Iskalnik je našel 4 ujemanja
- Če Avg 21, 2008 13:16
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Four wins H180
- Odgovori: 28
- Ogledi: 9124
- Če Avg 21, 2008 08:07
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Four wins H180
- Odgovori: 28
- Ogledi: 9124
- Če Avg 21, 2008 08:03
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Four wins H180
- Odgovori: 28
- Ogledi: 9124
Iz mojih izkušenj glede H180 ti povem, da me je prepričala cena in kvaliteta. Je pa očitna razlika med prejšnjim čolnom (Rio 500 +yamaha 50 2t). Prikolico imam nehomologirano, ker bo čoln stacioniran na Hrvaškem. Poraba po moji oceni (normana vožnja) je dejansko okoli 15 l/h. Čoln pa sem kupil pri A...
- Po Avg 11, 2008 10:36
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Four wins H180
- Odgovori: 28
- Ogledi: 9124
