Iskalnik je našel 1 ujemanje
- So Dec 19, 2009 12:30
- Forum: Razno v zvezi z navtiko
- Tema: Reklamaija plovila
- Odgovori: 85
- Ogledi: 26780
reklamacije
Pozdravljeni , jaz osebno sem pri podjetju RAV YACHTING kupil že 3 plovila v 8 letih in moram priznat , da večjih tezav z njimi nisem imel , nasprotno . Moje prvo plovilo je bilo Mano 2252 cabin z katerim sem bil več kot zadovoljen , ni sminkersko plovilo je pa zelo uporabno in v svoji kategoriji re...
