Iskalnik je našel 1 ujemanje

Napisal/-a starimacek
So Dec 19, 2009 12:30
Forum: Razno v zvezi z navtiko
Tema: Reklamaija plovila
Odgovori: 85
Ogledi: 26780

reklamacije

Pozdravljeni , jaz osebno sem pri podjetju RAV YACHTING kupil že 3 plovila v 8 letih in moram priznat , da večjih tezav z njimi nisem imel , nasprotno . Moje prvo plovilo je bilo Mano 2252 cabin z katerim sem bil več kot zadovoljen , ni sminkersko plovilo je pa zelo uporabno in v svoji kategoriji re...