Kupujem gumico

Vse o gumenjakih

Moderatorji: moderator2, moderator, MareC, janadino

al

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a al » So Sep 12, 2020 18:31

stari... otročji si

#sampovem
:mrgreen:
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » So Sep 12, 2020 18:52

al napisal/-a:stari... otročji si

#sampovem
:mrgreen:


ne, drugačen, pa nisem še lačen.
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2042
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » So Sep 12, 2020 18:54

Če je komentiranje rezultiralo s komentarji, da komplet ni vreden 4 k se je potrebno mal zamislit!
https://vodovod-rh.si/
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » So Sep 12, 2020 19:34

[quote="Roberth1"]Če je komentiranje rezultiralo s komentarji, da komplet ni vreden 4 k se je potrebno mal zamislit![/quot

jaz nisem rekel da ni vreden stopijev 4 jurje. opisal sem samo, koliko je bilo vtolčenega, pa če računaš da je vse pomenjano vključno z motorjem, potem veš da je bilo prvih 4k evrov proč vrženih.

prvi komplet se mi pa zdi malce pretiran, sploh ker je tako oh in sploh....clio, ki ima vse kar imajo veliki. samo da ni velik.
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a weta » So Sep 12, 2020 21:51

Meni je tisti bsc všeč. Deluje ohranjen. Res nima neke hude dodatne opreme, se je pa splph za vprašat, kaj nekdo rabi. Marsikdo ne rabi navigacije, zarometov, muzike, loka itd, recimo.
Od obvezne opreme je edino dobra tenda, fajn je tudi, da ima stranske zaščite, kajti sonce je le kratek čas v zenitu.

Pa blazine za lezat tudi mora imet.

Vse ostalo je sicer lepo če je, marsikomu pa dela sitnosti in stroške in tistega sploh ne rabi.

Sam sem tudi bolj pristaš minimalizma in preprostosti, zato mi je tisti čoln všeč.
elkodu
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 45
Pridružen: Po Apr 09, 2012 10:22

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a elkodu » Ne Sep 13, 2020 08:28

Lepo da vsi ne pluvate
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Ne Sep 13, 2020 10:34

elkodu napisal/-a:Lepo da vsi ne pluvate


kaj se ti je nos povesil, ko so ti povedal, da čoln ki si ga že skoraj sigurno zaaral ni to to?
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a weta » Ne Sep 13, 2020 10:48

Mene tudi zanima kaj je narobe s tem colnom za katerega se zanima avtor. Govora je bilo samo o tem da nima opreme pa visoka cena. Sicer pa renomirana znamka, ok motor, ohranjenost zgleda odlična, a je mogoce narobe to, da je ne prodaja kak vsem znan morjeplovec?

O bsc 46 je bila pred leti ze tema na morjeplovcu, se da pogoglat. Kar sem gledal so čolni pohvaljeni s strani uporabnikov.
Ce se avtor dobi skupaj s prodajlacem se pri ceni, mislim, da bi lahko nabavil dober coln. Sam pa ve, kaj najbolj rabi.
sealine
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: To Apr 03, 2012 16:19

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a sealine » Po Sep 14, 2020 09:06

Stopi, kaj pa kupuješ?Kaj večjega, novejšega?
bozo
Kapitan
Prispevkov: 175
Pridružen: So Jan 28, 2012 14:41
Kraj: Sežana

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a bozo » Po Sep 14, 2020 10:23

Ko gledam Solemarja od Stopija me še mene prime, da bi mojega prodal in ga kupil ;).. Žal sem se predhodno odločil, da svojega Maestral-a malo osvežim, "opedenim" in je že v delu. Glede gume... če je vzdrževan, kvaliteten Hypalon je še vedno boljši kot skorajda nov plastik - fantastik in ja, to govorim iz lastnih izkušenj. Glede motorja, pa je itak brez veze debatirat. Kdor je imel - ima v lasti takšno ali podobno Yamaho ve o čem govorimo. 1 x letno servis, na par let impeler, pa zajle in to je to... kdor pa gleda samo porabo, je pa itak brez veze sploh za debatirat. Pa da ne pozabimo el. inštalacije na čolnu... ta je v tem primeru kompletno prenovljena. Tako da, sam sem mnenja da sploh debatirat ob tem Solemarju o ceni 4000 EUR je žalitev!

Pa še to... pol metra na gumenjaku je ogromnooooo!
elkodu
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 45
Pridružen: Po Apr 09, 2012 10:22

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a elkodu » To Sep 15, 2020 13:02

elkodu
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 45
Pridružen: Po Apr 09, 2012 10:22

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a elkodu » To Sep 15, 2020 13:06

aha...če kupim čoln v slo in ga bom uporabljal v cro....kaj je najbolj ugodna varianta
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 3950
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a kasaudio » To Sep 15, 2020 13:07

Ne morem verjet da se ta revščina od gumic za take gnare prodaja. Oba sta z vidika čolna zgodovinska, kar je vrednega so edino motorji.
Xilinx Vivado HLx trainee
Jape
Viceadmiral
Prispevkov: 529
Pridružen: So Sep 13, 2008 10:41
Kraj: Stranska vas - Pag

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a Jape » To Sep 15, 2020 13:11

Če že gledaš letnik, da je čim mlajši za tak denar bi si ogledal tole

https://www.mornar.net/show/boat.asp?ID ... 10900.-EUR
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Kupujem gumico

OdgovorNapisal/-a franc5e » To Sep 15, 2020 13:29

bozo napisal/-a:Ko gledam Solemarja od Stopija me še mene prime, da bi mojega prodal in ga kupil ;).. Žal sem se predhodno odločil, da svojega Maestral-a malo osvežim, "opedenim" in je že v delu. Glede gume... če je vzdrževan, kvaliteten Hypalon je še vedno boljši kot skorajda nov plastik - fantastik in ja, to govorim iz lastnih izkušenj. Glede motorja, pa je itak brez veze debatirat. Kdor je imel - ima v lasti takšno ali podobno Yamaho ve o čem govorimo. 1 x letno servis, na par let impeler, pa zajle in to je to... kdor pa gleda samo porabo, je pa itak brez veze sploh za debatirat. Pa da ne pozabimo el. inštalacije na čolnu... ta je v tem primeru kompletno prenovljena. Tako da, sam sem mnenja da sploh debatirat ob tem Solemarju o ceni 4000 EUR je žalitev!

Pa še to... pol metra na gumenjaku je ogromnooooo!




Ma ni glih tako, smo imeli lani primer na taki Yamahi, se je obrabila os za peto, stroškov ohoho.... pa ne komentiram ceno...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov