Otok Krk

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2760
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Otok Krk

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » To Feb 15, 2022 08:59

Super tole iz ML. Sem hodil iz Baške skozi zgoraj omenjeno Vrženico mimo, pa očitn spregledal... Bo za odjadrat enkrat do tja, si privoščit večerjico, prespat in naslednji dan malo sprehodit naokoli. V bistvu ima Krk kar nekaj zanimivih hikerskih tras. Ena je ravnokar omenjena, druga zanimiva iz Baške mimo cerkve naprej v hrib, ne vem kako se že imenuje in tretja (pa ne zadnja) ravno tako iz Baške vendar proti Stari Baški čez hrib, je tudi en lep zaliv z oštarijo zadaj. Ne vem če ni ravno Bracol, nisem 100% je že precej let ko sem tam hodil...
Uporabniški avatar
Galex
Viceadmiral
Prispevkov: 371
Pridružen: To Jan 16, 2018 20:50
Kraj: Portorož

Re: Otok Krk

OdgovorNapisal/-a Galex » Če Avg 11, 2022 11:30

Za naslednje leto razmišljam, da bi barko (9m) selil na Krk...

Ker otoka ne poznam dobro bi vprašal če ima kdo kak predlog, vezo ali dobro izkušnjo kam bi se obrnil...
Razen Marine Punat bi me zanimalo vse...gledal sem Omišalj, ampak ne vem če je tam kaj na voljo..

Za kakršno koli informacijo bom hvaležen...
mato
Admiral
Prispevkov: 818
Pridružen: Pe Apr 25, 2014 13:27
Kraj: Škofja loka

Re: Otok Krk

OdgovorNapisal/-a mato » Če Avg 11, 2022 14:31

Najprej razmisli kam bi rad plul.
Na osnovi tega se boš odločal ali boš iskal na vzhodni strani (Velebitski kanal) ali zahodni strani (Kvarnerič).
Potem pa vprašanje če bo prostor :cry:
Mogoče Malinska, Vela Jana, Krk, Dunat, Punat is že omenil, Šilo, Klimno, Soline potem je pa krog počasi zaključen.
Mato :wink:
LEDUS
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 24
Pridružen: Ne Jan 14, 2018 19:54

Re: Otok Krk

OdgovorNapisal/-a LEDUS » Če Avg 11, 2022 21:26

Ma dejansko mi niti ni pomembno na kateri strani otoka...destinacije bodo Cres, Pag, Rab...vse hitro dosegljivo iz obrh strani...mogoče res Malinska zanimiva...a ima kdo tam barko ??
Uporabniški avatar
modro morje
Viceadmiral
Prispevkov: 362
Pridružen: Ne Jan 21, 2018 11:54
Kraj: Ljubljana - Krk

Re: Otok Krk

OdgovorNapisal/-a modro morje » Po Avg 15, 2022 22:19

Ko sem se 2018 zanimal za privez v Malinski, so rekli, da moram počakat, da se kako mesto sprosti (kar naj ne bi bilo nemogoče), pa za barko 10m naj bi bil privez v vodi okoli 3000eur, brez vode in elektrike.
Navigare vivere est.
LEDUS
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 24
Pridružen: Ne Jan 14, 2018 19:54

Re: Otok Krk

OdgovorNapisal/-a LEDUS » To Mar 14, 2023 08:21

Se enkrat bi vprasal ce ima kdo kako informacijo oz nasvet za na krku za kaksen privez z elektriko...
Ta vikend imam namen it dol pogledat pa bi mi kaka informacija prav prišla...
Lahko tudi na celini tja do novega vinodolskega...

Mogoce ce je kdo dol v kaki marini in ve, da je prosto. In vredu..
m1ha
Kontraadmiral
Prispevkov: 315
Pridružen: Pe Nov 18, 2011 12:40
Kraj: Postojna

Re: Otok Krk

OdgovorNapisal/-a m1ha » To Mar 14, 2023 21:42

Živijo.
Odvisno kaj iščeš (koliko €). V marini Punat se sigurno dobi.
Se pa verjetno še kje, samo z enim obiskom pa verjetno ne.
Lp Miha
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2760
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Otok Krk

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » Sr Mar 15, 2023 00:07

Po mojih izkusnjah bi rekel podobno. Punat dobis takoj a seveda stane. Drugje pa rabis malo vec vztrajnosti in srece. Ce se ne motim so v Crikvenici nekaj sirili pa v Krku je en nov ponton, le da nisem 100% da ni samo za njihove rent in podobno. Imas tudi Malinsko, nekaj malega Njivice in Omisalj. Pa Baska, v manjsih ni elektrike ali pa predvsem prostora.....

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov