Iskalnik je našel 2 ujemanji
- Po Okt 04, 2010 00:02
- Forum: Jadrnice
- Tema: Parkiranje jadrnice
- Odgovori: 5
- Ogledi: 3791
Hvala za vse odogovore! Barko sem mislil parkirati na prikolici, ne v vodi :) Bom pa res naredil tako, kot ste svetovali: enkrat se bom zapeljal po obali in v bližini ramp za spuščanje povprašal domačine, če kdo oddaja kako garažo ali pa prostor, kjer bi lahko pustil barko na prikolici. Torej Ankara...
- Pe Okt 01, 2010 12:33
- Forum: Jadrnice
- Tema: Parkiranje jadrnice
- Odgovori: 5
- Ogledi: 3791
Parkiranje jadrnice
Zdravo, V Španiji imam v garaži eno 6-metrsko jadrnico, ki sem jo podedoval in bi jo rad pripeljal sem. Jadrnica je na prikolici, ni bivalna in bi jo uporabljal med vikendi. Zanima me, kje bi mi bilo najceneje pustiti jadrnico. Ali naj najamem kako garažo, pustim v marini, pustim v vodi? Jadrnice po...
