Zelo lepa reklama za hudo ribo in za ssi potapljaško šolo. Zanimivo predvsem to, da je to tvoja prva objava in da se tvoj nickname prevede v potapljaški mojster.
V objavi mi manjka še en kontakt do tega potapljaškega kluba, cena takega tečaja ter možnosti plačila.
Iskalnik je našel 4 ujemanja
- Po Feb 11, 2013 11:08
- Forum: Vse kar ne spada nikamor
- Tema: Potapljanje za otroke
- Odgovori: 31
- Ogledi: 10729
- Če Nov 25, 2010 16:35
- Forum: Oprema plovil in vse kar paše zraven
- Tema: USA zastava in potrebna oprema
- Odgovori: 35
- Ogledi: 8982
Klical sem na HR kapitanijo in postavil isto vprašanje. DObil sem potrdilo zgoraj napisanega. Obvezno opremo na plovilu določa zakonodaja države v kateri je plovilo REGISTRIRANO in ne v kateri PLOVE. Torej...verjamem da nisem edini s tem problemom in zanima me ali kdo dejansko pozna Delaware zakonod...
- Sr Nov 24, 2010 15:51
- Forum: Oprema plovil in vse kar paše zraven
- Tema: USA zastava in potrebna oprema
- Odgovori: 35
- Ogledi: 8982
USA zastava in potrebna oprema
Lep pozdrav vsem skupaj. Prodlal sem Eventa in sedaj kupujem plovilo Quicksilver weekend 650 (2004). Zanimam se da bi registriral (podaljšal registracijo) pod USA zastavo. Ker zakonodaja predvideva da ima plovilo obvezno opremo po predpisih države v kateri je registrirano me zanima kakšna je zakonod...
- To Avg 31, 2010 09:40
- Forum: Ugani lokacijo
- Tema: Uganka 156, Vis špilja
- Odgovori: 5
- Ogledi: 2606
