Srečal sem po zaslugi zastavice tudi člana Led_si na Vrgadi, ker se ga drugače iz rute bolj slabo spomnim. :lol: :lol: Ja super, da smo se ujeli Janadino :-) Mi je pa tvoj hladilnik dal misliti... Ena investicija za drugo leto, kjer se ne bo iskalo družinskega konsenza :-) Smo že na suhem sedaj; ko...