Iskalnik je našel 3 ujemanja

Napisal/-a santrope
Sr Mar 31, 2010 08:53
Forum: Popravila, gradnja, obnova
Tema: katero olje - peta
Odgovori: 8
Ogledi: 3701

katero olje - peta

Zdravo,
imam Tomos 4. Razdrl sem peto motorja in iz nje izlil že malo ribje olje :lol: . Sedaj pa me zanima kakšno olje je ustrezno, da ga nalijem nazaj. Bolj gosto ali bolj redko?
Hvala in lep pozdrav!
Napisal/-a santrope
Sr Jan 06, 2010 07:22
Forum: Gumenjaki
Tema: zračni ventili
Odgovori: 3
Ogledi: 2819

ventili

Zdravo še enkrat,
najlepša hvala za odgovore :D , bom takoj danse poklical, da mi jih pošlje.
Lep pozdrav.
Napisal/-a santrope
Po Jan 04, 2010 16:03
Forum: Gumenjaki
Tema: zračni ventili
Odgovori: 3
Ogledi: 2819

zračni ventili

Zdravo,
zanima me kje bi lahko kupil nove ventile za gumenjaka maestral 9. Pri ventilu mi mal pušča, ker je že mal preperelo, drgač pa čoln še vedno plava po vodi in se samo čudim, kako so lahko že daljnega leta 88 naredili gumenjak, ki zdrži toliko časa.
hvala in lp