Izbira ustreznega propelerja za čoln

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

aleks09
Admiral
Prispevkov: 1140
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

Re: Izbira ustreznega propelerja za čoln

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Če Apr 25, 2024 23:16

UrbanBatic napisal/-a:
aleks09 napisal/-a:Po vsemu zgleda, da bom ostal na starem in dal kar original A3 obnovit.. Sem se že enkrat menil z nekom iz LJ. ali okolice, pa sem pozabil s kom. :oops: Prosim, če kdo ve, da pove, da ne iščem dva tedna za nazaj.. je pa morjeplovec.. Če pa še to ne bo OK, bom dal obnovit še ta prve A5+ A7 in ko bom zrihtal bom prodal (ne res).. Je pa tudi neka firma menda na Reki.. če kdo pozna bi prosil za mnenje..

Mi smo popravljali prop pri Adriatic Propeleri v Bibinjah pri Zadru. Primljeni vsi 3 kraki, dodan material, scentirirano, pobarvano. Za D=13,75" prop je prišlo 90€ brez dostave. Če imaš pot mimo, so dobra opcija.
Je pa na tebi koliko tem propelerjem potem še zaupaš ter koliko so že predhodno udarjeni. Pomoje je precej težko uloviti enake profile na vseh krakih, ko je enkrat porušpano in popravljano, a naš vsaj za rezervo ziher bo.


Ja, res je na meni, koliko bom tem popravljenim propom zaupal... vsekakor več kot zdaj.. če bi naložil slike koliko so kraki požrti ob konicah in celo ob notranjem in zunanjem stiku z #bazo#.. verjemi, da bi se marsikdo zgrozil, kako smo si do lani upali pluti.. Je pa bilo, kot sem že napisal, odlično zakamuflirano in ni bilo takoj videti. Meni so cinki delali u nulo, se pravi da jih je lepo žrlo.. prej pa ???.
Hvala za info kje ste popravljali.. ni problem s Krasa skočit do Zadra če je nuja..
SR 290 in franceljnu pa odgovor jutri, če bo več časa.
Še enkrat pa hvala vsem.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti