnosti, da bi ga kdo ukradel). Mislim, da to ne kaže, da ima slabo mnenje o meni.

    V glavnem, ni videti, da bi šel vsem na živce - in zato se ne pustim prepričati, da ne bi hodil na srečanja, tudi če je kdo mnenja, da potem ne bo prišel.

    Če kdo ne želi priti, naj pač ne pride.
    Jaz se ne bom pustil pripraviti do tega, da bi se čutil odgovornega za to, ali bo kdo drug prišel ali ne, prav tako kot bi se bilo butasto pustiti prepričati, naj ne jadram več zato, ker če bom jaz plul, bodo xy, xz in zz užaljeni in bodo nehali z navtiko.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

OdgovorNapisal/-a klemn » Po Feb 27, 2017 12:21

O kermu je zdej tuki govora, da bi, da bo, da nebo pršou??? :roll:
šari
Kapitan
Prispevkov: 188
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:55

OdgovorNapisal/-a šari » Po Feb 27, 2017 16:58

Jaz sem pa bolj domač,doma 5 km iz vojnika.....imam nekaj poznanih in lahko pomagam...pridem tudi po vaju.....mt,ti imaš dost 3 tedne...nf,ti boš rabil 2meseca.....pol bo pa mir....SAMO TABLETE VAMA POMAGAJO.... :lol: :lol: :lol:
žal je tako

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti