TRANSFER BARKE - oglas na spletni strani Velisti a Facebook

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

Re: TRANSFER BARKE - oglas na spletni strani Velisti a Facebook

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Mar 13, 2020 03:52

Ko kdo objavi kakšen post, naj pripiše:”MT, prosim NE pomagat.” :lol:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
NIL
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Po Okt 25, 2010 10:21

Re: TRANSFER BARKE - oglas na spletni strani Velisti a Facebook

OdgovorNapisal/-a NIL » Pe Mar 13, 2020 21:25

Fantje, celo dramo ste naredili iz te objave :D
Če je koga zanimalo, bi odprl FB, poiskal osebo ki sem jo omenil in to je to :). Namesto tega pa sem sprožil razpravo o tehniki in tehnologiji na visoki ravni :D.
Bom vedel za drugič :D
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1816
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

Re: TRANSFER BARKE - oglas na spletni strani Velisti a Facebook

OdgovorNapisal/-a jozko » Pe Mar 13, 2020 22:17

Morda bo v bodoče res priporočljivo upoštevat nasvet kr en-ga :idea:
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Re: TRANSFER BARKE - oglas na spletni strani Velisti a Facebook

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Ne Mar 15, 2020 07:24

@NIL
Predlagal sem le, da kadar že poznaš povezavo, jo tudi prilepiš v prispevek (kot velja v temi zanimive povezave). S tem si se strinjal.

Ko meni povezava, ki jo je dal MareC ni delovala, sem pač napisal, da mi ne deluje.

Ostalo je bilo zbadanje o tem kdo se na kaj razume in odziv na to zbadanje - in ne eno ne drugo nimata kaj početi v tej temi.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Re: TRANSFER BARKE - oglas na spletni strani Velisti a Facebook

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Ne Mar 15, 2020 07:26

NIL napisal/-a:Mogoče bo koga zanimalo..
Na spletni strani Velisti a Facebook ( oseba Gianni Mascia ) sem zasledil naslednje sporočilo ( prevod je kar je :D ) :
Dobro jutro vsem, iščem ekipo, ki želi skupaj deliti to izkušnjo v Atlantiku za prevoz nove lagune 40 p, odhod 11 marca iz Les Sable D ' Olonne in prispeti v Split (Hrvaška) , štartali bomo iz Biskajskega zaliva in nato obale Portugalske, predali znamenite Herculesove stebre do Gibraltarja in pluli bomo po Sredozemlju. Zahtevane zahteve: minimalno navtične izkušnje, ki ne trpi za morsko boleznijo, sodelovanje in veliko želje po jadranju. Odhod je zelo blizu samo če vas res zanima kontaktirajte me na zs..... Ne iščem strokovnjakov ampak ljubitelje morja, ki si želijo pluti....Udeležba je popolnoma brezplačna, z izjemo potovanja do Les Sables D ' Olonne.

No, če koga zanima, lahko pogleda na tej spletni strani in oglas je še vedno tam...

Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov