Predvidevam da moja ni odprta.
Coln je glastron laraya 144, 4,4m. Z 2 osebi je bila max hitrost 19 kn. Oznake za prop žal ne vem, imam pa obcutek da se motor matra(se ne zvrti). Drugace je motor v top stanju. Lp
Iskalnik je našel 20 ujemanj
- Pe Jun 28, 2019 14:57
- Forum: Razno v zvezi z navtiko
- Tema: yamaha 25/50
- Odgovori: 18
- Ogledi: 8423
- Ne Jun 23, 2019 11:20
- Forum: Razno v zvezi z navtiko
- Tema: yamaha 25/50
- Odgovori: 18
- Ogledi: 8423
Re: yamaha 25/50
Tudi sam imam yamaho 25 2T 3cilindri autolube. Predvidevam da se tudi na moji da moč povečati na 50?
Mi zna kdo svetovati kaj je za naredit oz kam na obali peljat
Hvala

Mi zna kdo svetovati kaj je za naredit oz kam na obali peljat
- Po Mar 24, 2014 14:22
- Forum: Navtični sejmi in dogodki
- Tema: Red Bull Air Race Rovinj 2014
- Odgovori: 35
- Ogledi: 12720
- Po Jan 27, 2014 20:31
- Forum: Oprema plovil in vse kar paše zraven
- Tema: Vodoodporen radio
- Odgovori: 5
- Ogledi: 2940
Vodoodporen radio
Živ! Mi lahko kdo pomaga z nasvetom kateri prenosen radio kupit za na moj 4m mini gliser. Iščem robusten vodoodporen radio s svojim akumulatorjem. Montaža radia v čoln z zvočniki odpade,saj ne mislim dajat notri akumulatorja. Rabim nekaj ko sem zasidran, da mi igra v ozadju. Priporočljiv tudi kakšen...
- Ne Apr 14, 2013 22:55
- Forum: Popravila, gradnja, obnova
- Tema: Olje
- Odgovori: 21
- Ogledi: 8426
- Pe Apr 12, 2013 12:17
- Forum: Popravila, gradnja, obnova
- Tema: Olje
- Odgovori: 21
- Ogledi: 8426
Olje
Živ! Katero olje za 2-taktne motorje kupujete in predvsem kje? Mi zna kdo svetovat katero je najboljše za johnsona 50km brez samodejnega mazanja? Kje na obali se ga da dobit? hvala 
- Pe Apr 13, 2012 17:35
- Forum: Razno v zvezi z navtiko
- Tema: Kapitanije na HR - delovni časi
- Odgovori: 18
- Ogledi: 7157
Ker sem v tem poslu bolj novinec in imam čoln stacioniran v bližini Novigrada, me zanima sledeče... Uglavnem imam čoln z novim motorjem, ki še nista bila vpisana skupaj v prometno dovoljenje. Zanima me, če obstaja kakšna varianta, da mi čolna ni treba vozit čez mejo?!?! Se pravi, ali mi lahko v Novi...
- Pe Apr 13, 2012 17:16
- Forum: Motorna plovila
- Tema: primerjava dolga/kratka noga
- Odgovori: 42
- Ogledi: 13083
- Pe Apr 13, 2012 14:52
- Forum: Motorna plovila
- Tema: primerjava dolga/kratka noga
- Odgovori: 42
- Ogledi: 13083
ima to res dolgo nogo? meni bolj izgleda kot kratka! lp http://www.avto.net/mornar2003/view/ad.asp?id=126447
- Po Mar 19, 2012 16:00
- Forum: Motorna plovila
- Tema: primerjava dolga/kratka noga
- Odgovori: 42
- Ogledi: 13083
- Ne Mar 18, 2012 21:46
- Forum: Motorna plovila
- Tema: primerjava dolga/kratka noga
- Odgovori: 42
- Ogledi: 13083
- So Mar 17, 2012 18:07
- Forum: Motorna plovila
- Tema: primerjava dolga/kratka noga
- Odgovori: 42
- Ogledi: 13083
- Pe Mar 16, 2012 21:07
- Forum: Motorna plovila
- Tema: primerjava dolga/kratka noga
- Odgovori: 42
- Ogledi: 13083
imam jaz še vedno popolnoma enak problem...iščem nekaj ne preveč starega, vendar še vseeno 2T, dobit to s kratko nogo-umetnost! unega johnsona sem zamudil,sezona pa se bliža. Res NOČEM dvigovat krme... ima mogoče kdo izkušnje s kaj takega(drugega mi ne preostane): http://www.avto.net/mornar2003/view...
- Po Jan 09, 2012 19:34
- Forum: Razno v zvezi z navtiko
- Tema: Kje vse se da v SLO pluti z motornim čolnom?!?!?!
- Odgovori: 11
- Ogledi: 4358
Kje vse se da v SLO pluti z motornim čolnom?!?!?!
Rad bi izvedel kje vse v Sloveniji se da legalno pluti z motornim čolnom...pa pustimo naše morje! Z lokacijami na plan! 
- Po Jan 09, 2012 18:57
- Forum: Motorna plovila
- Tema: primerjava dolga/kratka noga
- Odgovori: 42
- Ogledi: 13083
