Hvala za informacije.
Zanima me ali bi bilo smiselno ugradit dva motorja (bencin) 4.3 l. 225 ks.
To me zanima iz zornega kota porabe (koliko večja je poraba v primerjavi z enim bencinskim motorjem) in hitrosti plovbe (koliko je hitejša plovba, če je)?
lp
Iskalnik je našel 2 ujemanji
- Po Avg 29, 2011 13:32
- Forum: Motorna plovila
- Tema: bavaria sport 28
- Odgovori: 13
- Ogledi: 4859
- Ne Avg 28, 2011 15:59
- Forum: Motorna plovila
- Tema: bavaria sport 28
- Odgovori: 13
- Ogledi: 4859
bavaria sport 28
Pozdravljeni.
Zanimam se za nakup bavarie sport 28.
Ker ne bi rada zgrešila nakupa me zanima ali zadostuje motor z 300 ks (duopropeler)? Kaj priporočaste bencinski ali dizelski motor?
Kaj pa glede porabe goriva, kaj je bolj racionalno?
Lp
Mateja
Zanimam se za nakup bavarie sport 28.
Ker ne bi rada zgrešila nakupa me zanima ali zadostuje motor z 300 ks (duopropeler)? Kaj priporočaste bencinski ali dizelski motor?
Kaj pa glede porabe goriva, kaj je bolj racionalno?
Lp
Mateja
