Iskalnik je našel 31 ujemanj
- To Jul 02, 2019 11:33
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Kratka in dolga peta
- Odgovori: 3
- Ogledi: 1496
Re: Kratka in dolga peta
Hvala za odgovor.lp
- Po Jul 01, 2019 21:50
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Kratka in dolga peta
- Odgovori: 3
- Ogledi: 1496
Kratka in dolga peta
Pozdravljeni, imam hondo 50 letnik 1998 z dolgo peto, zdaj kupujem drug motor in me zanima, če slučajno dobim novejšo hondo z kratko peto, če gre peta iz mojega motorja na ta motor.
Lp
Lp
- Če Jul 26, 2018 19:41
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Bencinski filter
- Odgovori: 6
- Ogledi: 1512
Re: Bencinski filter
Ok, potem mi drugega ne preostane kot da zamenjam te cevke, katere gredo iz pumpe v uplinjače.
Bom poskusil ni kaj za zgubit.
Bom poskusil ni kaj za zgubit.
- Če Jul 26, 2018 19:25
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Bencinski filter
- Odgovori: 6
- Ogledi: 1512
Re: Bencinski filter
Sem pred sezono zamenjal cevi.
Stare so ostale samo cevi katere gredo iz pumpe v motorju.
Lp
Stare so ostale samo cevi katere gredo iz pumpe v motorju.
Lp
- Če Jul 26, 2018 18:19
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Bencinski filter
- Odgovori: 6
- Ogledi: 1512
Bencinski filter
Kaj naredit glede bencinskega filtra. Mam hondo 50 letnik 1998. Motor ima tri klasične uplinjače, kateri imajo izredno občutljive šobe. Na čolnu imam separator, dodatni filter(klasični), ter original filter kateri je v motorju.Prav tako vedno očistim rezervar za gorivo. Pa kljub temu mi vsakih tolik...
- Sr Jul 25, 2018 23:20
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Trim
- Odgovori: 11
- Ogledi: 2880
Re: Trim
Ja ATF olje.
Hvala za inf.
Lp
Hvala za inf.
Lp
- So Jul 21, 2018 20:16
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Trim
- Odgovori: 11
- Ogledi: 2880
Re: Trim
Evo, sem dolil olje pa dela.
Hvala
Ll
Hvala
Ll
- Ne Jul 15, 2018 19:43
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Trim
- Odgovori: 11
- Ogledi: 2880
Re: Trim
Bom moral naslednji teden uredit, nekdo je moral ta vijak kar fejst poškodovat, si moram pravo orodje zraven prinest.
Kako pa se dolije to olje je kar težko za zraven prit.
Lp
Kako pa se dolije to olje je kar težko za zraven prit.
Lp
- Ne Jul 15, 2018 09:54
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Trim
- Odgovori: 11
- Ogledi: 2880
Re: Trim
Mi je to včeraj naredilo v vodi, tak da ga nisem dvignil, bom pa ga danes dal ven pa sprobam.
Za ročni dvig moram verjetno odvit vijak, ker drugače ne gre.
Nisem še ga nikdar ročno dvigoval.imam ta čoln drugo leto.
Lo
Za ročni dvig moram verjetno odvit vijak, ker drugače ne gre.
Nisem še ga nikdar ročno dvigoval.imam ta čoln drugo leto.
Lo
- Ne Jul 15, 2018 07:35
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Trim
- Odgovori: 11
- Ogledi: 2880
Trim
Pozdravljeni, imam hondo 50 in mi z lepa trim več ne dvigne motorja, na predstavni ročici al na motorju ko ga hočem dvignit se samo sliši motorček kako brni v prazno, motor pa nič ne reagira.
Ima kdo kakšno idejo kaj za naredit.
Lp
Ima kdo kakšno idejo kaj za naredit.
Lp
- Ne Jul 08, 2018 07:40
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Honda bf 50
- Odgovori: 31
- Ogledi: 5981
Re: Honda bf 50
Evo zadeva je rešena, bili so razštelani izpušni ventili, vsi trije na vrednost cca. 0,30 .
Zdaj sem jih nastavil na 0,15 in zadeva laufa.
Pa smo se veselo vozili
Hvala za inf.
Lp
Zdaj sem jih nastavil na 0,15 in zadeva laufa.
Pa smo se veselo vozili
Hvala za inf.
Lp
- Sr Jul 04, 2018 15:13
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Honda bf 50
- Odgovori: 31
- Ogledi: 5981
Re: Honda bf 50
Bom poslikal naslednji vikend, ko pridem do čolna.
Lp
Lp
- Sr Jul 04, 2018 09:03
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Honda bf 50
- Odgovori: 31
- Ogledi: 5981
Re: Honda bf 50
Na pumpi nisem delal nič, cevi na čolnu od rezervarja do motorja pa sem zamenjal
- Sr Jul 04, 2018 08:13
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Honda bf 50
- Odgovori: 31
- Ogledi: 5981
Re: Honda bf 50
Motor je letnik 1998 in je čista klasika z tremi uplinjači, katerim sem menjal tudi šobe, ter sinhroniziral uplinjače. Vse sem delal po honda manuel servis knjigi.res da so zdaj noter večji bati ampak za eno specialnost tak kot je v knjigi. Cinšpule sem menjal preventivno. Bi bilo možno, da bi bila ...
- To Jul 03, 2018 23:02
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Honda bf 50
- Odgovori: 31
- Ogledi: 5981
Re: Honda bf 50
Skoraj sem 100%da sem, saj motor tudi zelo mirno in lepo teče, do tiste obremenitve ko mu hočeš dat ful gas.
Po tistem pokanju motor več nima tako mirnega teka, kot da bi klepal.
Ko se popolnoma ohladi in ga na novo zaženeš spet mirno in lepo deluje, je zvok motorja ful ok
Po tistem pokanju motor več nima tako mirnega teka, kot da bi klepal.
Ko se popolnoma ohladi in ga na novo zaženeš spet mirno in lepo deluje, je zvok motorja ful ok
