3. BELI DAN MORJEPLOVCEV 2012

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

burjovc
Viceadmiral
Prispevkov: 391
Pridružen: Če Nov 22, 2007 19:58
Kraj: Ta domač

OdgovorNapisal/-a burjovc » Sr Feb 08, 2012 15:55

In potem :?: :?: :)
Veliko vetra in mirno morje
Uporabniški avatar
stojko
Viceadmiral
Prispevkov: 464
Pridružen: So Jun 21, 2008 16:50
Kraj: Sežana

OdgovorNapisal/-a stojko » Sr Feb 08, 2012 16:21

Pojma nimate kako vam zavidam. Na Krasu imamo lep sončen dan, še temperatura se je dvignila na -1 stopinjo. Jaz pa s čajčkom in termometrom v roki... :oops: :oops:
Upam, da boste vsaj prilimali kakšno slikco, ker vem, da vas je fotografov več kot smučarjev :D
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2311
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Sr Feb 08, 2012 20:00

Madonca se imate luštno... Še nobenega poročila nimamo kako se je izteklo... (Vino iz kanistra :D )
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Feb 08, 2012 20:37

Evo, ravno prišel domov! :wink:

Bilo je fenomenalno, kot vedno... Tekma je uspela, smučarji so se izkazali, jaz in Matejc kot časomerilca pa tudi... Letos je vse potekalo brez zapletov!
Jota z repo je bila enako vrhunska kot lani, hvala Manji in Frenku in se mi zdi, da tudi Manjinem očetu. :wink: Kremenatlci in čevapi na žaru na snegu tudi prva liga, lokalni pek (kao nek šiptar) je odlično opravil svoje delo. :wink: Hvala tudi njemu!

No ja, po repi so se pa pod hudimi pritiski začeli tudi moji smučarski podvigi. Imel sem 4 (pazi to štiri!!!) super inštruktorice, ena bolj luštna kot druga in če bi se takim učnim uram uprl, bi bil ped**! :lol: Punce hvala, res je bilo super, se priporočam še naslednjič!
Slik od teh podvigov ni in jih ne bo!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2592
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Sr Feb 08, 2012 20:48

admin napisal/-a:Slik od teh podvigov ni in jih ne bo!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:


Slike so!!! Filmčki tudi.... gledal smo ih pa tut že v štariji.... za vse ostale pa več sreče prihodnjič :twisted: :twisted:

hvala vsem za ODLIČNO družbo!!!!
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2294
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Sr Feb 08, 2012 22:17

navodila so tudi že izdana, zdaj jih samo še prilimajte, :lol:
KRAŠOVC
Štabni vodnik
Prispevkov: 26
Pridružen: To Avg 09, 2011 22:08

OdgovorNapisal/-a KRAŠOVC » Sr Feb 08, 2012 22:45

Ja! Vidim, da ste se imeli super!
Vendar tudi meni ni bil dolgcajt: niti ne vem kdaj je šel dan mimo, ko sem pravkar izpod tuša.

7.30 pri živalicah vse zmrzlo. no itak

8.00 intervencija... sosedi ponoči zvrnilo dimnik in podrobilo korce. odstranitev, pokrivanje.........

9.00 moja bližnja Susedka Dalmatinka ... že včeraj zmrznila kanalizacija... nič kakanja, nič lulanja... glavni krivec za moj današnji izpad NENADOMESTLJIVO!!!!!! odstranili zunanjo in jo premestili noter v prostor, da ne bo več mogla zmrznit...da bom imel mir!!!

10.00 moji Susjedki ne vleče dimnik, v hiši ne vidiš kam hodit... igram Dimnjačara, pa ko ne morem prebit ga zapalim, pa igram Požarnog. Dobro da imam Prjatle, da so mi spotoma pomagali gasit! Vam v kontra in na vaše zdravje ....

Končal ZDEJ!!!!!

Upam, da bom nekoč imel priliko nadoknadit, sicer pa vabljeni k meni na kozarec Terana in feto pršuta pa, da mi malo poveste kako je bilo...
Saj veste; VEDNO DOBRODOŠLI!!

Do tedaj pa bom ob komentarjih in ogledih cedil sline na forumu... FUJ!!!


Klapa, mirno morje!!!!
KRAŠOVC
Štabni vodnik
Prispevkov: 26
Pridružen: To Avg 09, 2011 22:08

OdgovorNapisal/-a KRAŠOVC » Sr Feb 08, 2012 22:50

Matejc napisal/-a:
admin napisal/-a:Slik od teh podvigov ni in jih ne bo!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:


Slike so!!! Filmčki tudi.... gledal smo ih pa tut že v štariji.... za vse ostale pa več sreče prihodnjič :twisted: :twisted:

hvala vsem za ODLIČNO družbo!!!!


Admin! Nič se ne sprenevedaj! Zdej tud jaz vem zakaj nisi znal smičat......
Bi tud jaz pozabu, če bi imel take INŠTRUKTORJE!!!!

Matejc! Čimprej. Dokumentacijo gor!!!!!!!

LP
jest
Viceadmiral
Prispevkov: 385
Pridružen: To Jan 11, 2011 18:18
Kraj: Litija - Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a jest » Če Feb 09, 2012 08:22

Najprej bi se zahvalu vsem za udeležbo,še posebaj tistim ki vas ni bilo in tega niste napovedal pravočasno :twisted:
Zdej pa tisti ,ki ste bli: superrrrr........ klapa :D :D :D
Tud un gor je to vidu in nam je poslal sonce.
Po podelitvi pokalov sem se še mal zadržal v bifeju,tako da me je domov peljal kar lastnik lokala :shock:
Dons pa klasično zdravmo mačka in mačke :lol:
Posebna zahvala gre moji sotekmovalki,ki je pripomogla levji delež pri najinih stopničkah. :wink: :D :D
Pozdrav iz Srca Slovenije!
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2735
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Če Feb 09, 2012 18:20

Super smo se imeli. Organizirano kot se zagre (posebna pohvala jest-u). Mater spremen ime, ker se sliši tok čudn..... Uglavnem razturamo :!: :!:

Čestitke vsem tekmovalcem, zlasti prvo, drugo in tretje uvrščenim, vsi ste si na pošten način zaslužili pokal (ne pa kot uni trije k so ga ukradli). :lol: :lol:


Admin sorry ampak drugič bo treba tole organizirat vsaj za dva dni (nočitev) pol bo pa party do zore. Meni in moji se vedno utrne solza ob predčasnem odhodu :? :? Sva ponavadi navajena, da tazadna greva ampak.... tele dolge relacije in pa drugi dan šiht nama nekako ne grejo skupaj.
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Feb 09, 2012 18:29

evovii napisal/-a:
tele dolge relacije in pa drugi dan šiht nama nekako ne grejo skupaj.


Kdo se pol oglasi ! Edini, ki je bil danes fraj :evil:
Drugace, pa da vas se jaz pohvalim. Glede na udelezbo, bi se lahko vsakemu posebej, poimensko. :lol:
Ostalim, k jih ni blo, pa tud gre zahvala. Mesa je blo sicer kt lesa, sam malenkost so nam ga podrazili s svojim NEprihodom :twisted:
Pa dober, da smo se mi ne ku.c sekiral. Pa se za kaksen fendergrip mi je ostalo :D :D :D
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2735
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Če Feb 09, 2012 18:41

kr en napisal/-a:
evovii napisal/-a:
tele dolge relacije in pa drugi dan šiht nama nekako ne grejo skupaj.


Kdo se pol oglasi ! Edini, ki je bil danes fraj :evil:

:D :D :D :D :D :D jebi ga ... tender je tišu domu (je mel šiht) :cry:
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Feb 09, 2012 20:03

Bom na brzaka nalepu par fotk in v dveh besedah opisal morjeplovski beli dan.
Do točke, di katere imam še spomin :oops:

Ker danes poslušamo vse mogoče tragične vesti, smo varnosti namenili precej pozornosti. Tile gostitelji (Kumljanci), so z vsemi žavbami namazani. Nikoli ne veš, če ni kakšna Concordia kje v bližini. Zato : "ZIHER, JE ZIHER!"

Slika


Da bi morjeplovci žejo trpeli ? :shock: Lepo vas prosim.

Slika

Ko smo se malo okrepčali, je bilo tudi nekaj AKCIJE :

Slika

Zadovoljen morjeplovec. "Tole pa je cajt!" je dejal, ko je videl svojo članico posadke, kako ga je "dvignila" iz dreka. :lol:

Slika

Na koncu, ko smo tekmovalci komaj še dvigovali svoje utrujene noge, pa si je naš šef zaželu smučat. Poglejte tega frajerja ! Kar dve sta padli na kolena in ga začeli obuvati :roll: Zamislite, si koliko jih je imel šele na terenu!


Slika


Ostali ljubosumni pa, .... Kaj čmo. Od tuge smo se ga napil ! :lol:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Če Feb 09, 2012 21:05

U madonca, to je pa bilo ja! Obuvanje pancerjev, prav pri vsem so mi punce pomagale...
Jaz sem tako navdušen nad smučanjem (beri puncami), da sem danes že gledal komplete smuč, pa pancerjev po netu, hahaha.
Še enkrat hvala Niki, Ksenji, Katji in Nataši!!! :wink:
Drugače pa smučanje z rešilnim jopičem, neprecenljivo in nezamenljivo na smučišču. Sem bi vsaj viden, podobno kot ladja nesposobna za manever ali pa ladja z nepredvidljivimi manevri... Ummmmiiiiiiiiiiikkkkkkkk....!!!!!!!! :lol: :lol:

Drugače pa dan za čisto 10+, saj je bila ekipa morjeplovcev kot vedno vrhunska! Pogrešali smo kar nekaj naših inventar članov, ki bi zadevo še popestrili in upam, da pridete naslednje leto!
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8349
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Če Feb 09, 2012 21:14

no paj konc z maškaram :twisted:
Pajer, kdaj so prosti termini ? :twisted: :twisted:
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta