Elan Express za obnovo

Vse o jadrnicah in jadranju

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator

Kovač
Viceadmiral
Prispevkov: 555
Pridružen: Sr Okt 02, 2019 22:01

Elan Express za obnovo

OdgovorNapisal/-a Kovač » Sr Maj 24, 2023 22:02

Pozdravljeni,

Če ima kdo kakšno expresko potrebno obnove in mu dela napoto okrog hiše, v delavnici, pod kozolcem.. , bi me zanimal nakup.

Ne glede na to kako je zmatrana, me nakup zanima, ker bi si jo pripeljal domov in jo popolnoma obnovil.

Ne rabim komentarjev, da se to ne splača, to bi naredil res za dušo, tako da bi jo povsem v miru obnavljal.

Lahko tudi podobno barko nekako v gabaritih expreske. Mi je pa važno, da ima osnovne papirje, da jo lahko registriram.

Lp
lslabe
Kapitan korvete
Prispevkov: 106
Pridružen: Če Jun 14, 2018 20:35

Re: Elan Express za obnovo

OdgovorNapisal/-a lslabe » Če Maj 25, 2023 05:24

En kolega bo prodajal svojo, sicer ne vem kateri model je, vem pa da je okol 8 ali 9m, delno obnovljena. Je pa že precej let na suhem. Ga povprašam jutri, če te zanima.
Kovač
Viceadmiral
Prispevkov: 555
Pridružen: Sr Okt 02, 2019 22:01

Re: Elan Express za obnovo

OdgovorNapisal/-a Kovač » Če Maj 25, 2023 07:01

lslabe napisal/-a:En kolega bo prodajal svojo, sicer ne vem kateri model je, vem pa da je okol 8 ali 9m, delno obnovljena. Je pa že precej let na suhem. Ga povprašam jutri, če te zanima.


Superca,
no vprašaj ga prosim, kakšne plane ima in za katero barko gre. Lahko mi napišeš tudi na ZS .

V Dolskem (pri LJ) se npr. vozim mimo ene barke, ki je lepo na suhem pod kozolcem in je ravno takšna, kot bi jo kupil. Pa ne vem kdo je lastnik, koga kontakirati, če je zainteresiran za prodajo....
Zato sem napisal tukaj, če se bo našlo kaj podobnega.

Sicer se mi ne mudi, pa vendar če se poklopi pravi moment, pol gremo v akcijo :-) .
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

Re: Elan Express za obnovo

OdgovorNapisal/-a H2O » Če Maj 25, 2023 09:06

Kovač napisal/-a:v Dolskem (pri LJ) se npr. vozim mimo ene barke, ki je lepo na suhem pod kozolcem in je ravno takšna, kot bi jo kupil. Pa ne vem kdo je lastnik, koga kontakirati, če je zainteresiran za prodajo....

Če je na barki registrska oznaka, lahko lastnika najdeš tu. Če ne, pa vprašaj lastnika kozolca. Mogoče je celo njegova barka. Če ne, bo pa ziher vedel, čigava je.
Bouges Nina
Admiral
Prispevkov: 853
Pridružen: Po Jun 21, 2010 21:53

Re: Elan Express za obnovo

OdgovorNapisal/-a Bouges Nina » Če Maj 25, 2023 12:11

H2O napisal/-a:
Kovač napisal/-a:v Dolskem (pri LJ) se npr. vozim mimo ene barke, ki je lepo na suhem pod kozolcem in je ravno takšna, kot bi jo kupil. Pa ne vem kdo je lastnik, koga kontakirati, če je zainteresiran za prodajo....

Če je na barki registrska oznaka, lahko lastnika najdeš tu. Če ne, pa vprašaj lastnika kozolca. Mogoče je celo njegova barka. Če ne, bo pa ziher vedel, čigava je.


Naša bivša.
sailord
Kapitan
Prispevkov: 197
Pridružen: Če Avg 13, 2015 11:19

Re: Elan Express za obnovo

OdgovorNapisal/-a sailord » To Nov 28, 2023 14:22

Moj express je naprodaj ;-)
viewtopic.php?f=14&t=28278

Kdo je na strani

Po forumu brska: Orlando65 in 8 gostov