S kom na Big Game

Vse o ribolovu s kopnega, plovila ali podvodnem ribolovu. Dodate lahko tudi primerne lokacije in vaše izkušnje.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

Jeanb
Poddesetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: To Jul 21, 2020 09:05

S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a Jeanb » Po Avg 30, 2021 12:30

Zdravo

Očetu bi za darilo ob okroglem jubileju podaril ribolov na tuno.
Ali kdo pozna kakšnega zanesljivega ponudnika?

Hvala
Uporabniški avatar
Paco
Admiral
Prispevkov: 1682
Pridružen: Ne Okt 01, 2017 15:05
Kraj: Lj-Pag

Re: S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a Paco » Po Avg 30, 2021 13:16

pojdi se z bikom bost!
Uporabniški avatar
BOJA
Admiral
Prispevkov: 710
Pridružen: Če Maj 06, 2010 14:52
Kraj: Trzin

Re: S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a BOJA » Po Avg 30, 2021 13:47


Se strinjam, naša izkušnja je bila odlična. Marc ima ogromno znanja in tudi čolne ter ribolovno opremo ima top... Pa še prenočišče ti lahko ponudi v paketu, ima zelo lepe apartmaje blizu morja. Priporočam!
Green to green or red to red, safely go ahead!
tomaz_m
Prispevkov: 2
Pridružen: Po Avg 23, 2021 14:55

Re: S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a tomaz_m » Po Avg 30, 2021 21:07

Tudi jaz iščem nekaj podobnega.

Hvala za info.
Jeanb
Poddesetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: To Jul 21, 2020 09:05

Re: S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a Jeanb » To Avg 31, 2021 23:42

Hvala vsem za odgovore
tomaz_m
Prispevkov: 2
Pridružen: Po Avg 23, 2021 14:55

Re: S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a tomaz_m » Ne Sep 12, 2021 11:28

Zdravo

Ima kdo še kakšen alternativni kontakt teh ribolovcev OhanaFishing?

Na telefon +385(0) 52-517-878 in mail info@ohanafishing.com se ne odzivajo.

LP
Uporabniški avatar
Paco
Admiral
Prispevkov: 1682
Pridružen: Ne Okt 01, 2017 15:05
Kraj: Lj-Pag

Re: S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a Paco » Ne Sep 12, 2021 16:59

Na instagramu se oglasa
pojdi se z bikom bost!
Uporabniški avatar
Paco
Admiral
Prispevkov: 1682
Pridružen: Ne Okt 01, 2017 15:05
Kraj: Lj-Pag

Re: S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a Paco » Sr Sep 15, 2021 11:24

00385 99 337 67 88
pojdi se z bikom bost!
Uporabniški avatar
BOJA
Admiral
Prispevkov: 710
Pridružen: Če Maj 06, 2010 14:52
Kraj: Trzin

Re: S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a BOJA » So Sep 18, 2021 17:08

tomaz_m napisal/-a:Zdravo

Ima kdo še kakšen alternativni kontakt teh ribolovcev OhanaFishing?

Na telefon +385(0) 52-517-878 in mail info@ohanafishing.com se ne odzivajo.

LP

Vmes sem se zanimal tudi sam in mi je povedal, da ima do konca Oktobra 2021 vse prebukirano... Tako, da morda sploh ne sprejema več za letos, kdo bi vedel... :?
Green to green or red to red, safely go ahead!
Aky
Kontraadmiral
Prispevkov: 288
Pridružen: Sr Apr 01, 2009 17:15
Kraj: Ljubljana, Pula - Bunarina

Re: S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a Aky » Po Sep 27, 2021 12:29

Včeraj lovili s Tunano, https://www.tunana-fishing.com/

Ulovili 50 kg tuno ter ogromno skuš medtem, ko smo driftali in čakali na prijem...

A.
grozdje
Desetnik
Prispevkov: 13
Pridružen: Če Mar 10, 2016 16:57

Re: S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a grozdje » Sr Okt 13, 2021 22:24

Zelo priporočam Robert Renninger, slovenec kateri ima plovilo v Medulinu in lovi običajno v Istri. Mi smo se imeli več kot odlično, poskrbi za odlično hrano pa tudi žejni nismo bili :lol: To je ribič ki je bil nekaj mesecel nazaj kar medijsko izpostavljen 8) https://www.slovenskenovice.si/novice/s ... l-osem-ur/
lslabe
Kapitan korvete
Prispevkov: 106
Pridružen: Če Jun 14, 2018 20:35

Re: S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a lslabe » Če Feb 15, 2024 18:14

Pozdravljeni morjeplovci!

jaz se vam oglašam iz Mavricija, sicer prelep otok, v srcu Indijakega oceana, ki pa malenkoat razočara s celotno izkušnjo, z vsem kar sva z ženo opazila v preteklih dveh tednih.

Osredotočil se bom samo na danes, BIG game fishing day! Sicer izkušenj z morskim ribolovom nimam, sem se pa večino svoje mladosti ukvarjal z raznoraznim ribolovom in tokrat se je ponudila možnost big game, wow, sem prepričal celo ženo, da je šla zraven. obljubljali so dorado, wahoo, tune, marline... zjutraj smo se dobili s skiperjem in glavnim ribičem, natovorili vse skupaj na čoln, in gas proti trofejam. po dobre pol ure, je imel dec vseh 6 palic pripravljenih, na najtežje ribe, res huda oprema, sem si mislil, da bi s tem še kita potegnil na suho :mrgreen:

Ga vprašam, kakšne ribe so že kaj ujeli s tega čolna in mirno odgovori, da je imel marlin dobrih 400kg ampak malo prevelik, da bi ga naložili v čoln, tako da so ga ala starac i more, vlekli ob čolnu do obale. Čoln nekih 7m ala fisherman, 2x60km

Zdaj pa že vlečemo vabe za seboj ene 4 ure, a bo kej vprašam majstra, mi odgovori, da išče ptiče, vidi se mu, da je že malo živčen, pač ribič, ki ne mara poraza.Ga pustim pri miru še kako uro, ko začne skiper počasi obračati protu obali (do takrat smo naredili že kakih 40 nm)

V daljavi ponovno opazimo delfine in ptiče, ki naj bi bili znak za majhne in velike ribe. delfini so bili res fajn za videt, ampak mi iščemo ribe, ta velike!

po slabi uri, sta skiper in ribič počasi spoznala, da nam ne ostane drugega, kot da vržemo vabe za manjše ribe in tako je res, skoraj v trenutku zapela rola, ribič vzame palico v roke in mi jo preda po paruh sekundah in kratkih navodilih, sicer sem se nadejal, da bo vsaj nekaj kg obviselo na palici, moram pa priznati, da se je 3kg tuna, kar dobro borila, na krovu je pristala po cca 2min, ne najbolj ogorčenega boja. 5 minut kasneje prime še ena in po parih minutah spet riba na krovu! no, to pa bo zdaj, vsaj nekaj, dejmo še eno, in vse tiho je bilo...

Dopodan je šel h koncu, prav tako pa tudi šiht najinih nadebudnih ribičev, za katera pa moram priznati, da sta se res trudila po najboljših močeh, da bi kaj ujeli.

Proti koncu izleta, sem še vprašal ribiča, dečko star dobrih 40, kako vidi ribolov danes in 20 let nazaj. Kot pričakovano, je povedal, da rib ni več!


Fotografije bi sicer z veseljem prilepil, ampak, ker se jih ne da naložit direktno na forum, itak sčasoma postanejo brezpredmetne, pa brez zamere in lep pozdrav vsem skupaj, pa hvala ker ste si vzeli čas za branje.
Uporabniški avatar
Paco
Admiral
Prispevkov: 1682
Pridružen: Ne Okt 01, 2017 15:05
Kraj: Lj-Pag

Re: S kom na Big Game

OdgovorNapisal/-a Paco » Pe Feb 16, 2024 07:00

Hvala za utrinek s poti.
pojdi se z bikom bost!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov