Pozdravljeni.
Mi tud pridemo....za majice če nismo prepozni xl,m,l,s...se vidimo
Iskalnik je našel 105 ujemanj
- Po Jun 22, 2026 18:36
- Forum: Zanimive poti naših morjeplovcev
- Tema: 18.ruta Morjeplovec.net (2026)
- Odgovori: 39
- Ogledi: 2734
- To Jun 09, 2026 18:47
- Forum: Srečanja članov Morjeplovec.net
- Tema: 18. ruta Morjeplovec 2026
- Odgovori: 7
- Ogledi: 837
Re: 18. ruta Morjeplovec 2026
Pozdravljeni.
Vse tiho od admina za letošnjo ruto....zgleda da ne bo dočakala polnoletnosti?
Vse tiho od admina za letošnjo ruto....zgleda da ne bo dočakala polnoletnosti?
- To Maj 05, 2026 15:57
- Forum: Srečanja članov Morjeplovec.net
- Tema: 18. ruta Morjeplovec 2026
- Odgovori: 7
- Ogledi: 837
18. ruta Morjeplovec 2026
Pozdravljeni morjeplovci.
Ali se že kaj planira letošnja morjeplovska ruta?
Vem da je še dovolj časa sam me mal zanima da se vemo organitirat
Hvala in lp
Ali se že kaj planira letošnja morjeplovska ruta?
Vem da je še dovolj časa sam me mal zanima da se vemo organitirat
Hvala in lp
- Če Jun 05, 2025 19:08
- Forum: Zanimive poti naših morjeplovcev
- Tema: 17. ruta Morjeplovec.net | (25.06. - 29.06.2025)
- Odgovori: 49
- Ogledi: 9551
Re: 17. ruta Morjeplovec.net | (25.06. - 29.06.2025)
Pozdravljeni.
Če ruta bo jaz tudi pridem...
lp
Če ruta bo jaz tudi pridem...
lp
- Sr Maj 22, 2024 20:30
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Izbira ustreznega propelerja za čoln
- Odgovori: 113
- Ogledi: 35606
Re: Izbira ustreznega propelerja za čoln
zdaj razmišljam...če bi obratomer narobe kazal potem bi tudi v nevtralu narobe kazal pa kaže nekje
če se prav spomnim 800 do 900 obratov.
če se prav spomnim 800 do 900 obratov.
- Sr Maj 22, 2024 20:14
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Izbira ustreznega propelerja za čoln
- Odgovori: 113
- Ogledi: 35606
Re: Izbira ustreznega propelerja za čoln
Pozdravljeni. Čoln tehta po papirjih nekje 450kg , motor cca 100 kg , 2 osebe cca 170 kg ( smo bolj okrogli :D ) , krama cca 50 kg torej skupaj pomoje : 770kg - ocenjeno. Glede merilnika obratov sploh nisem pomislil ....kako bi preveril če pravilno kaže? Če bi snel propeler in probal brez njega da s...
- To Maj 21, 2024 18:33
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Izbira ustreznega propelerja za čoln
- Odgovori: 113
- Ogledi: 35606
Re: Izbira ustreznega propelerja za čoln
Pozdravljeni.
Ali mi lahko kdo pomaga glede izbire propelerja?
Imam namreč belugo 490 z motorjem honda bf 40/50...na njem propeler 11-1/4 x 13.
Motor se mi zavrti samo do 3600 obratov in doseže 22 NMh...kakšen propeler bi rabil da bi se motor zabvrtel višje v obrate?
Hvala za odgovore.
Ali mi lahko kdo pomaga glede izbire propelerja?
Imam namreč belugo 490 z motorjem honda bf 40/50...na njem propeler 11-1/4 x 13.
Motor se mi zavrti samo do 3600 obratov in doseže 22 NMh...kakšen propeler bi rabil da bi se motor zabvrtel višje v obrate?
Hvala za odgovore.
- So Feb 18, 2023 21:26
- Forum: Motorna plovila
- Tema: hramba plovila
- Odgovori: 0
- Ogledi: 2999
hramba plovila
Pozdravljeni. Potrebujem hrambo plovila za 2 meseca ....pod streho, da si uredim barko po svojih željah. Torej če ve oziroma kdo pozna koga ki bi dal v najem halo ali zaprt prostor za barko 8 m1 in 2,60 širine v okjolici Žalca,Celja oziroma do 1 ure vožnje od Žalca. Potrebijem vodo in elektriko. Sev...
- To Apr 05, 2022 20:04
- Forum: Motorna plovila
- Tema: Antares 750 OB
- Odgovori: 34
- Ogledi: 12269
Re: Antares 750 OB
Pozdravljen. Kupil sem antaresa 760. Z Nanni 200 km močmi. Super zadovoljen z barko plovna hitrost 12 do 15 nm. Malo počasna na začetku potem ko se jo pa navadiš pa odlično....ne buta ne skače tudi ziba se dosti manj kot klasični kruzerji in čolni. Barka ni visoka in verjetno to pripomore temu. Skra...
- Če Feb 11, 2021 21:11
- Forum: Razno v zvezi z navtiko
- Tema: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja
- Odgovori: 2744
- Ogledi: 400840
Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja
hmmm. zdajle gledam na gov.si pa mi ni nič jasno ko je zraven teksta zvezdica...
- Če Feb 11, 2021 20:38
- Forum: Razno v zvezi z navtiko
- Tema: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja
- Odgovori: 2744
- Ogledi: 400840
Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja
ok. hvala....so neki vmes govorili da se je potrebno testirat tudi če greš poslovno.
Hvala še enkrat.
l.p.
Hvala še enkrat.
l.p.
- Če Feb 11, 2021 19:05
- Forum: Razno v zvezi z navtiko
- Tema: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja
- Odgovori: 2744
- Ogledi: 400840
Re: Plovila na Hrvaškem - Korona in meja
Pozdravljeni.
Ali še vedno velja prehod meje brez karantene iz poslovnih razlogov brez testa za 12h?
Ali še vedno velja prehod meje brez karantene iz poslovnih razlogov brez testa za 12h?
- Ne Jan 03, 2021 19:02
- Forum: Motorna plovila
- Tema: drago 21 testni
- Odgovori: 65
- Ogledi: 17128
Re: drago 21 testni
... Prikolica ima omejitev 80 kmh ne pa 120 kot nekateri vozijo čolne. ... Prikolica ima na avtocesti omejitev 100 km/h , če je dobro izdelana in pravilno naložena, tudi 120 km/h ne sme biti problem :idea: Ja Jozko imas prav 100 kmh je omejitev samo če si na max-u z NDM-jem se jaz glih nebi vozu 12...
- Ne Jan 03, 2021 17:25
- Forum: Motorna plovila
- Tema: drago 21 testni
- Odgovori: 65
- Ogledi: 17128
Re: drago 21 testni
Če se prav spomnim, mislim, da je Teo77 vlekel s Passatom tako težo čolna ( Coverline 640) , ne vem pa, če je imel dizl ali bencinc ... Pozdravljeni. Ja jaz sem imel coverline 640 dizla in sem ga vlekel z pasatom 4 motion ( ima 2T vlečne ) brez problema na dvoosni prikolici. Teža je bila glih tam t...
- Če Dec 24, 2020 09:32
- Forum: Popravila, gradnja, obnova
- Tema: Hempel Silic One
- Odgovori: 27
- Ogledi: 7088
Re: Hempel Silic One
Pozdravljen.
Koliko časa imaš čoln v vodi , in ali se v tem času kaj prime gor?
In ali je res toliko bolj " spolzki " mislim kao da se pozna pri brzini in take stvari?
l.p.
Koliko časa imaš čoln v vodi , in ali se v tem času kaj prime gor?
In ali je res toliko bolj " spolzki " mislim kao da se pozna pri brzini in take stvari?
l.p.
