Iskalnik je našel 14 ujemanj
- Po Jul 04, 2011 23:12
- Forum: Pravila in zakoni
- Tema: prevoz jadrnice čez mejo na Hrvaško
- Odgovori: 9
- Ogledi: 4713
prevoz jadrnice čez mejo na Hrvaško
potem je najbolše da obrazec sprintam in izpolnim, oni pa mi samo poštemplajo na meji..?
- Po Jul 04, 2011 11:01
- Forum: Pravila in zakoni
- Tema: Brez izpita
- Odgovori: 12
- Ogledi: 5992
pravila in zakoni
živjo. imam elan zeto (iste dimenzije kot laser, dožina 4.23m) in tudi mene zanima kako je s tem ker naj bi po tem moral tudi jaz delati izpit, ker je nad 3m... samo potem morajo tudi srferji z desko nad 3 m delati izpit :O ? ker tudi laser, zeta in podobne jadrnice spadajo v kategorijo "športn...
- Po Jul 04, 2011 10:48
- Forum: Pravila in zakoni
- Tema: prevoz jadrnice čez mejo na Hrvaško
- Odgovori: 9
- Ogledi: 4713
prevoz jadrnice čez mejo na Hrvaško
na forumu sm bral temo o tem , da je baje treba imet izpit za plovilo daljše od 3m, ne glede na to ali ima motor ali nima? samo to je najbrž za plovilo ki je tudi registrirano..? kako je kaj z tem.. ker ne poznam nobenega ki bi delal izpit samo za takole jadrnico : http://www.avto.net/mornar2003//vi...
- Ne Jul 03, 2011 21:21
- Forum: Pravila in zakoni
- Tema: prevoz jadrnice čez mejo na Hrvaško
- Odgovori: 9
- Ogledi: 4713
prevoz jadrnice čez mejo na Hrvaško
@val, hvala za koristne inf.
lp
lp
- So Jul 02, 2011 12:33
- Forum: Pravila in zakoni
- Tema: prevoz jadrnice čez mejo na Hrvaško
- Odgovori: 9
- Ogledi: 4713
prevoz jadrnice čez mejo na Hrvaško
živjo. Z prijateljem greva naslednji teden na dopust na Hrvaško. Seboj bova peljala 2 jadrnici Zeti (elan) na prikolici. Dolžina jadrnic je 4.25m. Prikolkica je seveda izpravna, tehnični je narejen in use štima, zanima pa me kako je z jadrnicami. ker greva čez mejo prvič me zanima par stvari. Kakor ...
- Če Jun 23, 2011 17:17
- Forum: Jadrnice
- Tema: ventil pri zeti
- Odgovori: 2
- Ogledi: 1419
ventil pri zeti
ubistvu ja...
- To Jun 21, 2011 22:27
- Forum: Jadrnice
- Tema: popravilo jader
- Odgovori: 88
- Ogledi: 49569
- To Jun 21, 2011 15:20
- Forum: Jadrnice
- Tema: ventil pri zeti
- Odgovori: 2
- Ogledi: 1419
ventil pri zeti
živjo,
zanima me če ima kdo izkušnje z menjavo ventila pri zeti?
Nisem še razdiral ker bi se prej raje malo pozanimal, kako je to sploh zgrajeno. Ali je možno zamenjati kakšno tesnilo, ali je treba zamenjati cel ventil?
hvala, lp
zanima me če ima kdo izkušnje z menjavo ventila pri zeti?
Nisem še razdiral ker bi se prej raje malo pozanimal, kako je to sploh zgrajeno. Ali je možno zamenjati kakšno tesnilo, ali je treba zamenjati cel ventil?
hvala, lp
- Sr Jun 08, 2011 14:35
- Forum: Oprema plovil in vse kar paše zraven
- Tema: jeklena platišča za prikolico 8 col.
- Odgovori: 5
- Ogledi: 3381
jeklena platišča za prikolico 8 col.
živjo,
malo sem premeril. je pa : 4x68, luknja 60 mm, gor so platišča 4.00 8c b13.
koliko je cena (približno)?
lp
malo sem premeril. je pa : 4x68, luknja 60 mm, gor so platišča 4.00 8c b13.
koliko je cena (približno)?
lp
- Po Jun 06, 2011 21:04
- Forum: Oprema plovil in vse kar paše zraven
- Tema: jeklena platišča za prikolico 8 col.
- Odgovori: 5
- Ogledi: 3381
jeklena platišča za prikolico 8 col.
živjo,
zanima me, če ima kdo kakšno jekleno platišče 8 col za prikolico. Prikolica je znamke Ellebi. rabil bi 1 oz. 2 kosa.
Ali pa če kdo ve, kje se to lahko dobi, po možnosti rabljeno.
lep pozdrav
zanima me, če ima kdo kakšno jekleno platišče 8 col za prikolico. Prikolica je znamke Ellebi. rabil bi 1 oz. 2 kosa.
Ali pa če kdo ve, kje se to lahko dobi, po možnosti rabljeno.
lep pozdrav
- Če Jun 02, 2011 09:21
- Forum: Jadrnice
- Tema: Jadro in jambor za zeto
- Odgovori: 7
- Ogledi: 3189
Jadro in jambor za zeto
sm pogledou tole sam se mi zdi mal drago...je res da je tole najbrž karbon in use, sam ne rabm tazga
pa jadro je mal mejhno, 4,7 m2... Js mam doma že eno, in je jambor iz aluminija in mi čist uredu služi...
drugač pa pol pridejo sam še vrvi.
hvala useen
lp
drugač pa pol pridejo sam še vrvi.
hvala useen
lp
- Sr Jun 01, 2011 22:30
- Forum: Jadrnice
- Tema: Jadro in jambor za zeto
- Odgovori: 7
- Ogledi: 3189
Jadro in jambor za zeto
glih sedaj mam izpite...
bom op prvi priložnosti..
lp
bom op prvi priložnosti..
lp
- Sr Jun 01, 2011 22:14
- Forum: Jadrnice
- Tema: Jadro in jambor za zeto
- Odgovori: 7
- Ogledi: 3189
slomarine, hvala za odgovor. tudi sam sem že razmišljal da bi poskusil kaj takega. pomoje bi ustrezalo, saj je to kopija laserja, kot si rekel. Samo da maš laserje z različnimi površinami jadr, tko da bi potreboval od laserja z največjo površino jadra, ki je tudi okrog 7m^2 se mi zdi.. samo nimam no...
- To Maj 31, 2011 20:06
- Forum: Jadrnice
- Tema: Jadro in jambor za zeto
- Odgovori: 7
- Ogledi: 3189
Jadro in jambor za zeto
Živjo. Pred kratkim mi je prijatelj podaril zeto 423, vendar je brez jambora in jadra. Če ima mogoče kdo doma, sem pripravljen odkupiti za razumno ceno. Lahko je tudi jadro druge jadrnice, pa da se dolžina približno ujema. Drugače je dolgo okrog 6m (sam bi potem skrajšal če treba), jadro pa ima povr...
