Transfer krk-izola

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
jonyyy
Viceadmiral
Prispevkov: 471
Pridružen: Sr Maj 26, 2010 21:02
Kraj: primorska

Transfer krk-izola

OdgovorNapisal/-a jonyyy » Po Jun 19, 2023 23:40

Pozdravljeni, za vikend planiram seveda v primeru ugodnega vremena transfer iz Malinske na Krku, v Izolo. Gre za Sea ray gliser 6.5metra z 230hp, z potovalko 22knts, koncno pa okrog 35knts. Po kartah imam cca 5h plovbe v optimalnih pogojih. Planiram štart zgodaj zjutraj ko se zacne delat dan, da sem na Kamenjaku preden potegne maestral.

Ta del vzhodne obale istre od velih vrat do Kamenjaka me tudi ubistvu najbolj skrbi glede vetrov in zanima me tudi, ce ta del ima mobilni signal v primeru okvare ali problemov.
Ko sem enkrat mimo Kamenjaka mislim, da ne bi smelo bit problemov, v primeru prehudega vala se bomo ze nekam skrili cez dan in potem pod vecer stisnili tiste 2h do Izole...
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Re: Transfer krk-izola

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Jun 21, 2023 09:33

Signal je več ali manj povsod, tako da ne rabiš preveč skrbeti. Seveda so mogoče kje malo siva področja, ampak ni problema.
Glede plovbe po Kvarneru je čisto isto, kot povsod drugod, bo pa to soboto bolj problematično, ker potegne burja in če bo malce močnejša odsvetujem plovbo! Počakaj raje kak dan, da popusti.
Naj te ne zavede Malinska, ker tam burja piha zelo blago, ko pa boš miljo ven proti Cresu, pa te bo ujel pošten val!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov