Iskalnik je našel 4 ujemanja

Napisal/-a morska nastasja
Če Jul 29, 2010 13:23
Forum: Zanimive poti naših morjeplovcev
Tema: Družba za na dopust
Odgovori: 38
Ogledi: 16167

Fantje samo to Vam bom napisala....škoda, da nisem odkrila tega foruma že prej....jaz bi takoj šla, pa z gumenjakom ali pa jahto...vseno mi je...samo da sem na morju....če pa bi imela dovolj denarja, bi sama kupila plovilo in se odpravila po Jadranu....
Napisal/-a morska nastasja
Sr Jul 28, 2010 10:11
Forum: Zanimive poti naših morjeplovcev
Tema: Pot od Raba do Paga
Odgovori: 11
Ogledi: 5222

Ja tisto sem mislila :) Ja tist tip s čolničkom, ki pridno kasira, lovi vse, tako da tudi tisti, ki pridejo peš, po skalnati poti. Zasidraš v Jablancu, pa greš peš, do Zavratnice z namenom,da te ne bodo oglobili, in glej ga hudiča, tudi pešci moramo plačati...:)
Napisal/-a morska nastasja
To Jul 27, 2010 13:25
Forum: Zanimive poti naših morjeplovcev
Tema: Pot od Raba do Paga
Odgovori: 11
Ogledi: 5222

Kdor plujo od Raba do Paga, mu svetujem,da pluje ob celini in si pogleda Zavratnico. Je sicer nekaj za plačati, za vstop z čolnom, ampak na dnu vidiš potopljeno vojaško plovilo, med vojno. Potopljena je v tako plitki vodi, da lahko ko plavaš na njej stojiš. Res zanimivo za videti :)
Napisal/-a morska nastasja
Po Jul 26, 2010 12:08
Forum: Pravila in zakoni
Tema: preverjam,če prav razumem
Odgovori: 5
Ogledi: 2500

preverjam,če prav razumem

Prosim ne se jeziti name, ampak sem že popolnoma zmedena in bi rada samo preverila če razumem prav.Za gumjasti čoln,manjši od treh metrov in z motorjem 4.5 konja,potrebujem za hrvaško le potrdilo o usposobljenosti za voditelja čolna? Z ski jet-a, dolžine 2.5m in moči 55kW za plovbo po hrbaških vodah...