Tečaj potapljanja

Vas poleg navtike zanima še potapljanje? Vprašanja o apnei in potapljanju z avtonomnimi napravami lahko zastavite tukaj.

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
ttomi73
Admiral
Prispevkov: 975
Pridružen: To Jul 21, 2009 22:41
Kraj: Kranj-okolica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ttomi73 » Sr Sep 05, 2012 00:57

bimbus napisal/-a:jaz pa bom kar tukaj vprašal in sicer, rad bi se naučil pravilno potapljat v apneji, ker bi rad kasneje ko bi pridobil dovolj znanja in kondicje začel se ukvarjat še s podvodni ribolovom. Zanima me, če ima kdo izkušnje s šolami potapljanja na dah in katero mi priporočate, ter kolko € okvirno pride en takšen tečaj. iskal sem po netu pa zasledil šolo potapljanja na dah apnea2000, je to najboljše kar se pri nas da dobit?

lp matej



Priporočam ti začetni tečaj apneje pri Daiču. Sem imel iste probleme kot ti in se nisem mogel potopiti več kot štiri metre. Pri Daiču sem prišel do -23m z enim vdihom. Prepričal pa me je z veliko informacij na speltni strani. Jure ne skriva nič, pove vse kar je treba in še več. Na tečaju na morju smo imel tudi teme o PL.
http://www.h2oteam.com/domov/

Letos na morju mi ni bilo problem se potopit na 12m in pult sidro. Drugače sem pa letos po tečaju začel s PL in njegov tečaj apneje je vsekakor osnova varnega potaplanja.
Izpit za čoln sedaj imam, kaj pa zdaj... na morje seveda.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti