Iskalnik je našel 4 ujemanja

Napisal/-a darko
Če Avg 21, 2008 13:16
Forum: Motorna plovila
Tema: Four wins H180
Odgovori: 28
Ogledi: 9124

rok-11 se strinjam s tabo....
Napisal/-a darko
Če Avg 21, 2008 08:07
Forum: Motorna plovila
Tema: Four wins H180
Odgovori: 28
Ogledi: 9124

ja motor je volvo penta 135, zastava usa, mp3 radio, bimini, kopalna ploščad
Napisal/-a darko
Če Avg 21, 2008 08:03
Forum: Motorna plovila
Tema: Four wins H180
Odgovori: 28
Ogledi: 9124

Iz mojih izkušenj glede H180 ti povem, da me je prepričala cena in kvaliteta. Je pa očitna razlika med prejšnjim čolnom (Rio 500 +yamaha 50 2t). Prikolico imam nehomologirano, ker bo čoln stacioniran na Hrvaškem. Poraba po moji oceni (normana vožnja) je dejansko okoli 15 l/h. Čoln pa sem kupil pri A...
Napisal/-a darko
Po Avg 11, 2008 10:36
Forum: Motorna plovila
Tema: Four wins H180
Odgovori: 28
Ogledi: 9124

Pozdravljeni! Sem nov na forumu in bi se rad vmešal v debato. Letos sem kupil H180! Zaenkrat brez pripomb! z njim sem zelo zadovoljen! Zato ga priporočam!