Grčija za sezono, dve, tri...:)

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Kariera
Viceadmiral
Prispevkov: 521
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 09:04

Grčija za sezono, dve, tri...:)

OdgovorNapisal/-a Kariera » Po Jun 20, 2022 18:26

Zdravo.9 let jadramo. 42ft jadrnica...stacionirani v Portorožu. Veliko vikendov smo dol, glavni dopust pa 3+ tedne. Lansko leto smo šli do Visa in nazaj, Hvar, Brač ipd...dnevno naredimo med 10- max.70milj. Ponoči redko. Hči, kot vidim bo vsaj še nekaj časa z nama, čez leto in pol gre delat izpit za voditelja...komaj čaka. Me pa po prebranem, slišanem, videnem strašno mika Grčija. Da bi peljal za kakšno leto, dve ali več, barko dol, mogoče za začetek do Jonskega morja...sem že pisal v marino na Lefkas...pravijo za 2023 piši takrat...takrat bodo znane tudi cene... :D

Zanima me kakšne so kaj cene letnih privezov za 42ft jadrnico, kako je kaj z Jonskim morjem, je kaj za videt npr. za podaljšan vikend ali pa glavni dopust 3-4 tedne? Priporočate kakšno specifično marino? Tudi v povezavi s transferjem iz Slovenije? Kaj pa Egejsko? Glede na to, da bi šel verjetno max 2-3x dol na sezono...je potem skoraj vseeno...
CAR
Admiral
Prispevkov: 2269
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

Re: Grčija za sezono, dve, tri...:)

OdgovorNapisal/-a CAR » Po Jun 20, 2022 18:57

Pa bi zamenjal Grčijo, za tiste podaljšane vikende spomladi in jeseni?
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Kariera
Viceadmiral
Prispevkov: 521
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 09:04

Re: Grčija za sezono, dve, tri...:)

OdgovorNapisal/-a Kariera » Po Jun 20, 2022 19:47

Nisem prepričan...mogoče za kakšno leto, dve sigurno...pred dvemi leti smo se iz stanovanja preselili v hišo...pa nam tudi doma zdaj manj stvari "manjka" za vikend...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov