Vinjeta?

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
stajerc9
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr Sep 04, 2019 19:02

Vinjeta?

OdgovorNapisal/-a stajerc9 » Pe Jun 26, 2020 05:18

Zdravo,

Eno vprasanje,.. Danes grem na hrvasko ampak bom bolj pozno prso tja in bom coln dal v vodo sele v soboto. Nisn pa se kupo vinjete, v petek dela do 15.0p ure in ob vikendih so tam vse kapetanije zaprte (opatija). A lohk js to kupim prek spleta? Oz kaj naredit v taksnih primerih? Lahko mogoce kdo kaj svetuje? :shock:

Hvala!
Lp
Kad' smo se kao deca igrali nemci-partizani, niko nije 'teo da bude nemac.. A sad :)
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3289
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Vinjeta?

OdgovorNapisal/-a MareC » Pe Jun 26, 2020 05:37

stajerc9 napisal/-a:Zdravo,

Eno vprasanje,.. Danes grem na hrvasko ampak bom bolj pozno prso tja in bom coln dal v vodo sele v soboto. Nisn pa se kupo vinjete, v petek dela do 15.0p ure in ob vikendih so tam vse kapetanije zaprte (opatija). A lohk js to kupim prek spleta? Oz kaj naredit v taksnih primerih? Lahko mogoce kdo kaj svetuje? :shock:

Hvala!
Lp


ne moreš preko spleta, pa vinjet ni več že lep čas, plovno dovoljenje oz dozvola za plovidbu u HR
kapetanije večinoma delajo od ponedeljka do petka 8-9 do 15.00 razen v večjih lukah Umag, Pula, LOšinj.... kjer delajo tudi sobote in nedelje
Uporabniški avatar
stajerc9
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr Sep 04, 2019 19:02

Re: Vinjeta?

OdgovorNapisal/-a stajerc9 » Pe Jun 26, 2020 05:48

Torej vidim, da bom najebu ce me ustavijo hah.. Nimam casa da grem se do tja, vracam se pa ze v nedeljo zvecer. Ja nc pol naj me bog varuje :roll: :roll:

Cudi me, da je Rijeka sam do 3..
Kad' smo se kao deca igrali nemci-partizani, niko nije 'teo da bude nemac.. A sad :)
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3289
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Vinjeta?

OdgovorNapisal/-a MareC » Pe Jun 26, 2020 05:49

stajerc9 napisal/-a:Torej vidim, da bom najebu ce me ustavijo hah.. Nimam casa da grem se do tja, vracam se pa ze v nedeljo zvecer. Ja nc pol naj me bog varuje :roll: :roll:

Cudi me, da je Rijeka sam do 3..


zaradi covid19 je tak urnik
Uporabniški avatar
stajerc9
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr Sep 04, 2019 19:02

Re: Vinjeta?

OdgovorNapisal/-a stajerc9 » To Jun 30, 2020 14:30

Ce komu pomaga ta informacija, je mozno kupiti v rijeki na lucki v kapetaniji.. Odprto 24 ur na dan, tudi med korono. Lp
Kad' smo se kao deca igrali nemci-partizani, niko nije 'teo da bude nemac.. A sad :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov