Lp
Iskalnik je našel 3 ujemanja
- Ne Jan 05, 2014 21:04
- Forum: Sporočila članov
- Tema: 2014
- Odgovori: 22
- Ogledi: 8378
- To Avg 20, 2013 22:10
- Forum: Gumenjaki
- Tema: Marinar S400 + Evinrude 25 E-tec
- Odgovori: 10
- Ogledi: 5625
Pozdravljen vivo! Tudi jaz imam tak čoln vendar z Yamaho 30. Na začetku sem ravno tako cincal, ali naj vzamem 25KM ali 30. Pri 4T Yamahi je kar velika razlika v teži motorja, saj ima 25KM motor 2 cilindra, 30 pa 3. Kar se tiče glisiranja ni problema pri tem čolnu. V mojem primeru je zglisiral 4 odra...
- To Avg 20, 2013 21:42
- Forum: Sporočila članov
- Tema: Novi člani se predstavijo...
- Odgovori: 1013
- Ogledi: 312599
Pozdrav novega člana!
Lep pozdrav vsem prijateljem morja in plovil! Tudi jaz že nekaj časa spremljam forum in nabiram uporabne informacije, sedaj sem se pa končno tudi registriral. Dolga leta sem bil uporabnik T4, zadnja leta pa je naša družinica presedljala na 4m gumico Marinar z Yamaho 30. Vozimo pa se v glavnem po paš...
