Iščem apartma blizu morja - za mlado družinico - Cres ali Ra

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
Piki
Admiral
Prispevkov: 2206
Pridružen: To Avg 28, 2007 21:45
Kraj: Ljubljana-Opatija

OdgovorNapisal/-a Piki » Ne Jun 26, 2011 14:48

vili napisal/-a:Kako pa izgledajo ti privezi,če imaš mogoče kakšno sliko jo prosim prilepi gor. Pa se je mogoče tudi zmenit da je čoln dalj časa tam.

L.P.


A nisi ti v Admiralu ? :D
Uporabniški avatar
vili
Viceadmiral
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Feb 23, 2009 22:10

OdgovorNapisal/-a vili » Ne Jun 26, 2011 14:58

Piki ne. Bil sem v Opatiji pa se mi samo mesto ni dopadlo,pa tudi sama marina ne najbolj saj je vsa v betonu,se mi je zdelo še slabše kot v Portorožu. Sedaj imam čoln v Poreču. Pa tudi cene so v Admiralu dvignili,bi me prišlo za 3 mesece za moj 6 m čoln dobrih 1700 €.

Hvala ti vseeno za informacije.


L.P.
Uporabniški avatar
Piki
Admiral
Prispevkov: 2206
Pridružen: To Avg 28, 2007 21:45
Kraj: Ljubljana-Opatija

OdgovorNapisal/-a Piki » Ne Jun 26, 2011 15:38

Za dvig cen sem slišal ja, trenutno cenik ni dosegljiv, tako da bodo pomojem korigirali, ker je vse prazno...
Uporabniški avatar
klaus
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 75
Pridružen: To Avg 04, 2009 12:25
Kraj: Ljubljana / Rab

OdgovorNapisal/-a klaus » Po Jun 27, 2011 10:49

vili napisal/-a:Kako pa izgledajo ti privezi,če imaš mogoče kakšno sliko jo prosim prilepi gor. Pa se je mogoče tudi zmenit da je čoln dalj časa tam.

Slik nimam, pomol je kamnit, dolg cca 20m, globina pri pomolu nekaj čez 2m, zadaj za čolnom so boje vezane na colpo morto v globini cca 4m (kolikor vem jih povezuje tudi ena težka veriga, ki je nabita v tla ampak to preveri, ker nisem ziher)... Za kaj več boš moral pa dol poklicat, ker nimam nič s tem, samo ljudi poznam.

Klaus

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov