Tina Maze

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator, moderator2

Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Kraj: Ljubljana

Tina Maze

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Dec 10, 2012 19:46

O kakšnem Boštjanu na straneh policije ne najdem nič.

Kaže pa da drži tole o Tini Maze (klik na sliko) - in kaže, da je Tina rojena v Dravogradu...

Slika
Correct me if I am wrong, please.
bostjan9
Admiral

mt

OdgovorNapisal/-a bostjan9 » To Dec 11, 2012 00:16

M.T Kaj pa pišeš bedarije....
O čem pa pišeš????

A mene bi rad spoznal.
Napiši mi svoj el. naslov in ti vse pošljem.....

b9
jadralec-mihy
Kontraadmiral

OdgovorNapisal/-a jadralec-mihy » Če Dec 13, 2012 18:23

odlična je tina
Uporabniški avatar
Grega295
Admiral
Kraj: Ljubljana - Izola

OdgovorNapisal/-a Grega295 » Če Dec 13, 2012 19:43

Tudi Lindsey Vohn je odlična 8)

Slika
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Pe Dec 14, 2012 09:53

Ta je pa bolj stuardesa za v bombnik. :lol: :lol: :lol:

Slika
papa
Viceadmiral
Kraj: ČRNA GORA - MURTER- SLANICA

OdgovorNapisal/-a papa » Pe Dec 14, 2012 10:40

pešekan gebat ga une dve zgori so res lepše sam kar se pa ostalga tiče ji pa še en čas ne morjo niti pancarjev spucat :D
^^^^^^^^^^^||
|______________||'""|""\__,_
|UNION_je zakon!!||__ |__|__ |)
I(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Pe Dec 14, 2012 10:44

to je res.
Zamisli da se najdeš v postelji z manekenko-lepotico in pedrom.Komu boš obrnil hrbet? :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Pe Dec 14, 2012 11:17

Jaz sem nekoč nekje naletel na eno Tinino sliko, na kateri je bila po mojem - okusi so seveda različni - privlačnejša od tehle - in od vsaj 9/10 tistih iz teme N&B. Tista je bila morska, ampak najbrž je takrat bolj 'ušla' na internet.

Pa se najde še kakšna druga... (klik na slike za vire :wink: )
Slika

Slika

Čez njeno smučanje pa tu itak nima nihče pripomb.
Correct me if I am wrong, please.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » So Dec 15, 2012 14:55

Marjan Tomki napisal/-a:
Čez njeno smučanje pa tu itak nima nihče pripomb.

Ja, sam ji ga je mogu Italijan prštekat :shock: Dokler so Korošci rihtal je bl slabo šla :roll: hec!

Drugač pa kapo dol. Tako Tini, kot Andrei in seveda celi ekipi, brez katere ne bi bilo uspeha.
No, ob tej priložnosti še nekaj: SMRT SMUČARSKI ZVEZI SLOVENIJE! :twisted: Če ne bi Massi Tine "spizdil" tistim fosilom, bi bila tam kjer je ostala slovenska A reprezentanca. To so morilci talentov :evil: Tud Ilko Štuhec so skoraj popolnoma uničili. Upam, da jo bo mama Darja spravila ponovno na stara pota. Kot kažejo zadnji rezultati, ji uspeva.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
SR 290
Admiral

OdgovorNapisal/-a SR 290 » So Dec 15, 2012 17:25

Morda bi lahko bilo nekako tako:
Decidirano sem namenoma imenoval le Tino in njenega uspešnega bossa, recepture ostale župe niti pod razno ne mislim navajat, je preveč poprav v njej!

Dokler so imeli Tino pod komando Črnjani, je bila razred zase in je bilo kar malce smešno pogledat na mednarodnih tekmah mlajših kategorij, ko je bil na tabli njen rezultat, potem pa nekaj sekund teme in nato vse ostale. Slučajno vem iz prve roke, da so v tistih časih tudi Avstrijci z strahom pričakovali čas, ko bo Tina dozorela za svetovni pokal. Žal ji je zaradi tega ali onega ušlo vsaj pet let zmagovite poti in je šele zdaj pokazala česa je sposobna. Tudi stari Kostelič je pričakoval, da bo imela Janica največ težav ravno z Tino.

Težave so se začele, ko je prišla pod okrilje državnih reprezentanc. Žal so se tam vrteli samozvani genijalci smučarske stroke, ki so z vsem pompom razvijali famozni Slovenski smučarski zavoj in te tehnike učili vse naše trenerje. Valjda ja! Zadeva je bila sicer všečno zgobezdana, a to je bilo tudi vse, saj je bila precej skregana z mehaniko človeškega telesa in ne nazadnje z osnovami fizike in bežen pogled v bistvo "zavoja" je dal vedeti, da snovalci tavajo v alkimiji všečnih, a puhlih seminarskih nalog. To in politikanstvo starejše generacije vodilnih (Ne le na špici zveze, tudi po klubih. Nekoga niso mogli imet na vrhu četrt stoletja, če ga ne bi vsako leto potrjevali predstavniki klubov, torej baza.) je pripeljalo zadeva tja kjer so. Občasno se sicer pojavi kakšna Tina, ampak dalje od mladinskih uspehov se že leta ni prilezlo. Žal so bili konkretni talenti staljeni v talilnici povprečnega uma njihovih skrbnikov. Nisem 100% prepričan, a menim, da se je pot navzdol pričela takrat, ko se je g. Gartner umaknil iz ospredja. Njega tako ali drugače odstavit je ena tistih napak, ki se ne smejo dogajat.
Morda bo Ulagi z njegovo komercijalno orientacijo uspel preboj v miselnosti ostalih odgovornih, da bodo postali profesionalci po dejanjih in ne le po plačilnem seznamu. Če ne uspe, adijo smučarija! (Morda je že trenutno stanje bolj profesionalno, ne vem, ne sledim več, a vsaj za Šteharnika bi dejal, da bi znal biti na pravi poti.)

Tina ima po eni strani smolo, da je muhasta in trmasta ko sam hudič, ampak na koncu se je njej in Masiju to očitno obrestovalo. On ni nek hud smučarski strokovnjak, ampak znal se je v pravem trenutku upret SZS, ter zbrat skupaj prave ljudi in pri Tini zabrenkat na uglašene strune in ni kaj, uspevata!
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » So Dec 15, 2012 20:53

Ja SR290, tisto o Korošcih veš , da sem se hecal.
Kar pa se SZS tiče, pa vidim da veš. Funkcionarjem je glavno, da SZS obstaja, da imajo pod okriljem nekaj povprećnežev, da je zaposlenih ful ljudi s ful plačami, da hodijo okoli, si pišejo dnevnice za davkoplačevalski denar sprehajajo jajca po mondenih svetovnih letoviščih in imajo milijonsko zgradbo v Ljubljani. :evil: :evil: :evil: Torej sami sebi so namen, to je primarno. Tekmovalci so sekundarnega pomena. Mladi talenti pa jih sploh ne zanimajo.
Če bi 10% denarja, ki ga ta goveda stara porabijo zase, namenili otrokom in iskanju potencialnih talentov, bi imeli več Tin. Zakaj je največ vrhunskih smučarjev iz Koroške? Zato, ker je v Črni in Ravnah smučišče za šolo in dostopno vsakemu žepu. Drugje po SLO pa je to žal postal šport za bogate.
Ampak od 18 mio evrov proračuna SZS, se ga menda 11 porabi za obstoj SZS, ostalo pa gre športnikom :shock:
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Ne Dec 16, 2012 10:49

Bravo Tina za 1. vožnjo!!!
Upamo in držimo pesti, da ti tudi druga uspe.

Courchevel je res lep :wink:

Slika

NO, PA JE USPELO !!! Bravo Tina, 120 točk naskoka v VSL :shock:
Počasi me spominja na sezono 1986 v SL Roka Petrovića, ko je bil serijski zmegovalec. Ampak sezona je še dolga..... Tudi srečo bo potrebovala!
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral

OdgovorNapisal/-a Marchi » Ne Dec 16, 2012 14:57

Fantastično Tina!!!!
bostjan9
Admiral

Tina

OdgovorNapisal/-a bostjan9 » Ne Dec 16, 2012 21:50

Da dodam svojo drobtinico.

Iz Koroške je prišlo resnično veliko dobrih smučarjev....
Tina, Kunc, Grubelnik, Kodrun, Debeljak, Gorza, Lačnova.....itd...

Da sta smučišča na Ravnah in v Črni na Koroškem dostopna za vsak žep bo kar razumljivo, saj je smučarska proga od začetka do konca dolga le kakšnih 300 - 400 metrov.....je precej nezahtevna in položna ....

Vendar se tudi na takšnih progah da natrenirati.

Je pa tudi nekaj res, da so razni funkcionarji, trenerji, svetovalci, sodniki, merilci indr.....v teh malih krajih večinoma intuziasti, ki delajo pretežno brezplačno in jim je v veliko zadovoljstvo rezultat, ne pa toliko denar.

l.p.

B9
SR 290
Admiral

Re: Tina

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Po Dec 17, 2012 07:20

bostjan9 napisal/-a:Da dodam svojo drobtinico.
Kodrun

Kak skriti talent? Še nikoli slišal, niti našel na FIS lestvici.
Sicer pa bi iz tvojega seznama z vsem spoštovanjem potegnil Debelaka in dodal Katjušo Pušnik.

Sicer so pa vsi razen Grubelnika Črnjani, tudi pozabljeni bratje Pudgar. Koroška niti ni tako hudo smučarsko mahnjena. Izjeme smo le Črjani, kjer je glede na uspehe resnično nekaj narobe. 8)

In naša proga ob vlečnici je dolga natančno 885 m, ob višinski razliki 185 m, Poseka pa meri meter ali dva pod 500 m. Teh 300 m še za Rodoška ne velja, še tam jih je 50 več. In verjetno veš, da imam vse te podatke v malem prstu. Če ne verjameš me kontaktiraj po zs.

Torej?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov