Junijsko srečanje na Krasu 2022

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
RobertB
Kontraadmiral
Prispevkov: 248
Pridružen: To Feb 12, 2008 19:09
Kraj: Sežana - Sesljan

Re: Junijsko srečanje na Krasu 2022

OdgovorNapisal/-a RobertB » Po Jun 06, 2022 20:04

Pridem tudi jaz.
Lp
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Re: Junijsko srečanje na Krasu 2022

OdgovorNapisal/-a admin » Po Jun 06, 2022 22:32

Alesjo, malo pozno se oglašam, ker se mi službene obveznosti pokrivajo z datumom, ampak kaže bolje in upam, da uspem priti, ker pri tebi na Krasu že nekaj časa nisem bil. Se bom trudil maksimalno, ne pa računat na mene 100%.
Hvala za ves tvoj trud!
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4649
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Junijsko srečanje na Krasu 2022

OdgovorNapisal/-a alesjo » Sr Jun 08, 2022 09:35

Kot kaže nas bo 15 max do17 tako se dobimo pri meni doma tudi v primeru dežja, če ima še kdo namen pridet naj sporoči še danes, da vem koliko bomo lačni :wink: admin, če prideš tudi ti pa kako zastavco prnesi :) l.p. alesjo
Uporabniški avatar
theDamjan
Admiral
Prispevkov: 960
Pridružen: Ne Mar 01, 2015 19:42
Kraj: Trebnje - Novi Vinodolski - Jadransko morje
Kontakt:

Re: Junijsko srečanje na Krasu 2022

OdgovorNapisal/-a theDamjan » Sr Jun 08, 2022 10:12

Jaz pridem, sam.
-----------------
***Naj bo vsak dan najlepši!
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4390
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

Re: Junijsko srečanje na Krasu 2022

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Jun 08, 2022 22:33

gregor.n napisal/-a:Tudi jaz imam plan pridet, upam da mi tokrat rata 8)

Alesjo se opravičujem, že spet mi ne bo ratalo pridet :cry: , prekleta služba :evil: pa vedno u četrtek popoldne se naslika kak minister u naših koncih :roll:
https://medisken.si
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4649
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Junijsko srečanje na Krasu 2022

OdgovorNapisal/-a alesjo » Če Jun 09, 2022 09:29

gregor.n napisal/-a:
gregor.n napisal/-a:Tudi jaz imam plan pridet, upam da mi tokrat rata 8)

Alesjo se opravičujem, že spet mi ne bo ratalo pridet :cry: , prekleta služba :evil: pa vedno u četrtek popoldne se naslika kak minister u naših koncih :roll:

Žal ti ne morem pomagat, en moj pokojni prijatelj je nekoč na vrata doma obesil listek " ne jezite se, ker me ni doma, saj tudi vas ni doma" in je šel pohajat :wink: :) se bomo že kaj srečali, l.p.alesjo
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4649
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Junijsko srečanje na Krasu 2022

OdgovorNapisal/-a alesjo » Pe Jun 10, 2022 19:33

Prjatli morjeplovci, spet je bilo lepo v vaši družbi in verjetno :wink: nismo bli ne lačni ne žejni pa tudi muzika je bla 8) z marjanom, udeležba bolj skromna, ampak moj sosed je mislu, da nas je blo 100 :lol: l.p. vsem in se srečamo še kje po jadranu :D
LEDUS
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 24
Pridružen: Ne Jan 14, 2018 19:54

Re: Junijsko srečanje na Krasu 2022

OdgovorNapisal/-a LEDUS » Po Jun 13, 2022 07:39

...hvala za lepo pogostite in Marjanu za dalmatinski pridih na kitari..
ALcot
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 22
Pridružen: To Avg 06, 2019 14:34
Kraj: Marin Izola

Re: Junijsko srečanje na Krasu 2022

OdgovorNapisal/-a ALcot » Pe Avg 19, 2022 14:31

Pozdravljeni,

Lepo bi bilo če bi se naredilo tudi jesensko srečanje po končani navtični sezoni....?
Boste rekli ja glih ti govoriš, ki te še nikoli ni bilo niti na Juniskem srečanju.... :lol:
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1139
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

Re: Junijsko srečanje na Krasu 2022

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Sr Sep 14, 2022 06:50

ALcot napisal/-a:Pozdravljeni,

Lepo bi bilo če bi se naredilo tudi jesensko srečanje po končani navtični sezoni....?
Boste rekli ja glih ti govoriš, ki te še nikoli ni bilo niti na Juniskem srečanju.... :lol:


Ja, nekoč so bila srečanja skoraj vsak mesec.. Popoldnevi in večeri vsakega drugega četrtka v mesecu so bili "rezervirani" za prijetna druženja, izmenjavo stvari in zgodbic, ki smo/so jih doživeli na morju, nekaj srečanje je bilo tudi "edukativnih". Edino julij in avgust sta bila izvzeta, pa še takrat so se morjeplovci kar dosti družili na morju, od podaljšanja tradicionalne junijske rute, do kakšnih regat in naključnih ali načrtovanih srečanj po zalivih...Srečanja so se začela že januarja, nato je sledil "Beli dan" na kakšnem smučišču, aprilsko in majsko srečanje, ki je bilo do par let nazaj pri alesju, junija je bilo srečanje in ruta, nato julij in avgust kao "mrtva", septembra enkrat da, dvakrat ne..., oktobra je bil kostanjev piknik, novembra tradicinalno Martinovanje in december podobno kot september.. enkrat ja, dvakrat ne... :D ...
In nič narobe ne bi bilo, če bi spet "uvedli" vsaj kostanjev piknik... samo gostitelja je treba najti.. :wink:
CAR
Admiral
Prispevkov: 2269
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

Re: Junijsko srečanje na Krasu 2022

OdgovorNapisal/-a CAR » Sr Sep 14, 2022 08:25

Še več je bilo teh srečanj (od Primorske, do Trojan, Zasavja, Dolenjske, Štajerske...) tudi v Decembru, katere je vedno organiziral Pajer (Ljubljanski grad, Jurman...). Je pa bil forum drugačen, nič kreganja med Janezi in Francelni, brez natolcevanja kdo se je cepil in kdo ne, brez levih in desnih....pretežno so se debate in teme vrtele okoli navtike in tehnike. Ja bilo je kar nekaj tematskih srečanj in škoda da tega ni več.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov